КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 1354

Про заходи щодо охорони хвойних лісів від незаконних рубок у передноворічний період 2012 року

Відповідно до Лісового кодексу України та Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою запобігання незаконним рубкам хвойних лісів та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок:

1. Затвердити заходи щодо охорони хвойних лісів Київської області від незаконних рубок у передноворічний період 2012 року (далі - Заходи), що додаються.

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) спільно з постійними лісокористувачами посилити контроль за охороною хвойних лісів від незаконних рубок у передноворічний період та забезпечити виконання Заходів.

3. Рекомендувати постійним лісокористувачам спільно з райдержадміністраціями та міськвиконкомами (міст обласного значення):

3.1. До 15.12.2011 створити торгівельні пункти для реалізації новорічних ялинок.

3.2. Відпуск новорічних ялинок проводити з обов'язковим маркуванням пластиковими бирками зі штрих-кодом.

4. Управлінню інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення у засобах масової інформації питання охорони лісу від незаконних рубок лісів та відповідальності за їх вчинення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
25.11.2011 N 1354

ЗАХОДИ
щодо охорони хвойних лісів Київської області від незаконних рубок у передноворічний період 2012 року

1. Створити штаби щодо координації дій лісової охорони під час проведення рейдів.

Постійні лісокористувачі.*

До 28.11.2011.

2. Розробити графік проведення рейдів лісовою охороною та погодити його з правоохоронними та природоохоронними органами.

Постійні лісокористувачі.*

До 28.11.2011.

3. Створити спеціальні рейдові бригади за участю працівників правоохоронних та природоохоронних органів.

Постійні лісокористувачі.*

З 28.11.2011.


Примітка: постійні лісокористувачі - державні лісогосподарські підприємства, підпорядковані Київському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, державне підприємство "Київська лісова науково - дослідна станція", відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування "Боярська лісова дослідна станція", державне підприємство "Ржищівський військовий лісгосп", Київська обласна державна організація "Київагроліс", державна організація "Лісове господарство "Білоозерське", державна організація "Резиденція "Залісся".

4. Провести перевірки знань членів рейдових бригад щодо притягнення порушників до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Постійні лісокористувачі.*

До 28.11.2011.

5. Посилити охорону плантацій новорічних ялинок, розсадників, лісових ділянок хвойних порід.

Постійні лісокористувачі.*

З 28.11.2011.

6. Проводити, за участю працівників органів внутрішніх справ, екологічної інспекції, засобів масової інформації рейди з виявлення осіб, які вчинили незаконні рубки насаджень.

Постійні лісокористувачі*, Головне управління МВС України в Київській області, Державна екологічна інспекція в Київській області.

З 28.11.2011.

7. Створити пости на перехрестях доріг та на контрольних постах ДАІ для перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок.

Постійні лісокористувачі*, Головне управління МВС України в Київській області.

З 28.11.2011.

8. Забезпечити проведення роз'яснювальної і виховної роботи серед населення з питань дотримання лісового законодавства з використанням для цієї мети засобів масової інформації.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми (міста обласного значення), постійні лісокористувачі.*

З 28.11.2011.

 

Заступник голови -
керівник апарату адміністрації

А. С. Спаський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали