ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.12.2017 р. N 715

Про заходи щодо проведення в 2018 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Керуючись ст. 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 N 533 (Постанова N 533)), з урахуванням наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 N 1287 "Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" (План N 1287) та з метою організованого проведення в 2018 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання:

1. Затвердити заходи щодо проведення в 2018 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі - Заходи), що додаються.

2. Зобов'язати керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, визначених у Заходах, голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення і головам сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад Запорізької області забезпечити реалізацію Заходів та інформувати про їх виконання Департамент освіти і науки облдержадміністрації у паперовому та електронному вигляді до 20.08.2018.

3. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації підготувати узагальнену інформацію про виконання цього розпорядження голові облдержадміністрації до 05.09.2018.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гугніна Е. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

Е. В. Слепян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
21 грудня 2017 року N 715

ЗАХОДИ
щодо проведення в 2018 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Організувати спільно з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед громадськості з питань підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання.

Грудень 2017 - липень 2018 року

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад

2. Сприяти у межах наданих повноважень створенню умов Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти для підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, вжити заходів щодо створення належних умов у місцях проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Грудень 2017 - липень 2018 року

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад

3. Забезпечити організоване підвезення учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, які є учнями загальноосвітніх навчальних закладів, до населених пунктів, де розташовані пункти тестування, відповідно до Календарного плану, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016 N 1055 (План N 1055).

Травень - червень 2018 року

Голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад

4. Організувати чергування медичних працівників (лікарів), надання медичної допомоги учасникам зовнішнього незалежного оцінювання і працівникам у пунктах проведення пробного тестування, основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання в дні їх проведення (за окремими графіками).

Квітень - липень 2018 року

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад

5. Організувати чергування працівників правоохоронних органів, забезпечити громадський порядок, громадську безпеку в місцях проведення пробного тестування, основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання в дні їх проведення (за окремими графіками).

Квітень - липень 2018 року

Головне управління Національної поліції України в Запорізькій області (за згодою)

6. Вжити заходів щодо створення безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, у тому числі здійснення профілактичних оглядів щодо наявності вибухонебезпечних та отруйних речовин у місцях проведення пробного тестування, основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання в дні їх проведення (за окремими графіками).

Квітень - липень 2018 року

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області (за згодою)

7. Сприяти висвітленню в засобах масової інформації, на офіційних сайтах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування матеріалів щодо підготовки та проведення в регіоні зовнішнього незалежного оцінювання.

Грудень 2017 - серпень 2018 року

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

З. М. Бойко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали