ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.06.2012 р. N 336

Про заходи щодо поліпшення підприємницького середовища

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішення Ради регіонів від 24 травня 2012 року N 1-1/1465, рішення колегії обласної державної адміністрації від 8 червня 2012 року та з метою поліпшення підприємницького середовища:

1. Рекомендувати керівникам контролюючих органів:

1.1 Розробити до 2 липня 2012 року комплекс системних заходів, спрямованих на упорядкування контролюючих функцій, забезпечення діяльності в межах чинного законодавства, в тому числі недопущення порушення терміну розгляду документів та вимог до суб'єктів господарювання щодо надання документів, непередбачених актами законодавства.

1.2. Вжити заходів щодо посилення відповідальності посадових осіб, які допустили порушення законодавства при здійсненні контролюючих функцій.

1.3. Забезпечити:

прийняття рішень на користь суб'єктів господарювання у разі законодавчої неврегульованості чи розбіжності;

оприлюднення та висвітлення на власних веб-сайтах планів проведення перевірок суб'єктів господарювання, інформаційних, роз'яснювальних матеріалів та роботу телефонів "гарячої лінії".

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення до 2 липня 2012 року провести наради за участю представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які здійснюють контролюючі функції та надають адміністративні послуги, з питань безумовного додержання законодавства з вказаних питань.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, рекомендувати керівникам контролюючих органів:

3.1. Забезпечити поліпшення якості та сервісу надання адміністративних послуг.

3.2. Активізувати співпрацю з громадськими організаціями підприємців, забезпечити оперативний розгляд конфліктних ситуацій та визначення шляхів їх врегулювання.

4. Про виконання цього розпорядження інформувати Головне управління економіки облдержадміністрації до 31 серпня 2012 року для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 10 вересня 2012 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Деруна Г. Г.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації

І. Мовчан

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали