Додаткова копія: Про заходи щодо поліпшення профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 листопада 2015 року N 1242

Про заходи щодо поліпшення профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей

На виконання рішення колегії від 20.10.2015 (протокол N 9/3-22) "Про стан та заходи профілактичної роботи з попередження побутового травматизму серед дітей", відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року N 980-р "Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру" і з метою запобігання й усунення причин дитячого побутового травматизму наказую:

1. Департаментам загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.), професійно-технічної освіти (Супрун В. В.), вищої освіти (Шаров О. І.), сектору з питань безпеки життєдіяльності (Старик А. М), Інституту модернізації змісту освіти (Вяткіна Н. Б.), департаментам (управлінням) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій забезпечити роботу, спрямовану на реалізацію заходів із профілактики травматизму невиробничого характеру.

2. Департаменту персоналу (Кабанов І. О.) під час наступної зміни в структурі Міністерства передбачити уведення посади головного спеціаліста з питань цивільного захисту.

3. Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, вищих навчальних закладів:

3.1. Спільно з працівниками з питань безпеки життєдіяльності обговорити на засіданнях відповідних колегій, рад стан побутового травматизму серед вихованців, учнів, студентів, проаналізувати його причини.

3.2. Розглянути питання щодо розширення співпраці психологічних служб з громадськими організаціями психологічного спрямування.

4. Постійно діючій комісії Міністерства освіти і науки з перевірки знань з питань безпеки життєдіяльності керівників і спеціалістів органів управління освітою, вищих навчальних закладів у разі потреби здійснювати повторну перевірку знань з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці осіб вказаних категорій, у яких травматизм серед учасників навчально-виховного процесу має систематичний характер.

5. Завідувачу сектору з питань безпеки життєдіяльності Старику А. М. постійно взаємодіяти з місцевими органами управління освітою, вищими навчальними закладами щодо створення безпечних умов навчання та праці вихованців, учнів, студентів, надання методичної та практичної допомоги у вирішенні планових і поточних завдань з безпеки життєдіяльності.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 8 травня 2013 року N 493 "Про заходи щодо поліпшення профілактики травматизму учасників навчально-виховного процесу" (Наказ N 493).

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

 

Міністр

С. М. Квіт
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали