РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.08.2011 р. N 405

Про заходи щодо підготовки та проведення в області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя

Відповідно до статей 13, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року N 360-р "Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя" (План N 360-р), з метою пропаганди здорового способу життя, створення сприятливих умов та утвердження сталих традицій до занять фізичною культурою та масовим спортом, розвитку олімпійського, неолімпійського спорту та спорту інвалідів:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя (далі - організаційний комітет) у складі згідно з додатком 1.

Надати голові організаційного комітету право вносити у разі потреби зміни до його складу.

2. Затвердити план заходів щодо підготовки та проведення в області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя (далі - план заходів) згідно з додатком 2.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення забезпечити виконання плану заходів.

4. Виконавцям про виконання плану заходів інформувати відділ з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації до 1 січня 2013 року.

5. Відділу з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про виконання плану заходів подати обласній державній адміністрації до 14 січня 2013 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Губанова О. В.

 

Голова адміністрації

В. Берташ


 

Додаток 1
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
16.08.2011 N 405


Організаційний комітет
з підготовки та проведення в області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя

Губанов
Олексій Володимирович

- заступник голови облдержадміністрації, голова організаційного комітету

Гуділін
Володимир Миколайович

- начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету

Петренчук
Микола Васильович

- заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Биков
Анатолій Семенович

- голова Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" (за згодою)

Гуменюк
Юлія Володимирівна

- заступник начальника відділу забезпечення діяльності керівництва облдержадміністрації апарату облдержадміністрації

Каховський
Віктор Анатолійович

- заступник голови Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" (за згодою)

Кучер
Віктор Олександрович

- начальник комунального закладу "Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради

Найко
Руслана Василівна

- в. о. директора комунального закладу "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради

Соляр
Анатолій Володимирович

- голова Рівненської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу України (за згодою)

Тучак
Ярослав Дмитрович

- начальник Рівненського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (за згодою)

Шевчук
Василь Андрійович

- голова Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" (за згодою)

Шевчук
Сергій Анатолійович

- начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради (за згодою).


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

А. Лавренчук


 

Додаток 2
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
16.08.2011 N 405


ПЛАН
заходів щодо підготовки та проведення в області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя

1. Забезпечити організацію та проведення в області конкурсу із створення кращих умов для занять фізичною культурою і спортом різних верств населення та подати необхідні матеріали для участі у відповідному Всеукраїнському конкурсі.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою).

Протягом року.


2. Забезпечити проведення у загальноосвітніх навчальних закладах уроків на тему "Спорт і фізичне виховання - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру".

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Січень.


3. Провести обласний конкурс на кращий малюнок і фотографію зі спортивної тематики та забезпечити участь представників області у відповідному Всеукраїнському конкурсі.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою).

Протягом року.


4. Забезпечити проведення в області заходів у рамках Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота".

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Травень.


5. Створити належні умови для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у спортивно-оздоровчих таборах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Відділ у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року.


6. Забезпечити проведення в рамках Року спорту та здорового способу життя:

VI літніх спортивних ігор молоді Рівненщини.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року;


спортивно-масових заходів, зокрема серед дітей та молоді, з нагоди проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, Рівненська обласна федерація футболу (за згодою).

Травень - липень;


обласної спартакіади школярів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року;


спартакіади вищих та професійно-технічних навчальних закладів області.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Протягом року;


змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, відділ у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, Рівненська обласна федерація футболу (за згодою).

Протягом року;


спортивних змагань "Ігри чемпіонів" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, відділ у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Лютий - квітень;


змагань під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?" серед сільських дітей.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Колос" (за згодою).

Протягом року;


комплексних галузевих та міжгалузевих змагань та інших спортивно-масових заходів за місцем роботи і місцем проживання громадян та у місцях масового відпочинку населення.

Обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою), відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради.

Протягом року;


спортивних ігор ветеранів спорту Рівненщини;

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року.


обласної спортивної гри "Сімейні перегони" та змагань "Тато, мама, я - спортивна сім'я".

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Протягом року;


комплексних спортивно-масових заходів та фестивалю "Пропаганда здорового способу життя" з нагоди Всесвітнього дня здоров'я.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою).

Квітень;


спартакіади "Повір у себе" серед дітей-інвалідів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року.


спартакіад серед дітей та молоді.

Обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою), відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Протягом року.


7. За результатами обласних спортивно-масових заходів та змагань забезпечити участь команд області у всеукраїнських спортивно-масових заходах та змаганнях:

V спортивних зимових іграх молоді України.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Січень - березень;


VI літніх спортивних іграх молоді України.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Протягом року;


спартакіаді школярів України.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року;


спортивних іграх ветеранів спорту.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року;


III студентських спортивних іграх України.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Протягом року;


змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, Рівненська обласна федерація футболу (за згодою).

Протягом року;


спортивних змаганнях "Ігри чемпіонів" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Квітень;


змаганнях під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?" серед сільських дітей.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Колос" (за згодою).

Протягом року;


комплексних галузевих та міжгалузевих спартакіадах та інших спортивно-масових заходах серед різних категорій населення, в тому числі серед дітей та молоді.

Обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою), відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Протягом року;


спартакіаді "Повір у себе" серед дітей-інвалідів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року;


спортивних змаганнях "Діти - олімпійська надія України" в Українському дитячому центрі "Молода гвардія".

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Квітень;


дитячих спортивних змаганнях "Старти надій" у Міжнародному дитячому центрі "Артек".

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Вересень.


8. Забезпечити в області реалізацію заходів у рамках підготовки та проведення в Україні фінальних змагань чемпіонату Європи з футболу 2012 року та національного соціального проекту до Євро-2012 "Давай разом!".

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, Рівненська обласна федерація футболу (за згодою).

Січень - жовтень.


9. Забезпечити організацію та проведення на території області всеукраїнських та міжнародних спортивно-масових заходів та змагань.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласні федерації з видів спорту (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року.


10. Створити сприятливі соціально-побутові умови та забезпечити ефективну підготовку спортсменів області до участі у XXX літніх Олімпійських та XIV літніх Паралімпійських іграх у м. Лондон.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), обласні федерації з видів спорту (за згодою), комунальний заклад "Обласна школа вищої спортивної майстерності" Рівненської обласної ради, комунальний заклад "Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Січень - вересень.


11. Організувати урочисті проводи та зустріч спортсменів області - учасників XXX літніх Олімпійських та XIV літніх Паралімпійських ігор у м. Лондон, церемонію урочистого підняття Державного Прапора України та висвітлення зазначених подій у засобах масової інформації.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), комунальний заклад "Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради, обласна державна телерадіокомпанія (за згодою), виконавчий комітет Рівненської міської ради.

Серпень - вересень.


12. Спільно з обласним відділенням Національного олімпійського комітету України провести наступні заходи:

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей і підлітків "Олімпійське лелеченя".

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року;


Олімпійський день.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Червень;


Всеукраїнську олімпійську естафету "Передай вогонь перемоги!".

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Липень;


Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Вересень;


конкурс спортивних журналістів, фотожурналістів та забезпечити участь у відповідних всеукраїнських конкурсах.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Вересень - жовтень.


13. Забезпечити проведення спільних спортивно-масових заходів та змагань за участю команд Російської Федерації, інших країн в рамках реалізації договорів про співпрацю між Україною та Російською Федерацією, Рівненською та Астраханською областями.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року.


14. Провести науково-практичні конференції, засідання за круглим столом з актуальних питань фізичної культури і спорту, присвятивши їх Року спорту та здорового способу життя.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука" (за згодою), Рівненський державний гуманітарний університет.

Протягом року.


15. Створити веб-сайт відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Січень - лютий.


16. Забезпечити випуск сувенірної та поліграфічної продукції, атрибутики з пропаганди здорового способу життя та з нагоди Року спорту та здорового способу життя.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Протягом року.


17. Забезпечити проведення теле- та радіопередач, друк тематичних статей, збільшення обсягу соціальної реклами в усіх засобах масової інформації з пропаганди фізичної культури і спорту та ведення здорового способу життя.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), обласна державна телерадіокомпанія (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року.


18. Забезпечити участь представників області у всеукраїнському конкурсі телевізійних спортивних програм "Світ спорту" та конкурсі на кращу публікацію з фізкультурно-оздоровчої та спортивної тематики.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), обласна державна телерадіокомпанія (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Лютий - травень.


19. Організувати та провести урочистості з нагоди:

відзначення переможців та призерів офіційних міжнародних змагань.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Протягом року;


Дня фізичної культури і спорту, Року спорту та здорового способу життя.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою), райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Вересень;


Міжнародного дня інвалідів.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, комунальний заклад "Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.

Грудень;


підсумків спортивного сезону "Герої спортивного року".

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

Грудень.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

А. Лавренчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали