РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 жовтня 1980 р. N 555

Київ

Про заходи по ліквідації та недопущенню розповсюдження міксоматозу на території республіки

У зв'язку з появою захворювання кролів на міксоматоз в Одеській, Миколаївській та Львівській областях Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати виконкоми Одеської, Миколаївської та Львівської обласних Рад народних депутатів установити карантин у неблагополучних господарствах, населених пунктах і районах.

2. Оголосити Одеську, Миколаївську і Львівську області загрозливими зонами по міксоматозу кролів, у яких здійснювати комплекс заходів, передбачених Ветеринарним статутом Союзу РСР та Тимчасовою інструкцією про заходи по боротьбі з міксоматозом кролів.

3. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Міністерству внутрішніх справ УРСР, Укоопспілці подати необхідну допомогу Одеській, Миколаївській та Львівській областям у ліквідації захворювання кролів на міксоматоз і недопущенні розповсюдження захворювання.

4. Облвиконкомам, Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству заготівель УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, Міністерству легкої промисловості УРСР, Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству автомобільного транспорту УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ, Укоопспілці, Держкомсільгосптехніці УРСР, Українському управлінню цивільної авіації, Головрічфлоту УРСР, Азовському і Чорноморському морським пароплавствам забезпечити безумовне виконання заходів по профілактиці і ліквідації захворювання кролів на міксоматоз відповідно до вимог Ветеринарного статуту Союзу РСР та Тимчасової інструкції про заходи по боротьбі з міксоматозом кролів.

5. Зобов'язати облвиконкоми, Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Міністерство м"ясної і молочної промисловості УРСР, Укоопспілку та організації, що мають кролеферми:

розглянути стан профілактики та розробити комплекс заходів по недопущенню занесення вірусу міксоматозу кролів з неблагополучних пунктів вказаних областей;

підвищити відповідальність керівників колгоспів, радгоспів та спеціалізованих кролівничих господарств за суворе дотримання вимог щодо охорони кролеферм від занесення інфекції. Забезпечити необхідний санітарний режим на фермах і підприємствах по забою та переробці кролів:

організувати повсюдне обстеження кролеферм, а також підсобних господарств громадян, які тримають кролів, по виявленню можливих випадків захворювання на міксоматоз.

6. Міністерству зв'язку УРСР заборонити прийом від організацій, установ і населення в карантинних та загрозливих по міксоматозу кролів зонах посилок з кролями, продуктами їх забою та кролячим хутром.

7. Надати облвиконкомам право дозволяти виплату громадянам за рахунок коштів, що відраховуються від страхових платежів на фінансування запобіжних заході в,за хворих і підозрюваних у захворюванні на міксоматоз кролів, які належать їм і знищуються за розпорядженням виконкомів Рад народних депутатів, відшкодування в розмірі їх вартості по державних закупочних цінах, за винятком виплачених сум страхового відшкодування.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали