ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
І РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ

ПОСТАНОВА

від 19 грудня 1923 р.

Харків

Про заходи до поліпшення матеріяльного стану органів Юстиції, що утримуються на місцеві кошти

Для забезпечення за місцевими органами Юстиції нормальних умов праці Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів постановляють:

I. Розвиваючи арт. арт. 29 і 87 Положения про Судоустрій і у вилучення з чинних узаконень, встановити такий порядок затвердження кошторисів і відкриття по цих кошторисах кредитів для органів Юстиції, утримання яких віднесено на кошти місцевого бюджету:

1) Кошториси на утримання всіх зазначених органів Юстиції в губерні складаються у всегуберніяльному маштабі й подаються на затвердження Губвиконкому Губерніяльним Судом.

2) Кредити з належно затвердженних кошторисів на утримання зазначених органів Юстиції відкриває Губвінвідділ у безпосереднє розпорядження Губсуду.

3) Розасигнування належним органам Юстиції зазначених кредитів провадиться з роспорядження Суду в межах затвердженого Губвиконкомом кошторису.

4) Задоволнення відкритих Губсудові кредитів на утримання належних органів Юстиції переводять місцеві органи Наркомфіну в порядку першочерговости, нарівні з видатками, віднесеними чинними декретами й постановами на місцеві кошти, на утримання помешкань для росташовання військових частин і установ Червоної армії, флоти й міліції.

II. У вилучення з п. 5 постанови ВУЦВК від 15 листопаду 1922 року "Про усилення стягання податків" (Зб. Уз. 1922 р., ч. 47, арт. 712) і п. 3 постанови РНК від 21 листопаду 1922 р. (Зб. Уз. 1922 р., ч. 48, арт. 718) надати всім віднесеним на місцеві кошти органам Юстиції право обертати на свої потреби суми, що надходять з ріжних зборів і податків, на таких підставах.

1) Використовувати збори і податки, що надходять до зазначених органів Юстиції і що встановлені на прибуток місцевого бюджету можна виключно в формі авансів за рахунок і в межах відповідно затвердженого кошторису.

2) Лишки зазначених зборів й податків, що лишаються після покриття кошторисних призначень, повинні вносити місцеви органи Юстиції в загальному порядку в місцеві каси НКФ в установлені ним і погоджені з НКЮ речинці.

3) По упливі кожного місяця належні органи Юстиції негайно повідомляють Губсуд і місцеві органи НКФіну про всі суми, випозичені ними протягом звітного місяця.

 

Голова Всеукраїнского
Центрального Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Голова
Ради Народніх Комісарів

В. ЧУБАР

Секретар ВУЦВК

А. БУЦЕНКО

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали