Додаткова копія: Про заходи, пов'язані із створенням державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 травня 2012 р. N 302-р

Київ

Про заходи, пов'язані із створенням державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус"

1. Погодитися з пропозицією Міністерства оборони та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо передачі до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту нерухомого майна військових містечок N 39, 40 і 46 по вул. Полтавський Шлях, 192 і 193, у м. Харкові згідно з додатком для розміщення та функціонування державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" (далі - гімназія).

2. Міністерству оборони до 1 липня 2013 р. вирішити питання відрядження до гімназії військовослужбовців для заміщення відповідних посад із залишенням їх на військовій службі.

3. Рекомендувати Харківській обласній раді здійснити до 1 липня 2013 р. заходи щодо ліквідації Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту забезпечити функціонування гімназії з 1 липня 2013 року.

5. Установити, що учні Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою продовжують навчання у гімназії.

6. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту разом з Міністерством фінансів під час складання проектів Державного бюджету України на 2013 рік та наступні роки передбачити видатки на утримання гімназії.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2012 р. N 302-р


ПЕРЕЛІК
нерухомого майна військових містечок N 39, 40 і 46 у м. Харкові, що передається до сфери управління МОНмолодьспорту

Військове містечко N 39

Будівля N 4

Будівля N 5

Будівля N 7

Стадіон

Стройовий плац

Військове містечко N 40

Будівля N 45

Їдальня - будівля N 46

Військове містечко N 46

Навчальний корпус - будівля N 1
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали