ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2011 р. N 27

Про заходи щодо підготовки та відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", Указу Президента України від 11 лютого 2004 року N 180/2004 "Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав", з метою вшанування подвигу військовослужбовців при виконанні обов'язків військової служби та поліпшення соціального захисту ветеранів війни:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (далі - Оргкомітет) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (далі - План заходів), що додається.

3. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити проведення заходів у населених пунктах, трудових колективах, навчальних закладах області.

4. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, задіяним у виконанні цього розпорядження, інформувати про хід виконання Плану заходів управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації до 25 лютого 2011 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації до 1 березня 2011 року.

5. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Скрипник М. В.) фінансування видатків з проведення заходів здійснити за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на інші культурно-освітні заклади та заходи, відповідно до кошторису.

6. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Смірнов І. М.) фінансування видатків з проведення заходів здійснити за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на інші видатки, відповідно до кошторису.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної державної
адміністрації

М. Джига


 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
26.01.2011 N 27


СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

СПІРІДОНОВА
Любов Михайлівна

-

заступник голови облдержадміністрації, співголова Оргкомітету

БАЛИЦЬКА
Валентина Євгенівна

-

заступник Вінницького міського голови, співголова Оргкомітету (за згодою)

БЄЛОВА
Інна Броніславівна

-

перший заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації

ВАКАР
Анатолій Миколайович

-

начальник управління транспорту облдержадміністрації

ВАСИЛЮК
Світлана Михайлівна

-

начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

ДІДЕНКО
Лідія Олексіївна

-

начальник управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації

ІВАСЮК
Ігор Дмитрович

-

начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

КИРИЛІШИН
Петро Андрійович

-

голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

МАЛІНОВСЬКИЙ
Віктор Васильович

-

голова Політичної консультативної ради при обласній раді та обласній державній адміністрації (за згодою)

МЕЛЬНИК
Юрій Володимирович

-

начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації

МОРОЗ
Сергій Тимофійович

-

перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

НОНІК
Валерій Вікторович

-

начальник управління МВС України у Вінницькій області (за згодою)

ПЕРЕБИТЮК
Анатолій Миколайович

-

голова Вінницької міської організації ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

ПРУДІУС
Пилип Григорович

-

голова громадської ради при облдержадміністрації (за згодою)

САЛЕЦЬКИЙ
Ігор Олександрович

-

начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації

СКРИПНИК
Марія Василівна

-

начальник управління культури і туризму облдержадміністрації

СМІРНОВ
Ігор Миколайович

-

начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

СТОЯЛОВА
Олена Володимирівна

-

начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

ТОЛСТОЙ
Олександр Анатолійович

-

уповноважений представник Державного комітету України у справах ветеранів у Вінницькій області (за згодою)

ФЄНЄВ
Олександр Анатолійович

-

начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

ХРИПЛИВИЙ
Іван Іванович

-

начальник відділу інформаційно-пропагандистського забезпечення, культури та традицій управління з виховної та соціально-психологічної роботи Командування Повітряних Сил Збройних Сил України (за згодою)

ШЕВЧУК
Руслан Богданович

-

начальник управління МНС України в Вінницькій області (за згодою).


 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
26.01.2011 N 27


ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки та відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

1. Використати підготовку до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав для консолідації суспільства, збереження героїчних традицій українського народу, привернення уваги державних установ, громадських організацій та усього суспільства до проблем ветеранів, виховання молоді на кращих традиціях старших поколінь.

Оргкомітет, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

До 15 лютого 2011 року


2. Забезпечити контроль щодо здійснення органами місцевого самоврядування упорядкування пам'ятників, меморіальних дошок, місць поховань загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах.

Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, районні (міські) організації ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

Лютий 2011 року


3. Вжити заходів щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування учасників бойових дій на території інших держав.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Лютий 2011 року


4. Організувати:

4.1. Проведення серед учнівської молоді, студентів спортивних змагань, заходів, присвячених вшануванню пам'яті загиблих під час війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, з питань фізичної культури та спорту, районні (міські) організації ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

Лютий 2011 року


4.2. Книжкові виставки, відкриті перегляди літератури у виставкових залах обласних та районних бібліотек. Розгорнути у виставкових залах музеїв, будинках культури виставки, творчі зустрічі, концертні програми, фестивалі афганської та героїко-патріотичної пісні, присвячені участі наших земляків у бойових діях на території інших держав.

Управління культури і туризму облдержадміністрації, громадські організації ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

Лютий 2011 року


5. Провести:

5.1. Конкурс-огляд музеїв та музейних кімнат, що діють в навчальних закладах області, забезпечити збереження експонатів, при потребі надати допомогу в оновленні експозиції.

Управління облдержадміністрації: культури і туризму, освіти і науки, обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

Лютий 2011 року


5.2. Тематичні уроки і лекції з історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів, екскурсії до музеїв у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, колективах та військових підрозділах, звернувши особливу увагу на тих учасників бойових дій, які навчалися, працювали у вищезазначених колективах.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, культури і туризму, командування Вінницького гарнізону (за згодою)

Лютий 2011 року


5.3. Урочисті збори за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, учасників бойових дій та громадськості в приміщенні облдержадміністрації.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури і туризму, обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

15 лютого 2011 року


5.4. Покладання квітів та мітинг-реквієм біля пам'ятників воїнам, які загинули під час війни в Афганістані, за участю широкого кола громадськості, депутатського корпусу, керівників підприємств та організацій міста та області.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури і туризму, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, командування Вінницького гарнізону (за згодою), громадські організації ветеранів війни в Афганістані (за згодою)

15 лютого 2011 року


6. Сприяти виданню художньої і мемуарної літератури про героїчне минуле ветеранів війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах.

Управління облдержадміністрації: у справах преси та інформації, культури і туризму, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Протягом 2011 року


7. Забезпечити:

7.1. Висвітлення в місцевих засобах масової інформації тематичних публікацій, виступів учасників бойових дій, батьків загиблих воїнів, тематичних показів кінофільмів на обласному та місцевому телебаченні, присвячених подіям війни в Афганістані та інших військових конфліктів, діяльність кращих працівників галузей господарства області, колишніх афганців, організувати святкові вітання ветеранів по радіо та телебаченню.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Лютий 2011 року


7.2. Медичне супроводження та громадський порядок під час проведення заходів з відзначення Дня вшанування.

Управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації, управління МВС України у Вінницькій області

14 - 15 лютого 2011 року


8. Надати за рахунок місцевих бюджетів адресну матеріальну підтримку ветеранам війни в Республіці Афганістан, інших локальних конфліктах, сім'ям загиблих воїнів та фінансову підтримку громадським організаціям ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Лютий 2011 року


9. Рекомендувати керівникам релігійних організацій провести поминальні панахиди та заупокійні богослужіння в храмах та біля пам'ятників, обелісків, на меморіальних комплексах загиблих під час бойових дій на території інших держав.

Відділ у справах релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Лютий 2011 року.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали