ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 23 грудня 2016 року N 513

Київ

Про Заходи щодо ефективного та раціонального використання Центральною виборчою комісією бюджетних коштів

З метою забезпечення економії коштів Державного бюджету України, що виділяються Центральній виборчій комісії, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року N 710 "Про ефективне використання державних коштів" (Постанова N 710), керуючись статтями 11, 12 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити Заходи щодо ефективного та раціонального використання Центральною виборчою комісією бюджетних коштів (додаються).

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 4 лютого 2016 року N 19 "Про Заходи щодо економного та раціонального використання Центральною виборчою комісією бюджетних коштів у 2016 році".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
23.12.2016 N 513

ЗАХОДИ
щодо ефективного та раціонального використання Центральною виборчою комісією бюджетних коштів

1. Створення системи автономного електрозабезпечення Центральної виборчої комісії в адмінбудинку.

Хоменко В. М.,
управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Комісії
2016, 2017 роки

2. Вивчення питання щодо доцільності запровадження в Центральній виборчій комісії електронного документообігу та мінімізації створення паперових документів.

Суярко С. М.,
управління: регламентного забезпечення діяльності Комісії, інформатизації Секретаріату Комісії
2017 рік

3. Опрацювання питання щодо оптимізації офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії за рахунок міжнародної технічної допомоги, реципієнтом і бенефіціаром якої є Комісія.

Дубовик С. О.,
управління інформатизації Секретаріату Комісії
Перше півріччя 2017 року

4. Здійснення закордонних відряджень за кошти державного бюджету в межах видатків, передбачених кошторисом Центральної виборчої комісії на вказані цілі за бюджетною програмою 6731010, або за рахунок приймаючої сторони та за кошти міжнародної технічної допомоги, відповідно до графіка закордонних відряджень для розвитку двосторонніх відносин з виборчими органами країн Європи та стратегічними партнерами України в інших державах світу, участі у заходах, що проводяться під егідою ООН, інституцій Євросоюзу, Ради Європи, ОБСЄ, НАТО, Асоціації виборчих органів країн Європи, Всесвітньої асоціації виборчих органів, та інших заходах міжнародного співробітництва Комісії.

Відділи: міжнародного співробітництва, зведеного планування та фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Секретаріату Комісії
Постійно

5. Продовження передачі в установленому порядку іншим державним органам майна, яке не використовується Комісією.

Суярко С. М.,
управління: господарського та матеріально-технічного забезпечення, інформатизації,
відділи: бухгалтерського обліку та звітності, контролю за використанням коштів Секретаріату Комісії
2016, 2017 роки

6. Здійснення ремонту транспортних засобів Центральної виборчої комісії, у разі можливості, силами відділу транспортного забезпечення Секретаріату Комісії.

Суярко С. М.,
відділи: транспортного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності, зведеного планування та фінансування, контролю за використанням коштів Секретаріату Комісії
Постійно

7. Забезпечення економного використання води, тепло- та електроенергії в приміщеннях Комісії з метою зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Хоменко В. О., Версаль А. О.,
управління господарського та матеріально-технічного забезпечення, структурні підрозділи Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців
Постійно

8. Поступове забезпечення використання енергозберігаючих ламп у приміщеннях Комісії.

Хоменко В. О.,
управління господарського та матеріально-технічного забезпечення Секретаріату Комісії
2017 рік

9. Здійснення оплати експлуатаційних та інших послуг, пов'язаних з утриманням адмінбудинку та прибудинкової території в належному стані, лише в розмірі фактично наданих послуг.

Суярко С. М.,
управління господарського та матеріально-технічного забезпечення,
відділи: бухгалтерського обліку та звітності, контролю за використанням коштів Секретаріату Комісії
Постійно

10. Здійснення аналізу цін на товари, роботи та послуги з метою їх придбання за найбільш вигідними ціновими пропозиціями.

Структурні підрозділи Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців
Постійно

 

Секретар засідання
Центральної виборчої комісії

Ю. ШВЕЦЬ
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали