ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.05.2012 р. N 234

Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування

Відповідно до Закону України "Про дорожній рух", постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування", з метою контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів підчас їх проїзду дорогами загального користування, збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря понад +28° С):

1. Службі автомобільних доріг у Вінницькій області (Франчук І. І.) разом з управлінням державної автомобільної інспекції УМВС України у Вінницькій області (Солоненко П. Д.):

1.1. Забезпечити постійне функціонування комплексу габаритно-вагового контролю на автодорогах загального користування із залученням дорожніх підприємств.

1.2. Визначитись щодо обмеження руху на окремих ділянках доріг автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн при температурі повітря більше, ніж +28° С.

1.3. При обмеженні руху транспортних засобів запровадити чергування відповідальних працівників управління державної автомобільної інспекції УМВС України у Вінницькій області і дорожніх підприємств для організації виконання зазначених заходів.

1.4. Повідомляти негайно про обмеження руху на окремих ділянках автомобільних доріг відповідні місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, а також через засоби масової інформації доводити до відома власників великовагових транспортних засобів та населення про запроваджені обмеження.

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення сприяти службі автомобільних доріг у Вінницькій області у здійсненні заходів, передбачених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти, на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали