РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 10 жовтня 1985 р. N 368

Київ

Про заходи по розвитку в 1986 - 1990 роках і в період до 2000 року виробництва обладнання і атракціонної техніки для парків культури та інших місць відпочинку населення

Із змінами і доповненнями, внесеними постановами Ради Міністрів Української РСР від 16 грудня 1987 року N 414, від 19 грудня 1988 року N 389

З метою забезпечення парків культури та інших місць відпочинку населення сучасним обладнанням і атракціонною технікою, розширення асортименту і підвищення їх якості, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 16 вересня 1985 р. N 876 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Держплану УРСР, Міністерству культури УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам забезпечити розробку та здійснення заходів по поліпшенню організації масового відпочинку і культурного обслуговування населення, маючи на увазі збільшити обсяг платних послуг, що надаються атракціонними комплексами в парках культури та інших місцях відпочинку, залами ігрових автоматів і центрами проведення дозвілля, в 1990 році в 2 рази проти очікуваного обсягу в 1985 році і не менш як у 5 разів у 2000 році.

Міністерству місцевої промисловості УРСР і Ворошиловградському облвиконкому забезпечити виробництво на Стахановському механічному заводі паркових атракціонів та запасних частин до них у номенклатурі, погодженій з Міністерством культури УРСР, та здійснити в дванадцятій п'ятирічці заходи по технічному переозброєнню цього підприємства.

Абзац третій пункту 1 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 19.12.88 р. N 389)

2. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР доручила Міністерству культури СРСР за погодженням з Радами Міністрів союзних республік розробити в 1985 - 1986 роках схему розміщення по країні стаціонарних і пересувних атракціонних комплексів, залів ігрових автоматів, центрів проведення дозвілля та централізованих баз по їх обслуговуванню.

Держплану УРСР, Міністерству культури УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам передбачати в проектах планів на 1986 - 2000 роки відповідно до вказаної схеми введення в дію центрів проведення дозвілля на основі використання нових видів ігрових автоматів, включаючи персональні електронно-обчислювальні машини з ігровим програмним забезпеченням.

Харківському облвиконкому і Міністерству культури УРСР створити в 1986 році дослідно-показовий атракціонний комплекс при Центральному парку культури і відпочинку імені М. Горького в м. Харкові.

3. З метою здійснення робіт по ремонту атракціонної техніки та контролю за її технічним станом Міністерству культури УРСР, облвиконкомам і Київському міськвиконкому забезпечити в 1986 - 1987 роках організацію централізованих баз по обслуговуванню та ремонту атракціонної техніки й інспекцій по контролю за безпечною експлуатацією такої техніки.

4. Довести до відома міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 16 вересня 1985 р. N 876 "Про заходи по розвитку в 1986 - 1990 роках і в період до 2000 року виробництва обладнання і атракціонної техніки для парків культури та інших місць відпочинку населення":

1) Затвердила завдання по виробництву обладнання і атракціонної техніки для парків культури та інших місць відпочинку населення.

2) Встановила, що виготовлення паркових атракціонів, запасних частин до них, комплектуючих виробів та вузлів атракціонної техніки, незалежно від їх вартості, зараховується в план виробництва товарів культурно-побутового і господарського призначення.

3) Доручила:

а) Державному комітетові по цивільному будівництву та архітектурі при Держбуді СРСР і Міністерству культури СРСР розробити в 1987 - 1989 роках типові проекти залів ігрових автоматів і центрів проведення дозвілля для парків культури та інших місць відпочинку населення;

б) Держплану СРСР передбачати в проектах планів виділення Міністерству культури СРСР для центрів проведення дозвілля персональних електронно-обчислювальних машин у 1986 - 1990 роках у кількості 6 тис. штук, в 1991 - 1995 роках - 9 тис. штук і в 1996 - 2000 роках - 12 тис. штук;

в) Міністерству культури СРСР разом із заінтересованими міністерствами і відомствами СРСР розробити і затвердити в 6-місячний строк міжгалузеву науково-технічну програму по створенню і освоєнню виробництва нових видів атракціонної техніки на 1986 - 1990 роки;

г) Міністерству культури СРСР:

розробити і затвердити положення про інспекцію по контролю за безпечною експлуатацією атракціонної техніки;

в 6-місячний строк розробити і затвердити за погодженням з Держбудом СРСР, відповідними галузевими ЦК профспілок і заінтересованими органами державного нагляду правила прийняття в експлуатацію особливо складних паркових атракціонів.

4) Підпункт 4 пункту 4 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 16.12.87 р. N 414)

5) Поклала на Міністерство культури СРСР:

відповідальність за стан і розвиток виробництва паркових атракціонів, проведення єдиної технічної політики в галузі розробки нових видів цих атракціонів та їх експлуатації;

здійснення функцій замовника по розробці, виробництву і розподілу паркових атракціонів та ігрових автоматів, включаючи персональні електронно-обчислювальні машини з ігровим програмним забезпеченням.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28, 35

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали