ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.07.2012 р. N 1175

Київ

Про заходи щодо підготовки та координації роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2012/2013 років

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 N 620/378 "Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за N 1310/16001 (далі - Правила), з метою належного виконання заходів щодо підготовки та координації роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2012/2013 років, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років згідно з додатками 1 - 7.

2. Створити оперативний міський штаб з підготовки та координації роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2012/2013 років та затвердити його склад, що додається.

Оперативному міському штабу з підготовки та координації роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2012/2013 років забезпечити постійний контроль за підготовкою підприємств, установ і організацій міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років.

3. Головним управлінням, управлінням, структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" (далі - ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"), товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (далі - ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"), публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" (далі - ПАТ "АК "Київводоканал"), публічному акціонерному товариству "Київгаз" (далі - ПАТ "Київгаз") підприємствам, установам та організаціям міста Києва всіх форм власності забезпечити в термін до 01.10.2012 підготовку об'єктів житлово-комунального, соціально-культурного та побутового призначення, теплових господарств, систем теплоспоживання споживачів та електро-, водопостачання, водовідведення і газопостачання для безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років відповідно до Правил та норм законодавства України.

Встановити, що джерелами фінансування заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 є власні кошти товариств та підприємств, а також бюджетні кошти установ та організацій міста Києва в межах бюджетних асигнувань, передбачених в бюджеті міста Києва на відповідну мету.

Керівникам підприємств, установ та організацій комунальної власності міста Києва забезпечити максимальне спрямування власних коштів підприємств, установ та організацій на фінансування заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років.

4. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити оперативну видачу контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою при виконанні планових робіт із прокладання, ремонту, реконструкції теплових, електричних, водопровідних, каналізаційних та інших інженерних мереж. Встановити, що планові роботи повинні виконуватися за графіками, узгодженими районними в місті Києві державними адміністраціями, Головним управлінням енергетики, енергоефективності та енергозбереження та Головним управлінням комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Планові контрольні картки на порушення благоустрою при виконанні капітального ремонту дільниць теплових, водопровідних, каналізаційних мереж, що знаходяться у аварійному стані видавати по спрощеній процедурі, а саме - на підставі заявки встановленої форми, схеми дільниці теплової, водопровідної та каналізаційної мережі, затвердженої балансоутримувачем та графіку виконання робіт, з метою підготовки мереж міста та попередження аварійних пошкоджень у опалювальний період 2012/2013 років - терміново.

Контрольні картки на порушення благоустрою при виконанні аварійних робіт для усунення пошкоджень водопровідних і каналізаційних мереж в міжопалювальний період 2012/2013 років, а також теплових мереж, які виникають під час проведення гідравлічних випробувань видавати на строк 14 діб, для усунення пошкоджень на трубопроводах теплопостачання більше ніж Ду 400 - на 21 добу після закінчення терміну випробувань, або на більший строк (за погодженим графіком з районними у місті Києві державними адміністраціями).

5. Взяти до відома, що згідно з Правилами підготовки та проведення опалювального сезону в місті Києві, затвердженими розпорядженням Представника Президента України в м. Києві від 07.10.92 N 1187, в міжопалювальний період перерви у постачанні гарячої води в житлові будинки всіх форм власності, на об'єкти соціально-культурного та побутового призначення у зв'язку з ремонтом та реконструкцією теплових мереж не повинні перевищувати 15 діб, для особливо складних робіт - 30 діб.

6. Комунальній корпорації "Київавтодор" за замовленням відповідних організацій забезпечити відновлення шляхового покриття після ліквідації аварійних пошкоджень та виконання планових ремонтів інженерних мереж в установлені дозвільними документами терміни.

7. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" (далі - КП "Київміськсвітло") на замовлення відповідних організацій забезпечити підключення сигнального освітлення в місцях виконання робіт по ремонту аварійних інженерних мереж.

8. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

8.1. Створити районні оперативні штаби для здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років та координації робіт з електро-, тепло-, водо-, газопостачальними організаціями під час проходження опалювального сезону.

8.2. Затвердити до 20.07.2012 заходи щодо підготовки житлових будинків всіх форм власності, об'єктів соціально-культурного, побутового призначення та теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечити їх виконання в термін до 01.10.2012.

8.3. У липні - вересні 2012 року заслухати на засіданнях штабів звіти керівників підприємств, установ та організацій про виконання заходів щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років.

8.4. Забезпечити оплату за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами міста, не допускаючи виникнення простроченої кредиторської заборгованості.

8.5. Покласти персональну відповідальність на керівників житлово-експлуатаційних підприємств і організацій, що здійснюють обслуговування житлових будинків всіх форм власності, нежитлових будівель та споруд за виконання необхідних заходів з підготовки теплових господарств та систем теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період.

8.6. Взяти на особливий контроль проведення до 15.09.2012 промивки систем опалення хімічним розчином та заповнення внутрішньобудинкових систем опалення за графіком відповідно до додатка 9 та про виконання поінформувати Головне управління житлового господарства та Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 25.09.2012.

8.7. Забезпечити ремонт покрівель та фасадів, інженерних мереж і електрощитових будинків, теплових пунктів, герметизацію інженерних вводів у будинки та стиків панелей, відповідність схем електроосвітлення проектним рішенням, проведення промивки систем опалення, засклення вікон та утеплення під'їздів, дотримання Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 01.10.97 N 254, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 15.05.98 за N 318/2758.

8.8. Забезпечити оформлення в установленому порядку паспортів готовності до роботи в опалювальний період будинків відповідно з Правилами та актів стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2012/2013 років, згідно з додатком 8, у термін до 25.09.2012.

8.9. Спільно з районними управліннями ГУ МВС України в м. Києві та керівниками підприємств і організацій, які є власниками інженерних споруд і мереж, вжити заходів щодо посилення охорони обладнання насосних станцій, павільйонів, теплових камер, люків і горловин теплових та водопровідно-каналізаційних мереж, трансформаторних підстанцій та кабельних мереж.

8.10. Не допускати в охоронних зонах теплових, водопровідних, каналізаційних, кабельних, газових та інших інженерних мереж розташування гаражів, тимчасових споруд, зелених насаджень, стоянок автотранспорту тощо. Вжити заходи щодо виносу (зносу) наявних об'єктів з охоронних зон інженерних мереж згідно з законодавством України.

8.11. Разом з КП "Київміськсвітло" забезпечити виконання затверджених програм та утримання зовнішнього освітлення вулиць, дворових територій районів міста в належному стані.

8.12. Разом з Київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" надавати ПАТ "АК "Київводоканал" та енергопостачальним організаціям погоджувальні документи на знесення зелених насаджень при виконанні робіт з перекладання мереж першочергово. Зелені насадження в охоронних зонах мереж зносяться без відшкодування їх відновлювальної вартості.

Просити Державне управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві першочергово надавати ПАТ "АК "Київводоканал" та енергопостачальним організаціям погоджувальні документи на знесення зелених насаджень при виконанні робіт з перекладання мереж.

8.13. Забезпечити контроль за виконанням керівниками підприємств, установ, організацій, які мають на своєму балансі пошкоджені кабельні лінії 0,4 - 10 кВ, ремонтних робіт та введенням зазначених мереж в експлуатацію до 15.09.2012.

8.14. Забезпечити за даними енергопостачальної організації своєчасне інформування мешканців житлових будинків та власників нежитлових будівель про відключення від теплопостачання при виконанні гідравлічних випробувань, планових та аварійних робіт.

8.15. Зобов'язати всіх балансоутримувачів житлових та нежитлових будівель, у підвальних та інших приміщеннях в яких проходять трубопроводи теплових мереж:

- не допускати розміщення матеріальних цінностей в цих приміщеннях;

- виконати обов'язкові заходи щодо ущільнення інженерних вводів та організації дренажних систем для недопущення випадків залиття матеріальних цінностей.

8.16. Забезпечити своєчасну перевірку та прочистку димових та вентиляційних каналів житлових будинків. У разі виявлення несправностей терміново інформувати експлуатаційні філії ПАТ "Київгаз".

8.17. Забезпечити підготовку та ремонт спеціалізованої снігоприбиральної техніки, що перебуває в підприємствах комунальної форми власності до 01.10.2012.

8.18. Забезпечити підготовку необхідного інвентаря та посилкового матеріалу для роботи в осінньо-зимових умовах.

9. Просити Управління Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві сприяти оперативному забезпеченню та погодженню схем руху дорожнього транспорту в місцях пошкоджень теплових, кабельних, водопровідних та каналізаційних мереж за зверненням підрозділів ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" та ПАТ "АК "Київводоканал".

10. Районним в місті Києві державним адміністраціям та Головним управлінням, управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в підпорядкуванні яких є установи та заклади освіти:

10.1. Забезпечити якісне обслуговування та підготовку до експлуатації в осінньо-зимовий період 2012/2013 років модульних індивідуальних теплових пунктів та приладів обліку теплової енергії спеціалізованими обслуговуючими організаціями.

10.2. Виконати метрологічну повірку приладів обліку теплової енергії, у разі необхідності здійснити їх ремонт або заміну.

10.3. Вжити заходів із встановлення приладів обліку в закладах бюджетної сфери.

11. Начальникам головних управлінь, управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам підприємств, установ та організацій, які мають резервні джерела живлення, забезпечити їх працездатність до початку осінньо-зимового періоду 2012/2013 років.

12. ПАТ "КИЇВЕНЕРГО":

12.1. У термін до 20.07.2012 надати Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження, районним в місті Києві державним адміністраціям перелік власників пошкоджених абонентських кабельних ліній.

12.2. Оперативно інформувати центральну диспетчерську міста, Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміністрації щодо пошкодження кабельних ліній та про виконання робіт з їх відновлення.

13. ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ":

13.1. Забезпечити виконання заходів з підготовки устаткування ТЕЦ, котелень, теплових та електричних мереж до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років згідно з додатками 1, 2.

13.2. Забезпечити оформлення в установленому порядку актів стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2012/2013 років за участю керівників районних в місті Києві державних адміністрацій відповідно до територіального розташування за формою згідно з додатком 8.

13.3. Створити необхідні запаси резервних видів палива (мазуту, вугілля) для сталого проходження опалювального періоду 2012/2013 років.

14. Київському комунальному виробничому підприємству "Міськпаливо" за рахунок власних обігових коштів та вивільнених у зв'язку з наданням пільги по сплаті земельного податку, забезпечити достатній обсяг запасів твердих видів палива (вугілля, дрова, брикети, тощо) з метою задоволення потреб мешканців міста, підприємств, організацій установ - споживачів відповідних видів палива.

15. ПАТ "Київгаз" забезпечити проведення роз'яснювальної роботи з населенням через засоби масової інформації про необхідність безумовного додержання вимог Правил безпеки систем газопостачання України.

16. ПАТ "АК "Київводоканал" виконати заходи з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років згідно з додатком 3.

17. Головному управлінню охорони здоров'я, Головному управлінню освіти і науки, Головному управлінню культури, Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям:

17.1. Забезпечити виконання заходів з підготовки установ до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років згідно з додатками 4, 5, 6, 7;

17.2. Вжити необхідні заходи з мобілізації всіх наявних коштів для забезпечення фінансування робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років згідно з додатками 4, 5, 6, 7.

18. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями в термін до 20.07.2012 вирішити питання розроблення та закріплення у встановленому порядку меж земельних ділянок прибудинкових територій будинків із визначенням площі забудови будинків, проїздів та тротуарів, озеленених територій, дитячих, спортивних, господарських майданчиків, стоянок автомашин.

19. Взяти до відома, що підключення систем теплопостачання пологових будинків, дитячих лікувальних закладів та стаціонарних відділень лікарень здійснюється з 15.09.2012 на підставі відповідних заявок керівників зазначених закладів.

Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити необхідних заходів щодо підготовки систем теплоспоживання до роботи в опалювальний період 2012/2013 років до цього терміну.

20. Керівникам установ, підприємств, організації - одержувачами бюджетних коштів міського бюджету:

20.1. Забезпечити споживання енергоресурсів в обсягах, що не перевищують призначених бюджетних асигнувань.

20.2. У разі збільшення цін на енергоносії, своєчасно вирішувати питання щодо додаткового фінансування.

21. Підприємствам, установам та організаціям забезпечити підготовку енергооб'єктів, інженерних мереж, систем теплоспоживання споживачів та до 25.09.2012 отримати акти стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2012/2013 років від теплопостачальних організацій в установленому порядку.

22. Публічному акціонерному товариству "Холдинговій компанії "Київміськбуд", відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київреконструкція", іншим будівельним та ремонтним організаціям в терміни, погоджені з підприємствами теплових мереж та районними в місті Києві державними адміністраціями, до початку опалювального періоду 2012/2013 років виконати роботи із підключення об'єктів, які вводяться в експлуатацію у IV кварталі 2012 року - I кварталі 2013 року, до діючих теплових мереж та передати їх безоплатно у комунальну власність територіальної громади міста Києва. Взяти до відома, що з початком опалювального періоду відключення мереж теплопостачання житлових будинків для виконання зазначених робіт на зовнішніх теплових мережах не здійснюватиметься.

23. ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" забезпечити підключення житлових будинків м. Києва до теплопостачання в опалювальний період 2012/2013 років згідно з додатком 10.

24. Районним в місті Києві державним адміністраціям, Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження, Головному управлінню житлового господарства, Головному управлінню комунального господарства, Головному управлінню охорони здоров'я, Головному управлінню культури, Головному управлінню освіти і науки, Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ", ПАТ "АК "Київводоканал", ПАТ "Київгаз" інформувати про виконання цього розпорядження виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію) 01.10.2012, а саме:

- пунктів 10, 13, 17, цього розпорядження щомісячно до 5 числа Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- пункту 8 цього розпорядження щомісячно до 5 числа Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- пункту 13 цього розпорядження щомісячно до 13 та 28 чисел Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- пункту 16 цього розпорядження щомісячно до 5 числа Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

25. Управлінню преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення через засоби масової інформації роз'яснювальної роботи про наявність паливно-енергетичних ресурсів, стан розрахунків за спожиті енергоносії та підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2012/2013 років. Особливу увагу приділити необхідності економного споживання енергоресурсів та води (особливо в години максимального навантаження енергосистеми та системи водозабезпечення), а також утеплення квартир, вікон сходових клітин, вхідних дверей та виходів на горища.

26. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак


 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Заходи
ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" з підготовки устаткування ТЕЦ, котелень, теплових та електричних мереж до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років

N п/п

Зміст заходу

Всього

в I - III кв.

в IV кв.

Теплоелектроцентралі, котельні

1

Ремонт основного устаткування ТЕЦ і районних котелень Теплових мереж

6 блоків
58 котлів

5 блоків
56 котлів

1 блок
2 котли

2

Підготовка обладнання котелень філіалу "Житлотеплоенерго"

172 од.

172 од.

-

3

Ремонт сміттєспалювальних котлів заводу "Енергія"

4 од.

3 од.

1 од.

4

Ремонт вимикачів 10 - 330 кВ ТЕЦ-5

10 од.

8 од.

2 од.

                                6 - ПОкВ ТЕЦ-6

8 од.

7 од.

1 од.

                                3 - ПОкВ ТМ

82 од.

81 од.

1 од.

5

Капітальний ремонт частини турбіни N 2 ТЕЦ-5 із заміною направляючого апарата регулюючого ступеня циліндра високого тиску та заміною діафрагм 20 і 21 ступеня циліндра середнього тиску

1 комплект

1 комплект

-

6

Капітальний ремонт підігрівників високого тиску турбіни N 2 ТЕЦ-5 із заміною спіралей

1 комплект

1 комплект

-

7

Заміна підшипника нижньої опори регенеративного повітропідігрівника котла N 3 ТЕЦ-5

1 од.

1 од.

-

8

Капітальний ремонт підігрівача високого тиску 6, 7, 8 турбіни блока N 2 ТЕЦ-6 із заміною дефектних спіралей

1 комплект

-

1 комплект

9

Ремонт обладнання хімводоочистки та бакового господарства ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, теплових мереж

по 1 комплекту

по 1 комплекту

 

10

Ремонт обладнання газового та мазутного господарства ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, Теплових мереж

по 1 комплекту

по 1 1 комплекту

 

11

Заміна труб екранів паливної камери котлів Теплових мереж: N 3 СТ-1 та ПВК-8 СТ-2

2 котли

1 котел

1 котел

12

Технічна діагностика котлів теплових мереж:
ВК-4, ПТВМ-100, N 1 та N 2 СТ-1, ПВК-7,
ВК-10 і ПТВМ N 3 СТ-2, N 2
РК "Веркон", N 7, 8 і 9 РК "Пар", N 3
РК "Воскресенка", ПТВМ-100 N 1 і N 2
РК "М. Борщагівка"

13 котлів

13 котлів

-

13

Капітальний ремонт 30 ділянок тепломереж по філіалах:
- теплові мережі - 13 ділянок протяжністю 1313,5 п. м.;
- філіал "Житлотеплоенерго" - 17 ділянок протяжністю 9265 п. м.;
- філіал "Теплові розподільчі мережі" - мереж опалення протяжністю 9026 п. м.

19604,5 п. м.

19604,5 п. м.

-

14

Заміна поверхонь нагрівання котлів філіалу "Житлотеплоенерго":
РК "Московська, 4" (ст. N 3);
РК "Лагерна Гонти" (ст. N 6);
к/к "Арт. Провулок, 7-а" (ст. N 1);
РК "Святошин" (ст. N 1);
к/к "Краснова, 8" (ст. N 1);
к/к "Берковецька, 6" (ст. N 1);
РК "Дніпроводська, 1" (ст. N 3);
РК "Попова, 4" (ст. N 2);
к/к "Желябова, 2-а" (ст. N 2)

9 котлів

9 котлів

-

15

Капітальний ремонт димових труб котелень філіалу "Житлотеплоенерго"

62 од.

62 од.

-

16

Поточний ремонт та підготовка 2074 теплових пунктів філіалу "Теплові розподільчі мережі" та 291 теплопунктів філіалу "Житлотеплоенерго"

2365 од.

2355 од.

10 од.

17

Заміна робочих лопаток 15 ступенів ротора середнього тиску турбіни N 2 ТЕЦ-6 (за результатами дефектування)

1 комплект

-

1 комплект

18

Заміна соплового апарата регулюючого ступеня циліндра високого тиску турбіни N 2 ТЕЦ-6 (за результатами дефектування)

1 комплект

-

1 комплект

Електричні мережі ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"

1

Ремонт підстанцій 35 - 110 кВ

8 од.

5 од.

3 од.

2

Ремонт ПЛ 0,4 - 110 кВ

117,5 км

94,7 км

20,1 км

3

Відновлення пошкоджених кабельних ліній 0,4 - 35 кВ

2320 од.

1840 од.

480 од.

4

Ремонт ТП, РП-10 кВ

668 од.

551 од.

117 од.

5

Ремонт вимикачів 6 - 110 кВ

513 од.

392 од.

121 од.

6

Ремонт силових трансформаторів 10 кВ

120 од.

84 од.

36 од.

7

Впровадження полімерних ізоляторів на ПЛ 35 - 110 кВ

1,82 од.

182 од.

 


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Заходи
ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" з підготовки устаткування ТЕЦ до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років

N п/п

Зміст заходу

Всього

в I - III кв.

в IV кв.

1

Поточний ремонт:
- енергетичних котлів N 5, 8, 10
- водогрійних котлів ПТВМ-100 N 1, 2, 3, 4
- турбоагрегату N 5, 6, 7

7 котлів
3 турбіни

6 котлів
3 турбіни

1 котел

2

Середній ремонт:
- енергетичних котлів N 6, 9;
- водогрійних котлів ВК-1, 2;
- парового котла ПК-4

5 котлів

5 котлів

-

3

Капітальний ремонт енергетичного котла N 7

1 котел

-

1 котел

4

Ремонт пилосистем 6А, Б, 7А, Б, 8А, Б, 9А, Б

8 пилосистем

згідно з графіком

згідно з графіком

5

Капітальний ремонт масляних вимикачів:

 

згідно з графіком

-

- МГ-10;

1 шт.

- ВМГ-133;

18 шт.

- МГГ-10;

3 шт.

- V-110

2 шт.

6

Капітальний ремонт із технічним діагностуванням та опосвідченням для подовження терміну експлуатації:
- деаератора 6 атмосфер NN 2, 6;
- деаератора 1, 2 атмосфери N 1;
- деаератора підживлення теплових мереж N 2

4 деаератора

згідно з графіком

згідно з графіком

7

Поточний ремонт:
- деаератора 6 атмосфер NN 3, 4, 5, 7, 9,
- деаератора 1, 2 атмосфери N 2, 3

7 деаераторів

згідно з графіком

згідно з графіком

8

Капітальний ремонт із технічним діагностуванням та опосвідченням для подовження терміну експлуатації бойлерних установок NN 5, 6, 7

3 установки

3 установки

-

9

Поточний ремонт бойлерних установок NN 1, 2, 3, 4

4 установки

4 установки

-

10

Капітальний ремонт обладнання хімводоочистки:

 

згідно з графіком

-

- механічного фільтру N 7 із заміною НДрП;

1 шт.

- H-катіонітового фільтру N 7 із заміною фільтруючою матеріалу;

1 шт.

- Na-катіонітового катіонігового і фільтру N 2 із заміною фільтруючою матеріалу

1 шт.


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 3
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Заходи
ПАТ "АК "Київводоканал" з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років

N п/п

Зміст заходу

Кількість

Термін виконання

1

Профілактичний ремонт і випробування системи опалення виробничих та побутових приміщень

71 од.

01.10.2012

2

Профілактичний огляд, ремонт і перекладка внутрішніх та зовнішніх тепломереж

9,88 км

01.10.2012

3

Утеплення виробничих та побутових приміщень: ремонт і заміна вікон, дверей і воріт

3231,8 м2
131 шт.

15.10.2012

4

Ремонт та утеплення фасадів будівель та споруд

260 м2

15.10.2012

5

Ремонт покрівель виробничих та побутових будівель

26819 м2

15.10.2012

6

Перевірка і герметизація інженерних вводів будівель і споруд

832 од.

01.10.2012

7

Перевірка технічного стану і ремонт електрообладнання

70 од.

15.10.2012

8

Перевірка пожежних гідрантів з представниками УПО МНС України в м. Києві, при необхідності виконання ремонтних робіт

12106 од.

01.10.2012

9

Підготовка резервних джерел електроживлення

12 од.

25.09.2012

10

Підготовка відкачуючих засобів

22 од.

25.09.2012

11

Обстеження стану водопровідних і каналізаційних дюкерних переходів

16 од.
7 од.

Згідно з графіком

12

Ремонт і заміна аварійних мереж:

 

 

- водопровідних

3,0 км

01.10.2012

- каналізаційних

1,1 км

01.10.2012

13

Ремонт:

 

 

- артезіанських свердловин

146 од.

30.09.2012

- водопровідних колонок

51 од.

30.09.2012

- водопровідних колодязів

150 од.

30.09.2011

14

Утеплення вантузів і випусків на водопровідних мережах

168 шт.
11 шт.

Після перших заморозків

15

Обстеження і ремонт каналізаційних оглядових колодязів

1530 од.

15.10.2012

16

Підготовка транспортних засобів та механізмів до роботи в зимових умовах

434 од.

15.10.2012

18

Створення запасу реагентів для приготування питної води:

 

Згідно з нормативом технологічного запасу

- хлор рідкий

369 т

- сірчанокислий алюміній

3975 т

- полвак

2700 т

- флокулянт

7,5 т

- аміачна вода

121 т

- сіль поварена

81 т

19

Придбання флокулянту для Бортницької станції аерації

37,2 т

Згідно з нормативом технологічного запасу

20

Створення необхідного запасу для забезпечення роботи котелень:

 

 

- повареної солі

120 т

01.10.2012

- вугілля

70 т

01.10.2012


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 4
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Заходи
з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років лікувально-профілактичних закладів, що фінансуються з бюджету м. Києва

N п/п

Назва закладу

Юридична адреса

Вартість робіт Всього:
тис. грн.

1

2

3

4

1

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

02660, м. Київ, вул. Братиславська, 3

110,0

2

Київська міська клінічна лікарня "Київський міський центр серця"

02660, м. Київ, вул. Братиславська 5-а

5,0

3

Київський міський клінічний ендокринологічний центр

01034, м. Київ, вул. Рейтарська, 22

60,0

4

Київська міська клінічна психоневрологічна лікарня N 1

04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 103-а

75,0

5

Київська міська психоневрологічна лікарня N 2

02660 м. Київ, вул. Миропільська, 8

10,0

6

Київська міська психоневрологічна лікарня N 3

08631, Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Павлова, 7

20,0

7

Київський міський центр судово-психіатричної експертизи

04655, м. Київ, вул. Фрунзе, 103-а

30,0

8

Київський міський клінічний центр радіаційного захисту населення м. Києва від наслідків Чорнобильської катастрофи

01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 40

40,0

9

Київський міський клінічний шпиталь інвалідів Великої Вітчизняної війни

4075 смт Пуща-Водиця, вул. Червонофлотська, 26

80,0

10

Київський міський клінічний онкологічний центр

03115, м. Київ, вул. Верховинна, 69

80,0

11

Київська міська клінічна наркологічна лікарня "Соціотерапія"

03039, м. Київ, пров. Деміївський, 5-а

40,0

12

Київська міська шкірно-венерологічна лікарня

04209, м. Київ, вул. Богатирська, 32

30,0

13

Київська міська туберкульозна лікарня N 1

02091, м. Київ, Харківське шосе, 121/3

60,0

14

Київська міська туберкульозна лікарня N 2

08290, Київська обл., смт Гостомель

80,0

15

Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня "Центр мікрохірургії ока"

03680, м. Київ, пр-т Комарова, 3

30,0

16

Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини

04210, м. Київ, пр-т Г. Сталінграда, 16

80,0

17

Київський міський консультативно-діагностичний центр

04201, м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 6

23,0

18

Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня

04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 23

40,0

19

Київська міська дитяча клінічна туберкульозна лікарня

04075, м. Київ, вул. Гамарника, 10

40,0

20

Міська студентська поліклініка

03055, м. Київ, вул. Політехнічна, 25/2

35,0

21

Фізіотерапевтична поліклініка

01034, м. Київ, вул. Ярославів вал, 4

14,0

22

Київська міська станція швидкої медичної допомоги

01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 37-б

150,0

23

Дитячий санаторій "Орлятко"

08296, Київська обл., смт Ворзель, вул. Великого Жовтня, 19

40,0

24

Дитячий санаторій "Озерний"

03137, м. Київ, с. Чапаївка, вул. Ліснична, 3

10,0

25

Дитячий санаторій "Ялинка"

04075, м. Київ, Оболонський р-н, Пуща-Водиця, 7-ма лінія

15,0

26

Дитячий санаторій "Піонер"

04075, м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 28

20,0

27

Дитячий санаторій "Лісова поляна"

03179, м. Київ, 19 км Житомирського шосе

20,0

28

Дитячий санаторій "Салют"

01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 28

20,0

29

Дитячий санаторій "Ластівка"

04078, м. Київ, вул. Дачно-Білицька, 28

15,0

30

Дитячий санаторій "Лучезарний"

97400, АР Крим, м. Євпаторія вул. Пушкіна, 92

20,0

31

Дитячий санаторій "Алупка"

98676, м. Алупка, вул. Ялтинська, 5

20,0

32

Дитячий санаторій ім. Рози Люксембург

98660, м. Ялта, с. Гаспра, Севастопольське шосе,8

20,0

33

Дитячий санаторій "Дружний"

08292, Київська обл., м. Ірпінь, смт Буча, вул. Києво-Мироцька, 133

5,0

Диспансери

1

Шкірно-венерологічний диспансер N 1 Дніпровського району

02002, м. Київ, вул. Чернігівська, 38/2

13,0

2

Шкірно-венерологічний диспансер N 2 Деснянського району

02232, м. Київ, б-р Висоцького, 8

13,00

3

Шкірно-венерологічний диспансер N 3 Святошинського району

03115, м. Київ, вул. Верховинна, 13

13,0

4

Шкірно-венерологічний диспансер N 5 Подільського району

04032, м. Київ, вул. Галицька, 6

10,0

5

Київський міський психоневрологічний диспансер N 2

01133, м. Київ, вул. Верхня, 4

23,0

6

Київський міський психоневрологічний диспансер N 3

04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 51

23,0

7

Київський міський психоневрологічний диспансер N 5

01680, м. Київ, вул. Смоленська, 8

23,0

8

Київський міський центральний протитуберкульозний диспансер

03022, м. Київ, вул. Васильківська, 35

50,0

9

Київський міський протитуберкульозний диспансер N 1

04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 68

10,0

Будинки дитини

1

Київський міський будинок дитини "Берізка"

02156, м. Київ, вул. Маршала Жукова, 4

17,0

2

Київський міський будинок дитини ім. М. М. Городецького

08296, Київської обл., смт Ворзель, вул. Леніна, 35

36,0

Інші заклади

1

Міська база спецмедпостачання

01034, м. Київ, пров. Георгіївський, 9 кім. 106

16,9

2

Київське міське бюро судово-медичної експертизи

03141, м. Київ, вул. Докучаєвська, 4

20,0

3

Державна організація медичного автотранспорту "Київмедавтотранс"

04073, м. Київ, вул. Куренівська, 16-в

20,0

4

Центр медико-соціальної та трудової реабілітації психічнохворих N 2

02660, м. Київ, вул. Миропільська, 8

15,0

5

ТМО "СТОМАТОЛОГІЯ"

04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 10-а

85,0

Київські міські клінічні лікарні

1

Київська міська клінічна лікарня N 1

02091, м. Київ, Харківське шосе, 121

110,0

2

Київська міська клінічна лікарня N 2

02094, м. Київ, вул. Краківська, 13

40,0

3

Київська міська клінічна лікарня N 3

02125, м. Київ, вул. П. Запорожця, 26

80,0

4

Київська міська клінічна лікарня N 4

03110, м. Київ, вул. Солом'янська, 17

40,0

5

Київська міська клінічна лікарня N 5

03115, м. Київ, вул. Відпочинку, 11

40,0

6

Київська міська клінічна лікарня N 6

03680, м. Київ, пр. Комарова, 3

70,0

7

Київська міська клінічна лікарня N 7

03179, м. Київ, вул. Котельникова, 95

40,0

8

Київська міська клінічна лікарня N 8

04201, м. Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8

30,0

9

Київська міська клінічна лікарня N 9

04112, м. Київ, вул. Ризька, 1

40,0

10

Київська міська клінічна лікарня N 10

03039, м. Київ, пр. 40 річчя Жовтня, 59-б

40,0

11

Київська міська клінічна лікарня N 12

01103, м. Київ, вул. Підвисоцького, 4-а

100,0

12

Міська клінічна лікарня N 15

04070, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2-а

80,0

13

Київська міська клінічна лікарня N 17

01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 14 - 20

30,0

14

Київська міська клінічна лікарня N 18

01030, м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 17

30,0

15

Олександрівська клінічна лікарня м. Києва

01601, м. Київ, вул. Шовковична, 39/1

180,0

Київські міські дитячі клінічні лікарні

1

Київська міська дитяча клінічна лікарня N 1

04209, м. Київ, вул. Богатирська, 30

130,0

2

Київська міська дитяча клінічна лікарня N 2

02125, м. Київ, вул. А. Навої, 3

110,0

3

Дитяча клінічна лікарня N 3

03151, м. Київ, вул. Волинська, 21

40,0

4

Дитяча клінічна лікарня N 4

03680, м. Київ, вул. Стражеска, 6-а

65,0

5

Дитяча клінічна лікарня N 5

03142, м. Київ, бул. Вернадського, 53

10,0

6

Дитяча клінічна лікарня N 6

01004, м. Київ, вул. Терещенківська 23-25/10

20,0

7

Дитяча клінічна лікарня N 7

01103, м. Київ, вул. Підвисоцького, 46

15,0

8

Дитяча клінічна лікарня N 8

04050, м. Київ, вул. Мельникова, 18

20,0

9

Дитяча клінічна лікарня N 9

04073, м. Київ, вул. Копиловська, 1/7

60,0

Пологові будинки

1

Київський міський пологовий будинок N 1

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 5

15,0

2

Київський міський пологовий будинок N 2

04074, м. Київ, вул. Мостицька, 11

15,0

3

Київський міський пологовий будинок N 3

03148, м. Київ, вул. В. Кучера, 7

20,0

4

Київський міський пологовий будинок N 5

03037, м. Київ, пр-т Червонозоряний, 2

15,0

5

Київський міський пологовий будинок N 6

02125, м. Київ, вул. П. Запорожця, 26-а

15,0

6

Київський міський пологовий будинок N 7

03150, м. Київ, вул. Предславинська, 9

20,0

Всього по лікувально-профілактичним закладам підпорядкованим Головному управлінню охорони здоров'я

3244,90

Лікувально-профілактичні заклади, що знаходяться в сфері управління районних в місті Києві державних адміністрацій

Управління охорони здоров'я Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

1

Центральна районна поліклініка

просп. 40-річчя Жовтня, 59-а

30,0

2

Поліклініка N 1

вул. Червоноармійська, 104

45,0

3

Центральна районна дитяча поліклініка

вул. Голосіївська, 53

15,0

4

Поліклініка сімейних лікарів "Корчувате"

вул. Набережно-Корчуватська, 56/66

5,0

 

Всього:

 

95,0

Управління охорони здоров'я Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

1

Поліклініка N 1

вул. Харківське шосе, 121

400,0

2

Дитяча поліклініка N 1

вул. Тростянецька, 8-д

686,9

3

Дитяча поліклініка N 2

вул. Харківське шосе, 121

198,0

 

Всього:

 

1284,9

Управління охорони здоров'я Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

1

Поліклініка N 3

вул. Матеюка, 3

100,0

2

Дитяча поліклініка N 2

вул. Академіка Курчатова, 18-а

312,6

 

Всього:

 

412,6

Управління охорони здоров'я Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

1

Поліклініка N 1

вул. Січневого повстання, 2

485,8

 

Всього:

 

485,8

Управління охорони здоров'я Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

1

Поліклініка N 2

просп. Свободи, 22

269,6

2

Поліклініка N 3

вул. Волоська, 47

975,6

3

Поліклініка N 4

вул. Фрунзе, 107

461,4

4

Дитяча поліклініка N 4

просп. Свободи, 22

287,7

 

Всього:

 

1994,3

Управління охорони здоров'я Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1

Поліклініка N 2

вул. Рикова, 2

60,0

2

Дитяча поліклініка N 1

вул. Уборевича, 11

89,0

3

Дитяча поліклініка N 4

вул. Симиренка, 38

30,0

 

Всього:

 

179,0

Разом

7696,5


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 5
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Заходи
з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років установ освіти, підпорядкованих Головному управлінню освіти і науки, що фінансуються з бюджету міста Києва

N п/п

Назва закладу

Вид робіт

Загаль- ний фонд, тис. грн.

Власні надходження (спеціальний фонд),
тис. грн.

Бюджет розвитку, тис. грн.

Всього, тис. грн.

1

Загальноосвітній навчальний заклад "Школа екстернів"

Вимір оптимального режиму роботи модуля

4,0

-

-

24,0

Заміна системи холодного водопостачання та сантехнічного обладнання

-

-

20,0

2

Загальноосвітній навчальний заклад "Спортивний ліцей-інтернат"

Поточний ремонт та повірка лічильників

-

18,1

-

358,1

Заміна вікон

-

-

290,0

Підготовка теплового пункту до опалювального сезону

-

-

50,0

3

Київський палац дітей та юнацтва

Ремонт електромереж

-

-

300,0

400,0

Ремонт даху

-

-

100,0

4

Міжнародний центр дитячо-юнацького туризму

Перезарядка вогнегасників

2,5

-

-

13,5

Замір електромережі

-

6,0

-

Повірка водо- та теплолічильників

-

5,0

-

5

Київський університет імені Бориса Грінченка

Поточний ремонт та технічний огляд теплового модуля

-

15,0

 

368,0

Вимір опору ізоляції

-

80,0

 

Повірка теплових лічильників

-

15,0

 

Заміна тепло обладнання (радіаторів)

-

258,0

 

6

Київський міський будинок вчителя

Заміна тепло обладнання (радіаторів)

-

-

200,0

200,0

Всього:

6,5

397,1

960,0

1363,6


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 6
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Заходи
з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років закладів культури і освіти, мистецьких закладів, які підпорядковані Головному управлінню культури, що фінансуються з бюджету м. Києва

N п/п

Назва закладу

Ремонт теплових пунктів, вузлів обліку, тис. грн.

Ремонт покрівель та фасадів,
тис. грн.

Всього, тис. грн.

Музеї

1

Історико-архітектурна пам'ятка-музей "Київська фортеця"

15,0

-

15,0

2

Музей театрального, музичного та кіномистецтва

25,5

-

25,5

3

Музей видатних діячів української культури

42,0

-

42,0

4

Музей "Гетьманства"

7,0

-

7,0

5

Київський національний музей російського мистецтва

260,0

180,0

440,0

6

Музей історії міста Києва

60,0

-

60,0

7

Київська міська галерея мистецтв "Лавра"

89,0

 

89,0

8

Музей книги і друкарства

-

100,0

100,0

9

Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе

12,5

-

12,5

10

Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара"

11,0

-

11,0

11

Національний музей мистецтва ім. Богдана та Варвари Ханенків

140,0

-

140,0

12

Музей Максима Рильського

-

30,0

30,0

Разом:

662,0

310,0

972,0

Театри

1

Київський муніципальний академічний театр ляльок

50,0

-

50,0

2

Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня"

30,0

-

30,0

3

Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра

100,1

56,0

156,1

4

Київський академічний театр "Колесо"

6,0

 

6,0

5

Київський академічний молодий театр

8,2

8,2

 

Разом:

194,3

56,0

250,3

Бібліотеки

1

Міська спеціалізована молодіжна бібліотека "Молода гвардія"

17,6

-

17,6

2

Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка і для дітей м. Києва

38,1

96,2

134,3

Разом:

55,7

96,2

151,9

Школи естетичного виховання

1

Училище хореографічного мистецтва "Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря"

4,5

-

4,5

Разом:

4,5

-

4,5

Парки

1

Голосіївський парк культури та відпочинку ім. М. Рильського

50,0

 

50,0

Разом:

50,0

-

50,0

Учбові заклади

1

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра

213,0

-

213,0

2

Київська муніципальна академія естрадного та цирконового мистецтва

17,5

-

17,5

Разом:

230,5

-

230,5

Всього:

1197,0

462,2

1659,2


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 7
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Заходи
з підготовки закладів соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років, що фінансуються з бюджету м. Києва

N п/п

Назва закладу

Найменування робіт

Всього, тис. грн.

1

Київський геріатричний пансіонат

Вогнезахисна та антисептична обробка дерев'яних конструкцій горищних приміщень будівель пансіонату. Промивка та очистка бойлерів гарячого водопостачання та системи опалення всіх будівель. Аварійний ремонт трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, опалення та каналізаційних мереж

380,0

2

Київський пансіонат ветеранів праці

Заміна труб опалення, водопостачання, каналізації

100,0

3

Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків

Капітальний ремонт моргу. Ремонт дверей центрального входу. Ремонт в корпусах системи холодного та гарячого водопостачання в підвалах та приміщеннях

400,0

4

Пуща-Водицький психоневрологічний інтернат

Ремонт внутрішньої системи опалення

30,0

5

Святошинський психоневрологічний інтернат

Ремонт магістральних трубопроводів. Промивка системи опалення, перевірка контрольно-вимірювального обладнання. Ремонт та заміна запірної арматури

120,0

6

Дарницький дитячий будинок-інтернат

Ремонт покрівлі головного корпусу, складів, прохідної

128,5

7

Святошинський дитячий будинок-інтернат

Заміна труб холодного та гарячого водопостачання, радіаторів. Ремонт сходів та сходових майданчиків

50,0

8

Київський психоневрологічний інтернат

Відновлення системи водовідведення зливних вод із покрівель будівлі спального корпусу 1. Влаштування покриття над пандусом біля входу в корпус 2. Проведення робіт з підключення трансформаторної підстанції. Відновлення роботи пожежної та охоронної сигналізації. Монтаж автономної системи пожежогасіння в їдальні згідно припису МНС. Промивка системи опалення, промивка бойлера

415,0

9

Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат

Підготовка теплового пункту до опалювального сезону. Ремонт вводу зовнішнього водопроводу холодного водопостачання. Заміна вікон на енергозберігаючі

490,0

10

Київський міський палац ветеранів

Вогнезахист дерев'яних конструкцій даху, горища, дерев'яного сценічного оформлення, конструкцій актової зали та горища. Усунення наслідків проливних дощів в червні - липні 2011 року, які стали причиною залиття підвальних приміщень будівлі палацу (гідроізоляція зовнішньої стіни підвальних приміщень зі східної сторони будівлі). Захист та герметизація вентиляційних систем на покрівлі. Частковий ремонт покрівлі в місцях затікання. Ремонт і відновлення водовідвідної системи та звісу покрівлі

100,0

11

Центр соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання

Заміна системи мережі теплопостачання, водовідведення, каналізації з заміною засувок

150,0

12

Спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Котельникова, 32/1

Ремонт покрівлі

100,0

13

Спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4

Ремонт покрівлі

30,0

Всього:

2493,5


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 8
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


АКТ
стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2012/2013 років

N ________

"___" 2012 року

__
                                                                                               (місце складання акта)

Комісія у складі
                                                                                    (голова і члени комісії із зазначенням посади)
__
_,
призначена розпорядчим документом _____
                                                                                                            (найменування органу, який видав розпорядчий документ)
від N ___, з _________ до _________, провела перевірку
__
                                                                            (найменування теплового господарства)
та встановила: _
  (вказується виконання (невиконання) умов готовності до роботи в опалювальний період )

Заходи щодо підготовки теплового господарства до роботи в опалювальний період: __________

На підставі вищевикладеного акт готовності до роботи в опалювальний період __/__ рр. видати із зауваженнями відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, при неусуненні яких у встановлений термін акт готовності буде анульований.

Висновок: ____
                                                                                     (найменування теплового господарства)
підготовлено (не підготовлено) до роботи в опалювальний період і має право на отримання акта готовності до роботи в опалювальний період*.

Підписи:

Голова комісії

Члени комісії

Перший заступник (заступник) голови районної в м. Києві державної адміністрації


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 9
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Графік заповнення внутрішньобудинкових систем опалення

N п/п

РАЙОНИ

всь-
ого

01.08.2012

02.08.2012

03.08.2012

06.08.2012

07.08.2012

08.08.2012

09.08.2012

10.08.2012

13.08.2012

14.08.2012

15.08.2012

16.08.2012

17.08.2012

20.08.2012

21.08.2012

22.08.2012

23.08.2012

24.08.2012

27.08.2012

28.08.2012

29.08.2012

30.08.2012

31.08.2012

03.09.2012

04.09.2012

05.09.2012

06.09.2012

07.09.2012

10.09.2012

11.09.2012

12.09.2012

13.03.2012

14.09.2012

1

Голосіїв-
ський

1086

32

32

32

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

33

13

2

Дарниць-
кий

878

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

3

Деснян-
ський

727

23

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

22

4

Дніпров-
ським

1253

37

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

38

18

38

38

38

18

5

Оболон-
ський

815

24

24

24

24

24

24

24

24

24

24

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

25

6

Печер-
ський

868

27

27

27

27

27

27

27

27

27

27

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

7

Поділь-
ський

860

27

27

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

26

8

Свято-
шинський

956

28

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

29

9

Солом'ян-
ський

1423

44

44

44

44

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

43

10

Шевчен-
ківський

1776

53

53

53

53

53

53

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

54

 

Всього

10642

321

322

321

322

321

321

322

322

322

322

322

322

322

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323

323


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 10
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


ГРАФІК
підключення житлових будинків м. Києва до теплопостачання в опалювальний сезон 2012/2013 років

N п/п

Район

Подача теплоносія в житлові будинки м. Києва

Всього підлягає підключенню (житлові будинки всіх форм власності, гуртожитки)

1 день

2 день

3 день

4 день

5 день

6 день

7 день

1

Голосіївський

1113

120

148

162

186

186

168

143

2

Дарницький

883

120

124

136

127

127

125

124

3

Деснянський

764

100

105

115

116

118

108

102

4

Дніпровський

1260

130

155

179

207

225

193

171

5

Оболонський

817

100

112

120

130

127

124

104

6

Печерський

876

108

115

126

136

133

131

127

7

Подільський

883

109

118

126

139

136

131

124

8

Святошинський

961

118

129

140

144

141

146

143

9

Солом'янський

1456

178

207

223

237

231

223

157

10

Шевченківський

1778

205

243

265

285

277

273

230

 

Всього по місту:

10791

1288

1456

1592

1707

1701

1622

1425


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.07.2012 N 1175


Склад
оперативного міського штабу з підготовки та координації роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2012/2013 років

Мазурчак
Олександр Володимирович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, керівник штабу

Новицький
Дмитро Юрійович

начальник Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник керівника штабу

Малежик
Олена Миколаївна

перший заступник начальника Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), секретар штабу

Стороженко
Володимир Сергійович

начальник Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Лісовик
В'ячеслав Леонідович

начальник Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Горюнова
Віра Зіновіївна

начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Зоріна Світлана Іванівна

начальник Головного управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Мохорєв
Віталій Андрійович

начальник Головного управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Костюренко
Тетяна Миколаївна

начальник Головного управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Садовой
Сергій Миколайович

начальник Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Денисюк
Людмила Всеволодівна

начальник Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Гриценко
Михайло Петрович

начальника Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в місті Києві (за згодою)

Глінський
Георгій Ярополкович

генеральний директор КК "Київавтодор"

Сандлер
Володимир Юрійович

генеральний директор ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (за згодою)

Горовий
Сергій Олександрович

голова правління ПАТ "Київгаз" (за згодою)

Фоменко
Олександр Валерійович

генеральний директор ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" (за згодою)

Ченчевий
Валерій Генадійович

голова правління ПАТ "АК "Київводоканал" (за згодою)

Каменецький
Юрій Олександрович

начальник КП "Київжитлоспецексплуатація"

Глушак
Євген Миколайович

директор філіалу "Теплові мережі ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" (за згодою)

Топал
Олександр Михайлович

директор Кабельних мереж ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" (за згодою)

Перші заступники (заступники) голів районних в місті Києві державних адміністрацій за посадою.


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали