ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2011 р. N Р-297/0/3-11

Про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

Аналіз роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовому періоді 2010/2011 року показав, що в області забезпечено сталу роботу всіх житлово-комунальних служб, про що свідчить відсутність резонансних подій, що призвели до тривалих перебоїв в роботі систем життєзабезпечення населення.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 14 квітня 2010 року N Р-161/0/3-10 "Про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 року" станом на 1 жовтня 2010 року було підготовлено та отримано паспорти готовності на 1496 (100 %) котелень, 16227 (100 %) житлових будинків, 797 (100 %) дошкільних та 983 (100 %) навчальних закладів, 930 (100 %) об'єктів охорони здоров'я.

У результаті проведеної роботи станом на 1 жовтня 2010 року всі системи теплопостачання були заповнені водою, опробувані під тиском і готові у разі пониження середньодобової температури повітря розпочати постачання тепла.

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 4 жовтня 2010 року N 07-120/0/35-10 "Про забезпечення об'єктів соціальної сфери якісним теплопостачанням" станом на 10 жовтня 2010 року в області опалювались всі об'єкти соціальної сфери і, починаючи з 15 жовтня 2010 року, весь житловий фонд.

Для оперативного вирішення питань, пов'язаних із забезпеченням сталого проходження опалювального сезону та недопущення погіршення умов життєдіяльності населення, в області цілодобово працювали телефонні гарячі лінії.

З метою ліквідації наслідків стихійних явищ на дорогах та утримання в належному стані пішохідних доріг у населених пунктах області підготовлено 551 (100 %) одиницю спецавтотехніки та заготовлено 78 тис. т посипочного матеріалу, що дозволило під час ускладнення погодних умов забезпечити належне утримання автомобільних доріг та не допустити погіршення дорожнього руху й перебоїв в роботі громадського транспорту.

Протягом опалювального сезону на телефони гарячої лінії управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації надійшло 752 звернення громадян, питання по яких вирішені в повному обсязі.

Найбільшу кількість звернень отримано від споживачів міст: Дніпропетровськ, Нікополь, Дніпродзержинськ.

Залишається незадовільним фінансово-економічний стан більшості підприємств області.

Так, внаслідок невідповідності тарифів, які встановлює національна комісія регулювання електроенергетики на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення, з від'ємною рентабельністю працювали всі базові підприємства тепло-, водопостачання, що негативно вплинуло на їх фінансово-економічний стан та рівень розрахунків за енергоносії.

Незважаючи на це, обсяг платежів підприємств теплоенергетики області в поточному опалювальному сезоні є найбільшим серед регіонів України і становить 646,5 млн. грн., що в 1,5 разу перевищує суму, сплачену за аналогічний період у минулому опалювальному сезоні.

Разом з цим, нижчим за середньообласний показник є рівень розрахунків за спожитий в опалювальному сезоні природний газ підприємствами: КП "Теплові мережі" м. Вільногірська, ДП "Криворізька теплоцентраль" м. Кривого Рогу, КП "Теплоенерго" м. Дніпропетровська.

Не вжито ефективних заходів щодо забезпечення стовідсоткової оплати за спожиту в поточному році покупну воду органами місцевого самоврядування міст: Дніпропетровськ, Синельникове, Павлоград, що в свою чергу не дає можливості основним виробникам питної води - Аульському водоводу та Дніпро-Західний Донбас в повному обсязі розраховуватись за спожиту електроенергію.

З початку 2011 року заборгованість споживачів за житлово-комунальні послуги зросла на 265,3 млн. грн.

Найгірше організовано збір платежів від населення за фактично надані житлово-комунальні послуги у містах: Дніпродзержинськ, Жовті Води, районах: Широківському, Верхньодніпровському, Петриківському.

Підготовка об'єктів життєзабезпечення до безперебійної роботи в зимових умовах наступного опалювального сезону потребує не тільки забезпечення їх технічної готовності, а й вжиття заходів, спрямованих на стабілізацію фінансово-економічного стану підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 9 березня 2011 року N 07-24/0/35-11 "Про завдання з підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в опалювальному сезоні 2011/2012 років" у містах та районах розроблені плани заходів з підготовки до роботи в наступному опалювальному сезоні з кінцевим терміном їх виконання до 1 вересня 2011 року, утворені міські та районні штаби.

Враховуючи недоліки, що мали місце у минулий опалювальний період, з метою своєчасного та якісного виконання робіт з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи у наступному осінньо-зимовому сезоні, керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про житлово-комунальні послуги", "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Затвердити заходи щодо підготовки об'єктів житлового, теплового, водопровідно-каналізаційного, дорожньо-мостового господарств, міського електротранспорту, комунального господарства і заходи з підготовки об'єктів освіти та охорони здоров'я області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року (далі - заходи), що додаються.

2. Утворити обласний штаб з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об'єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовому періоді 2011/2012 року та затвердити його склад, що додається.

3. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам:

3.1. Під час коригування показників місцевих бюджетів передбачити у повному обсязі видатки на виконання затверджених заходів.

3.2. До 1 вересня 2011 року забезпечити:

безумовне виконання заходів, створити комісії з перевірки готовності теплових господарств до опалювального сезону та у термін до 1 жовтня 2011 року оформити паспорти готовності об'єктів до роботи в осінньо-зимовому періоді 2011/2012 року;

погашення у повному обсязі заборгованості підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ в опалювальному сезоні 2010/2011 року.

3.3. Інформувати управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації про хід виконання заходів щопонеділка, починаючи з 1 травня 2011 року, і до досягнення стовідсоткових показників за формами згідно з додатками 1 - 5.

3.4. До 10 жовтня 2011 року організувати виконання всього комплексу пусконалагоджувальних робіт, здійснити пробні пуски тепла та утримувати системи теплопостачання в робочому гідравлічному режимі з готовністю при зменшенні протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8° C розпочати опалювальний період.

3.5. Попередити керівників підприємств усіх форм власності про персональну відповідальність за несвоєчасне виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року.

3.6. Активізувати роботу щодо розроблення енергозберігаючих проектів з реконструкції об'єктів теплового господарства з наступним наданням їх до управління житлово-комунального господарства для формування фінансових пропозицій.

4. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

4.1. Вжити дієвих заходів щодо забезпечення:

більш ефективного управління підприємствами комунальної власності, що надають житлово-комунальні послуги, та недопущення їх збиткової роботи;

належного стану розрахунків усіма категоріями споживачів за отримані житлово-комунальні послуги;

стовідсотково поточних розрахунків підприємств тепло-, водопостачання за спожиті енергоносії, у тому числі за покупну воду, згідно із затвердженими графіками.

4.2. Запровадити постійний контроль за відповідністю цін/тарифів на житлово-комунальні послуги економічно обґрунтованим витратам підприємств на їх виробництво та згідно з повноваженнями встановленими чинним законодавством України, забезпечувати їх своєчасне коригування з урахуванням змін вартості паливно-енергетичних ресурсів.

4.3. При формуванні відповідних бюджетів брати до уваги погашення у повному обсязі заборгованості установ, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, за спожиті комунальні послуги.

5. Рекомендувати міським головам: Дніпропетровському - Куліченку І. І., Дніпродзержинському - Сафронову С. О. провести роботу стосовно недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств міськелектротранспорту.

6. Запропонувати керівникам підприємств всіх форм власності, що надають житлово-комунальні послуги, організувати:

6.1. Своєчасне здійснення розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг з урахуванням тих, що спрямовуються на придбання та встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії або води, які в порядку, встановленому чинним законодавством України, надавати на затвердження Національній комісії регулювання енергетики України або органам місцевого самоврядування.

6.2. Безумовне виконання показників затверджених фінансових планів підприємств житлово-комунального господарства.

6.3. Проведення своєчасних розрахунків з бюджетами всіх рівнів і Пенсійним фондом України, недопущення заборгованості із виплати заробітної плати.

6.4. Усунення понаднормативних втрат і приведення технологічних витрат питної води та теплової енергії на всіх етапах виробництва послуг у відповідність до діючих нормативів, запровадження стовідсоткового обліку наданих послуг.

6.5. Посилення позовної роботи у відношенні до боржників комунальних послуг.

7. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації, Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації, Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації:

7.1. Інформувати управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації про хід виконання заходів щопонеділка, починаючи з 1 травня 2011 року, і до досягнення стовідсоткових показників.

7.2. Забезпечити контроль щодо завершення до 1 вересня 2011 року всіх робіт, пов'язаних з підготовкою об'єктів соціальної сфери до роботи в опалювальному сезоні.

7.3 Вжити заходів стосовно завершення в повному обсязі встановлення в закладах освіти, охорони здоров'я та соціального захисту приладів обліку теплової енергії, холодного та гарячого водопостачання.

8. Управлінню преси та інформації облдержадміністрації організувати постійне висвітлення ходу підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 року.

9. Розпорядження голови облдержадміністрації від 14 квітня 2010 року N Р-161/0/3-10 "Про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 року" та від 30 вересня 2010 року N Р-569/0/3-10 "Про стан підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 року" вважати такими, що втратили чинність.

10. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти: у частині підготовки об'єктів житлово-комунального господарства - на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, у частині підготовки об'єктів соціальної сфери - на Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головне управління науки і освіти облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, у частині погашення заборгованості за природний газ та електроенергію - на управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N Р-297/0/3-11

СКЛАД
обласного штабу з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об'єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовому періоді 2011/2012 року

ТЕМНИК
Геннадій Павлович

заступник голови облдержадміністрації, голова штабу

БІЛОУСОВ
Андрій Леонідович

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, заступник голови обласного штабу

МАРЧЕНКО
Володимир Васильович

начальник відділу управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, секретар штабу

ГІНЗБУРГ
Валентина Григорівна

начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

ЄРЬОМЕНКО
Олександр Миколайович

начальник Державної інспекції з енергонагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Дніпропетровській області (за згодою)

ІВАНКО
Віктор Леонідович

перший заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області (за згодою)

КИРПИЧОВ
Едуард Олексійович

начальник управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації

КОВАЛЕНКО
Сергій Степанович

начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

МАЗУР-КАСКЕВИЧ
Валерій Георгійович

начальник територіального управління Державної інспекції з енергозбереження по Дніпропетровській області (за згодою)

МЕГЕГА
Галина Борисівна

начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

ПЕРШИНА
Наталія Геннадіївна

начальник управління культури і туризму облдержадміністрації

ПШЕНИЧНИКОВ
Олександр Петрович

начальник управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації

ПЛЄШКОВ
Юрій Андрійович

виконуючий обов'язки начальника Головного управління промисловості облдержадміністрації

СЕМЕНЮК
Володимир Миколайович

начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального
господарства облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N Р-297/0/3-11

ЗАХОДИ
щодо підготовки об'єктів житлового, теплового, водопровідно-каналізаційного, дорожньо-мостового господарств, міського електротранспорту, комунального господарства і заходи з підготовки об'єктів освіти та охорони здоров'я області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

I. Об'єкти житлового господарства

N
з/п

Місто, район

Комплексна підготовка будинків до зими,
всього, од

Ремонт покрівлі, од.

Ремонт (заміна) опалю-
вальних систем,
од.

Проми-
вання опалю-
вальних систем,
од.

Ремонт систем гарячого водопос-
тачання, од.

Ремонт систем холодного водопос-
тачання, од.

Ремонт систем енерго-
забезпе-
чення будинків (електро-
щитових), од.

Ремонт опалю-
вальних печей, од.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Вільногірськ

197

70

-

195

37

28

-

-

2.

Дніпропетровськ

4295

159

4488

-

1731

4819

1704

16

3.

Дніпродзержинськ

1814

453

1595

77

-

1378

454

-

4.

Жовті Води

470

125

30

156

-

40

459

-

5.

Кривий Ріг

4471

1084

4234

1338

1864

4442

-

-

6.

Марганець

250

-

22

-

-

20

120

-

7.

Нікополь

776

60

440

51

-

309

536

-

8.

Новомосковськ

281

7

1

-

-

4

2

-

9.

Орджонікідзе

329

8

278

135

-

319

320

-

10.

Павлоград

560

15

51

170

-

37

-

-

11.

Першотравенськ

214

126

131

214

-

124

-

-

12.

Синельникове

117

2

-

-

-

5

-

-

13.

Тернівка

200

42

15

13

-

3

6

-

14.

Апостолівський

347

11

25

47

-

15

-

-

15.

Васильківський

22

7

-

-

-

-

-

-

16.

Верхньодніпровський

247

5

5

56

-

34

18

-

17.

Дніпропетровський

70

10

34

34

7

13

36

-

18.

Криворізький

195

15

-

-

-

-

-

-

19.

Криничанський

-

-

-

-

-

-

-

-

20.

Магдалинівський

50

3

-

-

-

-

-

-

21.

Межівський

1

-

-

-

-

-

-

-

22.

Нікопольський

53

-

-

-

-

-

-

-

23.

Новомосковський

307

17

11

11

-

14

2

-

24.

Павлоградський

-

-

-

-

-

-

-

-

25.

Петриківський

13

1

-

-

-

-

-

-

26.

Петропавлівський

72

-

-

-

-

-

-

-

27.

Покровський

24

-

-

-

-

-

-

-

28.

П'ятихатський

80

9

-

-

-

3

1

-

29.

Синельниківський

83

3

-

-

-

4

-

-

30.

Солонянський

112

7

-

-

-

-

-

-

31.

Софіївський

37

-

-

-

-

-

-

-

32.

Томаківський

42

-

-

-

-

-

-

-

33.

Царичанський

43

8

-

-

-

12

-

-

34.

Широківський

54

5

-

-

-

1

54

-

35.

Юр'ївський

6

-

-

-

-

-

-

-

 

Усього:

15832

2252

11360

2497

3639

11624

3712

16

II. Об'єкти освіти та охорони здоров'я

N
з/п

Місто, район

Об'єкти соціального захисту

Школи

Дитячі садки

Лікувально-профілактичні заклади

Лікарні, поліклініки, амбулаторії, тощо

ФАПи

1

2

3

4

5

6

7

 

Усього:

18

1003

818

403

472

1.

Вільногірськ

-

4

5

1

-

2.

Дніпропетровськ

2

163

174

42

-

3.

Дніпродзержинськ

-

40

40

20

-

4.

Жовті Води

-

11

12

1

-

5.

Кривий Ріг

-

137

147

50

-

6.

Марганець

-

12

8

3

-

7.

Нікополь

-

26

26

8

-

8.

Новомосковськ

-

18

9

2

-

9.

Орджонікідзе

-

10

11

1

-

10.

Павлоград

-

23

20

9

-

11.

Першотравенськ

-

5

7

1

-

12.

Синельникове

-

7

10

0

-

13.

Тернівка

-

5

8

1

-

14.

Апостолівський

-

28

20

10

21

15.

Васильківський

1

23

7

9

21

16.

Верхньодніпровський

3

19

16

9

21

17.

Дніпропетровський

-

29

16

19

13

18.

Криворізький

3

23

18

11

36

19.

Криничанський

1

22

24

12

29

20.

Магдалинівський

1

30

17

10

33

21.

Межівський

-

18

17

6

26

22.

Нікопольський

1

23

19

12

22

23.

Новомосковський

-

40

18

25

23

24.

Павлоградський

-

16

14

10

22

25.

Петриківський

-

13

7

8

5

26.

Петропавлівський

-

20

14

10

15

27.

Покровський

-

19

15

10

13

28.

П'ятихатський

1

32

20

10

23

29.

Синельниківський

-

28

19

14

21

30.

Солонянський

-

32

24

9

38

31.

Софіївський

-

24

13

6

21

32.

Томаківський

2

17

7

6

18

33.

Царичанський

1

17

10

7

15

34.

Широківський

1

20

11

7

19

35.

Юр'ївський

-

13

10

5

17

36.

Заклади обласного підпорядкування

18

36

5

39

 

III. Об'єкти теплового господарства

N з/п

Місто, район

Підготовка котелень, од.

Підлягають капітальному ремонту, од.

Капремонт та реконструкція котлів комун. котелень, од.

Підготовка теплових мереж, км

Довжина теплових мереж, що підлягають заміні, км

Підготовка центральних теплових пунктів, од.

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

Вільногірськ

2

 

 

0,4

 

 

2.

Дніпропетровськ

571

 

34

889,2

18

217

3.

Дніпродзержинськ

16

 

 

316,4

0,9

46

4.

Жовті Води

1

 

1

84,1

2,5

 

5.

Кривий Ріг

98

 

5

800,6

28,1

125

6.

Марганець

8

 

1

52,2

1,2

2

7.

Нікополь

18

 

1

98,5

0,6

 

8.

Новомосковськ

30

 

 

37

0,4

9

9.

Орджонікідзе

17

1

 

69,3

0,9

 

10.

Павлоград

29

6

2

89,4

2,2

13

11.

Першотравенськ

2

 

 

32

0,3

 

12.

Синельникове

24

 

 

7,2

 

 

13.

Тернівка

1

 

 

43,7

0,5

 

14.

Апостолівський

22

 

 

12

 

 

15.

Васильківський

17

 

 

 

0,1

 

16.

Верхньодніпровський

19

 

 

22

0,7

 

17.

Дніпропетровський

34

 

 

 

 

 

18.

Криворізький

52

1

 

14

2,5

 

19.

Криничанський

7

1

 

1,5

0,3

 

20.

Магдалинівський

24

 

 

5,7

0,4

 

21.

Межівський

26

 

 

 

 

 

22.

Нікопольський

46

 

 

 

 

 

23.

Новомосковський

49

 

 

52,7

0,7

 

24.

Павлоградський

12

 

 

 

 

 

25.

Петриківський

31

 

 

 

0,3

 

26.

Петропавлівський

35

 

 

12

 

 

27.

Покровський

32

3

 

20,4

 

 

28.

П'ятихатський

21

 

 

 

 

 

29.

Синельниківський

32

 

 

1,8

 

 

30.

Солонянський

74

 

 

15,4

 

 

31.

Софіївський

32

 

 

15,5

 

 

32.

Томаківський

26

 

 

 

 

 

33.

Царичанський

12

 

 

2,9

0,3

 

34.

Широківський

22

 

 

 

 

 

35.

Юр'ївський

54

 

 

0,4

0,03

 

 

Усього:

1496

12

44

2696,3

60,85

412

IV. Об'єкти водопровідно-каналізаційного господарства

N
з/п

Місто, район

Ремонт або заміна водопро-
відних мереж,
км

Ремонт або заміна каналіза-
ційних мереж,
км

Підготовка водопро-
відних насосних станцій, од.

Підготовка каналіза-
ційних насосних станцій, од.

Підготовка водопро-
відних очисних споруд, од.

Підготовка каналіза-
ційних очисних споруд, од.

Підготовка водозаборів з поверхневих джерел, од.

Підготовка свердловин, од.

1.

Вільногірськ

0,82

0,43

6

5

2

1

2

 

2.

Дніпропетровськ

0,56

0,25

1

3

 

 

1

1

3.

Дніпродзержинськ

2,00

0,5

3

16

 

2

 

 

4.

Жовті Води

0,74

 

3

7

1

1

2

 

5.

Кривий Ріг

2,82

0,10

46

36

2

 

6

 

6.

Марганець

1,00

0,10

1

1

1

 

1

 

7.

Нікополь

9,50

 

1

4

 

1

2

 

8.

Новомосковськ

1,15

 

2

10

 

2

 

 

9.

Орджонікідзе

0,70

 

2

4

1

1

1

 

10.

Павлоград

4,32

0,43

2

20

 

1

 

8

11.

Першотравенськ

0,71

 

 

2

 

 

 

 

12.

Синельникове

0,90

0,10

 

2

 

1

 

 

13.

Тернівка

1,11

 

 

3

 

 

 

 

14.

Апостолівський

22,5

7,5

8

5

4

4

7

22

15.

Васильківський

2,20

3,25

1

 

 

 

28

 

16.

Верхньодніпровський

6,89

3,75

3

8

3

4

2

4

17.

Дніпропетровський

1,50

1,70

 

1

 

2

 

1

18.

Криворізький

22,00

2,9

16

4

 

 

224

1

19.

Криничанський

0,70

0,20

 

4

 

3

 

9

20.

Магдалинівський

0,20

0,06

 

3

 

1

 

2

21.

Межівський

0,10

0,05

 

 

 

 

 

2

22.

Нікопольський

11,10

 

3

4

3

 

3

21

23.

Новомосковський

5,50

11,20

5

17

3

6

 

15

24.

Павлоградський

0,34

0,05

 

 

 

 

 

1

25.

Петриківський

2,00

 

2

1

 

 

 

 

26.

Петропавлівський

1,00

0,05

2

2

 

 

 

22

27.

Покровський

 

 

3

1

 

1

 

29

28.

П'ятихатський

2,30

2,20

1

1

1

1

1

 

29.

Синельниківський

25,00

0,00

3

1

 

 

 

30

30.

Солонянський

6,00

4,00

7

3

1

 

 

28

31.

Софіївський

6,00

 

2

1

 

 

 

 

32.

Томаківський

 

 

 

 

 

 

 

 

33.

Царичанський

0,50

0,10

 

3

 

1

 

 

34.

Широківський

2,7

 

 

3

 

1

 

 

35.

Юр'ївський

 

 

 

1

 

 

 

12

 

Усього:

144,86

38,92

123

176

23

34

280

219

V. Об'єкти міського електротранспорту

 

Місто

Капітальний та середній ремонти:

Підготовка снігоочисників трамвайних колій, од.

тролейбусів, од.

трамваїв, од.

трамвайних колій, км

контактних мереж, км

1.

м. Дніпропетровськ

20

44

1,5

5,0

14

2.

м. Дніпродзержинськ

-

16

1,0

0,5

2

3.

м. Кривий Ріг

4

49

2,2

3,6

4

 

Усього:

24

109

4,7

9,1

20

VI. Об'єкти дорожньо-мостового господарства

N

Місто, район

Капітальний ремонт

Середній ремонт

Дрібний ремонт

Спецтехніка, од.

Посипочні матеріали,
тис. тонн

вулиці, дороги,
тис. м2

вулиці, дороги,
тис. м2

вулиці, дороги,
тис. м2

1

2

3

4

5

6

7

1.

м. Вільногірськ

 

2,6

 

1

0,1

2.

м. Дніпропетровськ

20,7

19,1

20,7

25

4,5

3.

м. Дніпродзержинськ

340,0

 

140,0

110

25

4.

м. Кривий Ріг

4,4

 

2,6

7

0,6

5.

м. Жовті Води

7,5

 

305,2

105

5,0

6.

м. Марганець

8,5

 

17,4

14

1,2

7.

м. Нікополь

10,0

 

49,3

33

1,0

8.

м. Новомосковськ

5,3

25,0

 

2

0,1

9.

м. Орджонікідзе

 

 

9,4

16

1,0

10.

м. Павлоград

1,3

13,8

3,3

6

1,6

11.

м. Першотравенськ

3,0

 

5,2

5

0,1

12.

м. Синельникове

15,2

5,6

 

5

0,4

13.

м. Тернівка

2,9

12,6

 

5

0,3

14.

Апостолівський

 

 

19,5

9

0,4

15.

Васильківський

1,6

 

23,7

7

2,5

16.

Верхньодніпровський

2,6

12,5

5,5

18

2,48

17.

Дніпропетровський

 

 

12,7

19

3,5

18.

Криворізький

 

 

56,5

3

0,68

19.

Криничанський

1,8

5,6

2,5

10

1,0

20.

Магдалинівський

2,3

 

31,5

13

2,0

21.

Межівський

0,9

 

5,7

8

3,4

22.

Нікопольський

1,9

 

34,9

20

1,6

23.

Новомосковський

4,4

16,8

15,2

77

2,2

24.

Павлоградський

1,3

 

17,6

12

2,0

25.

Петриківський

1,3

 

11,5

6

1,5

26.

Петропавлівський

1,4

8,5

 

5

1,1

27.

Покровський

1,5

11,6

11,6

8

1,2

28.

П'ятихатський

2,0

11,5

15,0

16

5,6

29.

Синельниківський

1,7

 

48,7

11

2,0

30.

Солонянський

 

7,5

2,8

8

2,3

31.

Софіївський

 

12,5

17,0

7

1,7

32.

Томаківський

1,4

 

12,2

10

1,2

33.

Царичанський

1,6

 

6,5

10

5,0

34.

Широківський

1,3

 

16,3

8

1,3

35.

Юр'ївський

 

 

0,3

6

1,0

 

Усього:

443,5

165,2

1378,4

638

85,66

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального
господарства облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

Додаток 1
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N Р-297/0/3-11

ЗВІТ
про підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

Загальна кількість будинків з урахуванням сільського, селищного та відомчого житлового фонду _____ одиниць ____ тис. кв. м

N
з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Завдання з підготовки

Фактично підготовлено

% підготовки

1

2

3

4

5

6

7

1.

Комплексна підготовка будинків до осінньо-зимового періоду з видачею паспортів готовності - всього

1

одиниць

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

1. Житловий фонд комунальної власності

2

одиниць

 

 

 

2. Житловий фонд ОСББ, ЖБК

3

одиниць

 

 

 

3. Житловий фонд громадської (колективної) власності

4

одиниць

 

 

 

4. Відомчий житловий фонд - всього

5

одиниць

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

6

одиниць

 

 

 

Міністерство промислової політики України

7

одиниць

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

8

одиниць

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

9

одиниць

 

 

 

Міністерство оборони України

10

одиниць

 

 

 

Міністерство праці та соціальної політики України

11

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

12

одиниць

 

 

 

Інші (вказати назву)

13

одиниць

 

 

 

2.

Житловий фонд комунальної власності, у тому числі:

 

 

 

 

 

ремонт:

 

 

 

 

 

покрівлі

14

одиниць

 

 

 

опалювальних систем (заміна)

15

одиниць

 

 

 

промивання опалювальних систем

16

одиниць

 

 

 

систем гарячого водопостачання

17

одиниць

 

 

 

холодного водопостачання

18

одиниць

 

 

 

системи енергозабезпечення будинків (електрощитових)

19

одиниць

 

 

 

опалювальних печей

20

одиниць

 

 

 

підготовка:

 

 

 

 

 

елеваторних вузлів

21

одиниць

 

 

 

герметизація інженерних вводів

22

одиниць

 

 

 

під'їздів

23

одиниць

 

 

 

підвалів

24

одиниць

 

 

 

горищ

25

одиниць

 

 

 

перевірка димовентканалів

26

одиниць

 

 

 

3.

Підготовка об'єктів соціально-культурного призначення - всього

27

одиниць

 

 

 

4.

у тому числі:

 

 

 

 

 

школи

28

одиниць

 

 

 

дитячі садки

29

одиниць

 

 

 

лікарні

30

одиниць

 

 

 

Загальні обсяги коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) на виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності

31

тис. грн.

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

державний бюджет

32

тис. грн.

 

 

 

обласний бюджет

33

тис. грн.

 

 

 

місцевий бюджет

34

тис. грн.

 

 

 

кошти підприємств

35

тис. грн.

 

 

 

інші

36

тис. грн.

 

 

 

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального
господарства облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

Додаток 2
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N Р-297/0/3-11

ЗВІТ
про підготовку об'єктів теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

Загальна кількість котелень з урахуванням сільських, селищних та відомчих котелень, од.

 

Загальна протяжність теплових мереж з урахуванням сільських, селищних та відомчих мереж, км.

 

Сумарна потужність джерел теплопостачання, Гкал/год.

 

Приєднане теплове навантаження, Гкал/год.

 

N з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Усього в експлу-
атації

Завдання з підготовки

Фактично підго-
товлено

%
підго-
товки

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Підготовка котелень - всього

1

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

1.1. Комунальні котельні місцевих рад (з урахуванням сільських та селищних котелень)

2

одиниць

 

 

 

 

1.2. Відомчі котельні - всього

3

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

4

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

5

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

6

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

7

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

8

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

9

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

10

одиниць

 

 

 

 

2

Підлягають капітальному ремонту або реконструкції - всього

11

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

2.1. Комунальні котельні місцевих рад

12

одиниць

 

 

 

 

2.2. Відомчі котельні - всього

13

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

14

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

15

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

16

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

17

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

18

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

19

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

20

одиниць

 

 

 

 

3

Заміна котлів - всього

21

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

3.1. На комунальних котельнях місцевих рад

22

одиниць

 

 

 

 

3.2. На відомчих котельнях - всього

23

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

24

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

25

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

26

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

27

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

28

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

29

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

30

одиниць

 

 

 

 

4

Капітальний ремонт та реконструкція котлів комунальних котелень місцевих рад

31

одиниць

 

 

 

 

5

Підготовка теплових мереж (у двотрубному обчисленні) - всього

32

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

5.1. Мережі комунальних котелень місцевих рад

33

км

 

 

 

 

5.2. Мережі відомчих котелень - всього

34

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

36

км

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

37

км

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

38

км

 

 

 

 

Міністерство оборони України

39

км

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

40

км

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

41

км

 

 

 

 

6

Протяжність теплових мереж, що підлягають заміні (у двотрубному обчисленні) - всього

42

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

6.1. Мережі комунальних котелень місцевих рад - всього

43

км

 

 

 

 

з них:

 

 

 

 

 

 

на попередньо теплоізольовані ППУ

44

км

 

 

 

 

6.2. Мережі відомчих котелень - всього

45

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

46

км

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

47

км

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

48

км

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

49

км

 

 

 

 

Міністерство оборони України

50

км

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

51

км

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

52

км

 

 

 

 

7

Підготовка центральних теплових пунктів місцевих рад

53

одиниць

 

 

 

 

8

Загальні обсяги коштів на виконання підготовчих та ремонтних робіт у тепловому господарстві за рахунок всіх джерел фінансування, у т. ч.

54

тис. грн.

 

 

 

 

коштів місцевих бюджетів

55

тис. грн.

 

 

 

 

коштів підприємства

56

тис. грн.

 

 

 

 

інших джерел

57

тис. грн.

 

 

 

 

Створення запасу палива

1

Вугілля - всього

58

тонн

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

1.1. На комунальних котельнях місцевих рад

59

тонн

 

 

 

 

1.2. На відомчих котельнях

60

тонн

 

 

 

 

2

Рідке паливо - всього

61

тонн

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

2.1. На комунальних котельнях місцевих рад

62

тонн

 

 

 

 

2.2. На відомчих котельнях

63

тонн

 

 

 

 

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального
господарства облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

Додаток 3
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N Р-297/0/3-11

ЗВІТ
про підготовку об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

Загальна кількість:

 

водопровідних мереж з врахуванням сільських, селищних та відомчих мереж

 

каналізаційних мереж з врахуванням сільських, селищних та відомчих мереж

 

водопровідних насосних станцій /ВНС/ з врахуванням сільських, селищних та відомчих ВНС

 

каналізаційних насосних станцій /КНС/ з врахуванням сільських, селищних та відомчих КНС

 

водопровідних очисних споруд /ВОС/ з врахуванням сільських, селищних та відомчих ВОС

 

каналізаційних очисних споруд /КОС/ з врахуванням сільських, селищних та відомчих КОС

 

водозаборів з поверхневих джерел з врахуванням сільських, селищних та відомчих водозаборів

 

у т. ч. водозаборів з поверхневих джерел води, яка використовується виключно як технічна

 

свердловин з врахуванням сільських, селищних та відомчих свердловин

 

у т. ч. свердловин, вода з яких використовується як технічна

 

N
з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Всього

Завдання з підго-
товки

Фактично підго-
товлено

%
Підго-
товки

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Підготовка водопровідно-каналізаційної мережі

 

 

 

 

 

 

Ремонт або заміна водопровідних мереж, всього

1

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних мереж

2

км

 

 

 

 

відомчих мереж

3

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

4

км

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

5

км

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

6

км

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

7

км

 

 

 

 

Міністерство оборони України

8

км

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

9

км

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

10

км

 

 

 

 

Ремонт або заміна каналізаційних мереж, всього

11

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних мереж

12

км

 

 

 

 

відомчих мереж

13

км

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

14

км

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

15

км

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

16

км

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

17

км

 

 

 

 

Міністерство оборони України

18

км

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

19

км

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

20

км

 

 

 

 

2

Підготовка споруд та обладнання

 

 

 

 

 

 

Водопровідних насосних станцій /ВНС/, всього

21

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних ВНС

22

одиниць

 

 

 

 

відомчих ВНС

23

одиниць

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

24

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

25

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

26

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

27

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

28

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

29

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

30

одиниць

 

 

 

 

Каналізаційних насосних станцій /КНС/, всього

31

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних КНС

32

одиниць

 

 

 

 

відомчих КНС

33

одиниць

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

34

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

35

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

36

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

37

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

38

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

39

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

40

одиниць

 

 

 

 

Водопровідних очисних споруд /ВОС/, всього

41

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних ВОС

42

одиниць

 

 

 

 

відомчих ВОС

43

одиниць

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

44

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

45

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

46

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

47

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

48

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

49

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

50

одиниць

 

 

 

 

Каналізаційних очисних споруд /КОС/, всього

51

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних КОС

52

одиниць

 

 

 

 

відомчих КОС

53

одиниць

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

54

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

55

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

56

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

57

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

58

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

59

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

60

одиниць

 

 

 

 

Водозаборів з поверхневих джерел, всього

61

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних водозаборів

62

одиниць

 

 

 

 

відомчих водозаборів

63

одиниць

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

64

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

65

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

66

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

67

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

68

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

69

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

70

одиниць

 

 

 

 

Свердловин, всього

71

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних свердловин

72

одиниць

 

 

 

 

відомчих свердловин

73

одиниць

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

74

одиниць

 

 

 

 

Міністерство промислової політики України

75

одиниць

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України

76

одиниць

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

77

одиниць

 

 

 

 

Міністерство оборони України

78

одиниць

 

 

 

 

Міністерство інфраструктури України

79

одиниць

 

 

 

 

Інші (вказати назву)

80

одиниць

 

 

 

 

3

Загальні обсяги коштів на виконання підготовчих та ремонтних робіт у водопровідно-каналізаційному господарстві, за рахунок всіх джерел фінансування, у т. ч.

81

тис. грн.

 

 

 

 

коштів місцевих бюджетів

82

тис. грн.

 

 

 

 

коштів підприємства

83

тис. грн.

 

 

 

 

інших джерел

84

тис. грн.

 

 

 

 

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального
господарства облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

Додаток 4
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N Р-297/0/3-11

ЗВІТ
про підготовку об'єктів міського електротранспорту до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

N
з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Завдання з підготовки

Фактично підготовлено

% підготовки

Обсяг фінансування,
тис. грн.

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Капітальний та середній ремонти:

 

 

 

 

 

 

тролейбусів

1

одиниць

-

-

-

-

трамваїв

2

одиниць

-

-

-

-

трамвайних колій

3

км

-

-

-

 

контактної мережі

4

км

-

-

-

-

2

Підготовка снігоочисників трамвайних колій

5

одиниць

-

-

-

-

3

Загальні обсяги коштів на підготовку об'єктів міськелектротранспорту (за рахунок всіх джерел фінансування)

6

тис. грн.

-

-

-

-

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального
господарства облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 

Додаток 5
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N Р-297/0/3-11

ЗВІТ
про підготовку об'єктів дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року

N
з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Завдання з підготовки

Фактично підготовлено

%
підготовки

Обсяг фінансування, тис. грн.

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Ремонт міських вулиць та доріг:

 

 

 

 

 

 

1

Капітальний ремонт

7

тис. кв. м

 

 

 

 

2

Середній ремонт

8

тис. кв. м

 

 

 

 

3

Дрібний ремонт

9

тис. кв. м

 

 

 

 

4

Підготовка спеціалізованої прибиральної техніки

10

одиниць

 

 

 

 

5

Заготівля посипочного матеріалу та реагентів

11

тис. тонн

 

 

 

 

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального
господарства облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали