МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 травня 2012 року N 351

Про заходи щодо реалізації проекту "Створення оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій"

З метою виконання проекту "Створення оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій" відповідно до Закону України "Про Державний бюджет на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) (зі змінами) та Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 467 (Указ N 467/2011), наказую:

1. Визначити одержувачем бюджетних коштів та замовником проекту "Створення оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій" Державне підприємство "Інженерно-технічний центр Міністерства охорони здоров'я України".

2. Замовнику проекту забезпечити взаємодію щодо реалізації цього проекту з міжвідомчою Радою для централізованого управління технічними проектними роботами по створенню централізованої оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги згідно з Положенням про міжвідомчу Раду.

3. Визначити Департамент фінансово-ресурсного забезпечення відповідальним за виконання Державним підприємством "Інженерно-технічний центр Міністерства охорони здоров'я України" функцій, визначених у пункті 1 цього наказу.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали