МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2012 р. N 65-р

Про заходи щодо виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Миколаївської області на період до 2015 року (актуалізованої згідно з Програмою економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава")

Відповідно до статей 2, 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та статті 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Затвердити заходи щодо виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Миколаївської області на період до 2015 року (актуалізованої згідно з Програмою економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" (Програма)), затвердженої рішенням обласної ради від 28 грудня 2011 року N 2 (далі - заходи), що додаються (додається до оригіналу).

2. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад забезпечити виконання заходів і в строк до 15 січня наступного за звітнім роком поінформувати Головне управління економіки облдержадміністрації про хід їх виконання.

3. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Тульському) узагальнювати надані матеріали і в строк до 30 січня наступного за звітним роком надавати відповідну інформацію голові облдержадміністрації та постійним комісіям обласної ради.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 24 січня 2011 р. N 10-р "Про заходи щодо виконання 2011 року Стратегії економічного та соціального розвитку Миколаївської області на період до 2015 року" (Розпорядження N 10-р).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали