ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2012 р. N 413/А-2012

Про заходи щодо попередження виникнення пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях, природних екосистемах області та недопущення загибелі і травматизму людей у пожежонебезпечний період 2012 року

Відповідно до статей 3, 4 Закону України "Про пожежну безпеку", з метою попередження виникнення пожеж:

1. Доручити головам районних державних адміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення:

1.1. Вжити заходів для зміцнення пожежної безпеки на об'єктах, населених пунктах області у пожежонебезпечний літній період, посилення протипожежного захисту природних екосистем, у тому числі лісових масивів області, а також об'єктів сільськогосподарського виробництва під час збирання врожаю і заготівлі грубих кормів.

1.2. Забезпечити недопущення випалювання стерні і поживних залишків на полях, спалювання сухої рослинності на узбіччях доріг.

1.3. Організувати взаємодію з правоохоронними органами щодо встановлення осіб, винуватців сільгосппалів, лісових пожеж, пожеж в екосистемах.

2. Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій:

2.1. Провести комплекс протипожежних заходів з підготовки до збирання врожаю та навчання з працівниками, які будуть задіяні у збиральній компанії.

2.2. Здійснити заходи щодо забезпечення оснащення техніки, місць складання грубих кормів, об'єктів зберігання та переробки зерна протипожежними засобами.

3. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації здійснити заходи щодо обладнання в лікувальних закладах спеціальних куточків або стендів з відповідною протипожежною літературою та наочною агітацією.

4. Рекомендувати Одеському обласному управлінню лісового та мисливського господарства вжити заходів щодо дотримання правил пожежної безпеки в лісах у літній період.

5. Рекомендувати Головному управлінню Держтехногенбезпеки в Одеській області продовжити роботу зі здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства з питань пожежної безпеки під час збирання зернових, заготівлі, зберігання грубих кормів, скиртування в населених пунктах на об'єктах сільськогосподарського виробництва і зберігання сільськогосподарської продукції.

6. Доручити районним державним адміністраціям, Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації та рекомендувати Одеському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Головному територіальному управлінню МНС України в Одеській області, Головному управлінню Держтехногенбезпеки в Одеській області про вжиті заходи поінформувати управління з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації до 1 червня 2012 року.

7. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації узагальнити надані матеріали та поінформувати обласну державну адміністрацію до 11 червня 2012 року.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 2 червня 2011 року N 401/А-2011 "Про стан пожежної безпеки, виконання заходів щодо попередження виникнення пожеж та загибелі людей у пожежонебезпечний період" (Розпорядження N 401/А-2011).

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали