МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 травня 2010 року N 432

Про заходи МОЗ за результатами перевірки Міністерством юстиції України дотримання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів МОЗ

З метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів наказую:

1. Затвердити заходи МОЗ, спрямовані на усунення недоліків, виявлених під час перевірки Міністерством юстиції України дотримання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів МОЗ (далі - Заходи), що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ, урядових органів, що діють у складі МОЗ, забезпечити виконання Заходів, затверджених цим наказом.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Лазоришинця В. В...

 

Доступ до документа «Перелік Міністерства охорони здоров'я України від 25.05.2010 № 432 Про заходи МОЗ за результатами перевірки Міністерством юстиції України дотримання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів МОЗ» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали