ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.08.2011 р. N 613

Про заходи щодо впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 494 "Про затвердження Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року" (Постанова N 494), з метою забезпечення рівного доступу учнівської молоді до якісної освіти, її модернізації та інноваційного розвитку, інтеграції до європейського освітнього простору:

1. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради:

1.1. Упроваджувати системний програмно-цільовий підхід до вирішення освітянських проблем, консолідувати зусилля органів управління освітою всіх рівнів, місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо розв'язання комплексу завдань з поліпшення якості шкільної освіти шляхом використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, створення умов для поетапного переходу до нового рівня освіти на їх основі.

1.2. Протягом 2011 - 2015 років у місцевих бюджетах передбачати кошти на зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази закладів освіти, забезпечення їх сучасними навчальними комп'ютерними комплексами, мультимедійними системами для інтенсифікації навчально-виховного процесу.

1.3. Забезпечити щорічне оновлення на 25 відсотків наявної в закладах освіти застарілої комп'ютерної техніки.

1.4. До 1 листопада 2011 року забезпечити під'єднання загальноосвітніх навчальних закладів I - II, I - III ступенів до всесвітньої мережі Інтернет за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів з метою ширшого використання світових освітніх, наукових і культурних ресурсів та інтеграції закладів освіти області в світовий інформаційний освітній простір.

1.5. Сприяти організації навчання з використанням дистанційних технологій навчання для отримання повноцінної освіти, соціальної адаптації та реабілітації дітей з особливими потребами та дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні.

1.6. До 1 січня 2012 року забезпечити стовідсоткове оволодіння педагогічними працівниками області навиками роботи з комп'ютерною технікою та новітніми інтерактивними продуктами.

1.7. Забезпечити перепідготовку та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів з питань ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності.

2. Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації при комплектації шкіл-новобудов області передбачити оснащення їх сучасним інтерактивним устаткуванням для здійснення навчально-виховного процесу.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради щороку до 20 січня протягом 2012 - 2016 років подавати управлінню освіти і науки облдержадміністрації інформацію про стан виконання цього розпорядження, для подальшого інформування обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

4. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації забезпечити координацію роботи щодо впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій і про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію щороку до 15 лютого протягом 2012 - 2016 років.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Гочу П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали