ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2018 р. N 90

Про заходи щодо забезпечення безбар'єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів або установ загального користування та житлових будинків на 2018 - 2019 роки

Керуючись статтями 6, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указом Президента України від 13.12.2016 N 553 "Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю" (Указ N 553/2016), відповідно до вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю від 13.12.2006:

1. Головам райдержадміністрацій:

1) визначати та затвердити кошторис робіт для забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2018 - 2019 роки за результатами проведеного у 2017 році робочими групами моніторингу стану забезпечення безбар'єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів або установ загального користування та житлових будинків та аудиту архітектурної доступності будинків та споруд для моломобільних груп населення відповідно до Державних будівельних норм В.2.2-17: 2006 "Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення", які затверджені наказом Міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України від 02.11.2006 N 362, інформаційної доступності та інше;

2) передбачати кошти на забезпечення безбар'єрного доступу у місцевих бюджетах на 2018 - 2019 роки;

3) розмістити та щоквартально поновлювати на сайтах органів виконавчої влади інформацію із фотозвітом щодо доступності об'єктів, що відповідають державним будівельним нормам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення:

місця парковки;

вхідна частина будівлі (ширина дверей, наявність безбар'єрного та безперешкодного проїзду, маркування для незрячих);

рецепція або місце прийому;

туалетна кімната;

доступ до інших поверхів (наявність ліфта);

наявність вказівників (піктограм);

4) створити бази даних щодо доступності об'єктів житлового та громадського призначення по кожному населеному пункту, яка має містити інформацію про адресу об'єкта, його призначення, заходи, вжиті для забезпечення вільного доступу людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення:

5) забезпечити доступ громадськості до баз даних шляхом розміщення їх на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, передбачивши створення закладки "Моніторинг стану забезпечення безбар'єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у районі";

6) надавати Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації щомісяця до 30 числа в електронному вигляді на електронну адресу e-mail: umtazoda@ukr.net з позначкою "Для бази даних" інформацію, яка вноситься до баз даних.

2. Рекомендувати міським головам міст обласного значення забезпечити виконання пункту 1 цього розпорядження.

3. Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації надавати інформацію про хід виконання цього розпорядження:

1) керівнику апарату обласної державної адміністрації Бойко З. М. щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітнім;

2) голові обласної державної адміністрації до 25.01.2019 та 25.01.2020.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації Бойко З. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали