ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.01.2018 р. N 14-од

Про заходи щодо реалізації в області у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки

На виконання пункту 3 статті 6 Указу Президента України від 26 лютого 2016 року N 68/2016 "Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні" (Указ N 68/2016), з метою створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади та органами місцевого самоврядування на засадах партнерства:

1. Затвердити План заходів щодо реалізації в області у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки (Указ N 68/2016) (далі - План заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення упродовж 2018 року забезпечити виконання Плану заходів та про проведену роботу інформувати управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації до 15 грудня 2018 року.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів щодо реалізації Плану заходів і про виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 31 грудня 2018 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації ЮРИКА Ю. З.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
09 січня 2018 року N 14-од

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо реалізації в області у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки (Указ N 68/2016)

1. Забезпечити проведення конкурсів проектів і програм громадських та благодійних організацій, творчих спілок, спрямованих на вирішення завдань регіональної політики, на виконання (реалізацію) яких надаватимуться кошти з обласного бюджету у 2018 році, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1049 (Постанова N 1049).

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей; освіти і науки; культури; відділ сім'ї та молоді обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

2. Передбачити в обласному бюджеті на 2018 рік видатки для надання фінансової підтримки програм (реалізації проектів, заходів), розроблених на конкурсних засадах організаціями громадянського суспільства.

Департамент фінансів обласної державної адміністрації, управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

I квартал 2018 року.

3. Провести семінари та тренінги для фахівців органів виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства з метою підвищення їх професійного рівня та інституційної спроможності щодо використання механізмів участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, підвищення їх компетентності у сфері кадрового і професійного розвитку, статутної діяльності.

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

4. Забезпечити доступ громадян до інформації про діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, висвітлення проблематики громадянського суспільства у місцевих засобах масової інформації та підвищити до них рівень довіри жителів області.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

5. Забезпечити співпрацю органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства у процесі формування та реалізації регіональної політики, вирішенні питань місцевого значення шляхом обговорення проектів рішень обласної ради та розпоряджень голови обласної державної адміністрації, які стосуються суспільно значущих питань; проведення публічних консультацій з громадськістю.

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації, структурні підрозділи обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

6. Включити до навчальних програм загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів курсів і тем з питань розвитку громадянського суспільства.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

7. Сприяти запровадженню на рівні органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади громадської експертизи їх діяльності та діяльності їх посадових осіб, комунальних підприємств, організацій та установ.

Структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

8. Сприяти розвитку в області волонтерської діяльності.

Структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

9. Забезпечувати організацію співпраці з інститутами громадянського суспільства у питаннях поширення серед населення ідеї нетерпимості до проявів корупції, пропагування переваг правомірної поведінки в усіх сферах суспільного життя.

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації, відділ з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації.

Упродовж 2018 року.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

І. В. Вонс
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали