ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.11.2010 р. N 504

Про заходи, пов'язані з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи

Із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації від 12 квітня 2011 року N 162 (Розпорядження N 162)

На виконання Указу Президента України від 11 жовтня 2010 року N 937/2010 "Про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи", статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи та з метою вшанування учасників ліквідації її наслідків, інших ядерних аварій та катастроф, військових навчань із застосуванням ядерної зброї та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки і проведення в області заходів, пов'язаних з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи (далі - Оргкомітет), у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів, пов'язаних з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи, що додається.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Смірнов І. М.) фінансування видатків на проведення заходів, пов'язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, провадити в межах коштів обласного бюджету, передбачених на відзначення загальнодержавних свят, ювілейних та пам'ятних дат, на організацію прийому офіційних делегацій, згідно з кошторисом. (Розпорядження N 162)

(розпорядження доповнено новим пунктом 3 згідно з розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації від 12.04.2011 р. N 162) (Розпорядження N 162)

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Новіцький О. А.) фінансування видатків на проведення заходів, пов'язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (поминальний обід), провадити за рахунок коштів, передбачених обласним бюджетом на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, згідно з кошторисом. (Розпорядження N 162)

(розпорядження доповнено новим пунктом 4 згідно з розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації від 12.04.2011 р. N 162, (Розпорядження N 162)у зв'язку з цим пункти 3 та 4 вважати відповідно пунктами 5 та 6) (Розпорядження N 162)

5. (Розпорядження N 162) Головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення утворити робочі групи з підготовки і проведення заходів, пов'язаних з 25-річницею Чорнобильської катастрофи.

6. (Розпорядження N 162) Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
09.11.2010 N 504

СКЛАД
організаційного комітету з підготовки і проведення в області заходів, пов'язаних з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи

СПІРІДОНОВА
Любов Михайлівна

- заступник голови облдержадміністрації, голова Оргкомітету

НЕШИК
Степан Степанович

- заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами), заступник голови Оргкомітету (за згодою)

ВОВЧЕНКО
Сергій Дмитрович

- начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, заступник голови Оргкомітету

ДАВИДЕНКО
Віталій Володимирович

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, заступник голови Оргкомітету

ШКІЛЬНЮК
Анатолій Олександрович

- заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, секретар Оргкомітету

БОЙЧУК
Микола Петрович

- голова Вінницької міської організації "Союз Чорнобиль України" (за згодою)

БУТКАЛЮК
Дмитро Данилович

- голова Вінницької регіональної міжвідомчої експертної комісії із встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності та смерті з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (за згодою)

ВАСИЛЮК
Світлана Михайлівна

- начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

ВОЙТОВ
Володимир Васильович

- голова обласної організації "Союз Чорнобиль України" (за згодою)

ГЛУХЕНЬКИЙ
Сергій Андрійович

- голова обласного комітету Товариства Червоного Хреста (за згодою)

ДАЦЕНКО
Василь Григорович

- головний лікар обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення (за згодою)

ДІДЕНКО
Лідія Олексіївна

- начальник управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації

ІВАСЮК
Ігор Дмитрович

- начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

КОВАЛЕНКО
Любов Григорівна

- генеральний директор Державної організації "Вінницька обласна державна телерадіо-компанія "ВІНТЕРА" (за згодою)

МАКАРЕНКО
Ігор Петрович

- голова Вінницького обласного відділення Українського Національного Фонду допомоги інвалідам Чорнобиля (за згодою)

МЕЛЬНИК
Володимир Петрович

- голова Вінницької міськрайонної Асоціації жертв Чорнобиля (за згодою)

МУШИНСЬКИЙ
Олександр Анатолійович

- начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

НОНІК
Валерій Вікторович

- начальник управління МВС України у Вінницькій області (за згодою)

ПАРАЩУК
Володимир Григорович

- голова Федерації профспілок області (за згодою)

ПРОДАН
Василь Васильович

- голова обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи "Чорнобиль-єдність" (за згодою)

ПРОЦЕНКО
Валерій Якович

- голова обласного об'єднання "Інваліди Чорнобиля" (за згодою)

РЕВА
Андрій Олексійович

- заступник Вінницького міського голови (за згодою)

СКРИПНИК
Марія Василівна

- начальник управління культури і туризму облдержадміністрації

СОПУН
Анатолій Анатолійович

- заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, начальник управління у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

ШЕВЧЕНКО
Євген Михайлович

- голова обласного Комітету ветеранів ядерних випробувань (за згодою)

ШЕВЧУК
Руслан Богданович

- начальник Головного управління МНС України в Вінницькій області (за згодою).

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
09.11.2010 N 504

ПЛАН
заходів, пов'язаних з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи

N
з/п

ЗАХІД

Відповідальні за виконання

Строк виконання

Заходи щодо медичного захисту та соціальної підтримки населення, що постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи

1.

Провести зустрічі з особами, віднесеними до 1-ї категорії постраждалих, евакуйованими та переселенцями із забруднених територій, дітьми-інвалідами і сиротами з числа потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи з метою виявлення соціальних проблем та визначення шляхів їх розв'язання.

Головні управління облдержадміністрації: праці та соціального захисту населення, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи; райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, громадські організації (за згодою)

Протягом 2011 року

2.

Провести обстеження житлових умов сімей, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов, в складі яких є діти, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують особливого догляду, інваліди 1-ї групи, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою.

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації; райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Протягом 2011 року

3.

Організувати надання матеріальної допомоги особам, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям-сиротам, сім'ям загиблих із залученням коштів місцевих бюджетів, коштів комерційних, благодійних організацій та інших позабюджетних фондів.

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Квітень 2011 року

4.

Розпорядникам коштів відповідних Чорнобильських програм при формуванні бюджетних запитів на 2011 рік надати пропозиції головним розпорядникам коштів щодо забезпечення належного фінансування бюджетних програм.

Головні управління облдержадміністрації: праці та соціального захисту населення, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

IV квартал 2010 року

5.

Розглянути на засіданні Оргкомітету пропозиції обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення, громадських організацій, що об'єднують громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та катастроф, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, щодо видання книг, збірок тез науково-практичної конференції, надання матеріальної допомоги, розбудови, проведення капітального ремонту диспансеру тощо, з метою визначення пріоритетів з урахуванням можливостей обласного бюджету.

Оргкомітет

IV квартал 2010 року

6.

Сформувати проект обласного бюджету з урахуванням витрат, передбачених на вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих, в зв'язку з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, та пропозицій Оргкомітету.

Головне фінансове управління облдержадміністрації

IV квартал 2010 року

7.

Надати пропозиції до проектів місцевих бюджетів щодо фінансування заходів, пов'язаних із 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Головне фінансове управління облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

IV квартал 2010 року

8.

Організувати та провести диспансеризацію громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації

Протягом 2011 року

9.

Провести на базі обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення обласну науково-практичну конференцію на тему: "Медико-соціальні аспекти подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Підсумки 25-річних досліджень".

Управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації, Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення (за згодою)

Квітень 2011 року

10.

Провести перевірки надання пільг і компенсацій потерпілим громадянам у забруднених районах разом з відповідальними працівниками райдержадміністрацій, виконкоми міських рад міст обласного значення щодо виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Протягом 2011 року

Організаційні заходи

11.

Провести в облдержадміністрації зустрічі з представниками громадських організацій чорнобильців, нагородження окремих їх представників грамотами облдержадміністрації і обласної Ради за поданням райдержадміністрацій та виконкоми міських рад міст обласного значення.

Оргкомітет

26 квітня 2011 року

12.

Запропонувати Вінницькій міській раді розглянути питання щодо організації суботнику з благоустрою у сквері біля пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи по вул. Київській.

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації разом з громадськими чорнобильськими організаціями

Квітень 2011 року

13.

Організувати мітинг-реквієм біля пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи

Оргкомітет, управління культури та туризму облдержадміністрації, виконком Вінницької міської ради

26 квітня 2011 року

14.

Рекомендувати керівникам релігійних організацій провести поминальні панахиди та заупокійні богослужіння по загиблих і померлих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інших радіаційних аварій та катастроф.

Відділ у справах релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Квітень 2011 року

15.

Провести культурно-мистецькі заходи, присвячені 25-м роковинам Чорнобильської катастрофи, у тому числі благодійні концерти, виставки, експозиції, зустрічі з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, інших ядерних аварій та катастроф, військових навчань із застосуванням ядерної зброї.

Оргкомітет, управління облдержадміністрації: культури та туризму, освіти і науки; громадська організація "Союз Чорнобиль України" та інші громадські організації (за згодою)

II квартал 2011 року

Інформаційні заходи

16.

Організувати виступи керівних працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на телебаченні, радіо, у пресі, присвячених 25-м роковинам Чорнобильської катастрофи, де проаналізувати роботу, що проводиться з ліквідації наслідків аварії і соціальному захисту постраждалого населення, використання коштів, передбачених Державним бюджетом України.

Головні управління облдержадміністрації: праці та соціального захисту населення; з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи; управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Квітень 2011 року

17.

Висвітлити підготовку та здійснення заходів до 25-х роковин Чорнобильської катастрофи у місцевих засобах масової інформації, підготовити прес-релізи, тематичні теле- і радіопередачі, інші інформаційні матеріали.

Оргкомітет, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Постійно

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали