ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2011 р. N 567

Про заходи щодо покращання правопорядку на території Запорізької області та взаємодії органів внутрішніх справ з органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування

Керуючись статтями 6 і 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою стабілізації криміногенної ситуації на території області та підвищення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів в області:

1. Затвердити План заходи щодо стабілізації криміногенної ситуації на території області та підвищення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів в області (далі - План), що додається.

2. Зобов'язати начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації, голів районних державних адміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення, керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, які визначені виконавцями:

2.1. забезпечити виконання заходів, передбачених у Плані;

2.2. подати відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації інформацію про стан виконання Плану до 10.01.2013.

3. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації надати інформацію голові Запорізької облдержадміністрації про стан виконання цього розпорядження до 20.01.2013.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ємельяненка В. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
27.12.2011 N 567

ПЛАН
заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації на території області та підвищення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів в області

1. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації забезпечити до 30.12. 2011:

1.1. підготовку проектів рішень обласної ради наступних Програм, які винести на розгляд сесії в установленому порядку:

1.1.1. про Програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Запорізькій області, розвитку матеріально-технічної бази органів і підрозділів внутрішніх справ, прокуратури, Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, спеціалізованих підрозділів міліції внутрішніх військ МВС України в Запорізькій області, Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Запорізькій області на 2012 - 2016 роки;

1.1.2. про обласну Програму організаційного забезпечення діяльності судів Запорізької області на 2012 - 2016 роки;

1.1.3. про обласну Програму залучення промислового потенціалу підприємств установ виконання покарань Запорізької області в економіку регіону та створення нових робочих місць для засуджених на 2012 - 2015 роки;

1.2. підготовку проекту розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх у Запорізькій області на 2011 - 2015 роки".

2. Проводити комплексні оперативно-запобіжні заходи, спрямовані на усунення причин і умов правопорушень та профілактичну роботу з особами, схильними до їх скоєння.

Постійно

ГУМВС України в Запорізькій області

3. З метою формування у населення відповідного ставлення до питань дотримання законності, особистої участі в охороні громадського порядку, профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю проводити роз'яснювальну роботу серед громадян для підвищення рівня їх правової культури.

Постійно

ГУМВС України в Запорізькій області, Головне та територіальні управління юстиції у Запорізькій області, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

4. Вжити заходів щодо покращення умов для виправлення та ресоціалізації засуджених і соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, профілактики вчинення ними правопорушень, підвищення рівня соціально-виховної роботи, стимулювання правослухняної поведінки.

Постійно

ГУМВС України в Запорізькій області, управління Державної пенітенціарної служби України у Запорізькій області, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

5. З метою підвищення ефективності та оперативного розкриття злочинів звернутись з клопотанням до ректора Запорізького медичного університету щодо розподілу 6 випускників 2012 року випуску до Запорізького обласного бюро судово-медичної експертизи для комплектації штатів відділів судово-медичної експертизи трупів та чергових експертів.

I квартал 2012 року

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації

6. З метою профілактики рецидивної злочинності, здійснювати взаємний обмін наявної інформації щодо осіб, які перебувають на обліках в органах внутрішніх справ, спостережних комісіях райдержадміністрацій та виконавчих комітетах міських рад.

Постійно

ГУМВС України в Запорізькій області, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

7. Запропонувати органам внутрішніх справ області надавати Державній податковій службі у Запорізькій області інформацію про факти реєстрації заяв щодо втрати або крадіжки фінансово-господарських документів для своєчасного реагування та запобігання можливості знищення документів платниками податків.

Постійно

ГУМВС України в Запорізькій області, ДПС у Запорізькій області

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Ю. Г. Пелих

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали