ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2011 р. N 2482

Київ

Про заходи, пов'язані з передачею комунального підприємства "Інформатика" Солом'янського району м. Києва до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування", "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на виконання рішення Київради від 10.11.2011 N 607/6843 "Про внесення змін до рішення Київради від 23.06.11 N 291/5678 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передаються до сфери управління Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з приймання-передачі комунального підприємства "Інформатика" Солом'янського району м. Києва до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії організувати свою роботу в установленому порядку, здійснити дії щодо приймання-передачі комунального підприємства "Інформатика" Солом'янського району м. Києва та направити їх результати на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
26.12.2011 N 2482

Склад
комісії з приймання-передачі комунального підприємства "Інформатика" Солом'янського району м. Києва до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Коновал Вадим Олександрович

начальник Управління електронного
урядування та захисту інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), голова комісії

Самойленко Тамара Анатоліївна

начальник відділу захисту інформації Управління електронного урядування та захисту інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Антонов Володимир Васильович

провідний спеціаліст аналітичного відділу Головного управління комунальної власності

Сотник Роман Іванович

заступник начальника управління - начальник відділу аудиту закупівель Головного управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Басарія Наталія Андріївна

заступник начальника управління - начальник відділу аудиту бюджетних установ Головного управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали