Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.02.2011 р. N 59

Про заходи щодо профілактики зооантропонозних і трансмісивних захворювань на території Запорізької області

Керуючись ст. ст. 16, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. ст. 29, 30 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", ст. 28 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постановою головного державного санітарного лікаря України від 16.09.2004 N 29 "Про заходи щодо профілактики малярії в Україні", з метою збереження здоров'я населення, попередження виникнення зооантропонозних і трансмісивних епідемій в області:

1. Затвердити План заходів щодо профілактики трансмісивних захворювань в Запорізькій області (далі - План заходів), що додається.

2. Головам райдержадмін...

 

Доступ до документа «Розпорядження від 24.02.2011 № 59 Про заходи щодо профілактики зооантропонозних і трансмісивних захворювань на території Запорізької області» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали