КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 листопада 2011 р. N 1385

Київ

Про заходи, пов'язані із створенням державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка

На виконання Указу Президента України від 8 вересня 2011 р. N 901 "Про державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка" (Указ N 901/2011) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Міністерству оборони відрядити до 1 червня 2012 р. до державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка (далі - ліцей) військовослужбовців для заміщення у ньому відповідних посад із залишенням їх на військовій службі.

2. Погодитися з пропозицією Міністерства оборони та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо передачі в установленому порядку до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту нерухомого майна військового містечка N 1 (м. Суми), необхідного для розміщення та функціонування ліцею.

3. Міністерству оборони та Міністерству освіти і науки, молоді та спорту вжити заходів до передачі в установленому порядку в користування ліцею земельної ділянки, необхідної для його розміщення і функціонування.

4. Рекомендувати Сумській обласній раді здійснити до 1 червня 2012 р. заходи щодо ліквідації Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені І. Г. Харитоненка.

5. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту забезпечити функціонування ліцею з 1 вересня 2012 року.

6. Установити, що учні Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені І. Г. Харитоненка продовжують навчання у новоствореному ліцеї.

7. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту разом з Міністерством фінансів під час підготовки пропозицій щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) та складання проектів Державного бюджету України на наступні роки передбачати видатки на утримання ліцею.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали