МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.07.2011 р. N 218-р

Про заходи, спрямовані на профілактику та недопущення проявів політичного радикалізму в Миколаївській області

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 21.06.2011 N 30157/1/1-11, з метою профілактики та недопущення проявів політичного радикалізму та протистояння в суспільстві:

1. Затвердити заходи, спрямовані на профілактику та недопущення проявів політичного радикалізму в Миколаївській області (далі - заходи), що додаються.

2. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів, про що інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації щороку до 20 грудня.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
18.07.2011 N 218-р


Заходи,
спрямовані на профілактику та недопущення проявів політичного радикалізму в Миколаївській області

1. Здійснювати комплекс профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та запобігання правопорушенням на ґрунті політичного радикалізму, проводити в установленому порядку попереджувальну роботу з особами, схильними до вчинення вказаних правопорушень, а також роботу по здійсненню збору і аналізу інформації про різні форми проявів даного негативного явища й розроблення спільної стратегії по протидії його поширенню.

Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, управління Служби безпеки України в Миколаївській області (за узгодженням), управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Постійно.


2. Проводити консультації з главами церков і керівниками релігійних організацій щодо необхідності здійснення роботи з віруючими, спрямованої на виховання толерантного світогляду.

Відділ у справах релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Постійно.


3. Проводити попереджувально-профілактичну роботу з членами радикально налаштованих молодіжних організацій і угруповань, діяльність яких спрямована на поширення політичного радикалізму; здійснювати комплекс заходів із протидії спробам активізації зазначених рухів.

Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, управління Служби безпеки України в Миколаївській області (за узгодженням), управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

Постійно.


4. Здійснювати інформаційно-просвітницьку та попереджувально-профілактичну роботу щодо запобігання проявам політичного радикалізму серед студентської молоді й батьківської громадськості.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області (за узгодженням).

Постійно.


5. Проводити книжкові виставки, зустрічі, виховні бесіди, інші заходи, спрямовані на формування толерантності, поваги до культури, історії, мови, звичаїв і традицій представників різних національностей.

Управління культури облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ у справах національностей облдержадміністрації, громадська колегія з питань захисту суспільної моралі в Миколаївській області.

Постійно.


6. Проводити роз'яснювальну та профілактично-попереджувальну роботу серед громадян України, іноземців та осіб без громадянства під час їх працевлаштування та медичного обслуговування.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області (за узгодженням).

Постійно.


7. Організовувати "круглі столи", науково-практичні конференції, інші заходи щодо протидії політичному радикалізму із залученням провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців, політиків, посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, представників громадськості.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділ у справах національностей облдержадміністрації, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, громадська колегія з питань захисту суспільної моралі в Миколаївській області.

Постійно.


8. Включити до програм підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, педагогічних і науково-педагогічних працівників системи освіти України питання про профілактику політичного радикалізму та виховання толерантного світогляду.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, управління державної служби Головного управління державної служби України в Миколаївській області (за узгодженням).

Постійно.


9. Розвивати двостороннє співробітництво з міжнародними організаціями, іншими країнами та правоохоронними органами іноземних держав з метою вивчення досвіду, обміну інформацією щодо практики застосування передових управлінських рішень і законодавчих ініціатив у сфері протидії проявам політичного радикалізму.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, відділ у справах національностей облдержадміністрації, відділ у справах релігій облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, громадська колегія з питань захисту суспільної моралі в Миколаївській області, управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області (за узгодженням).

Постійно.


10. Вдосконалити систему моніторингу діяльності друкованих та електронних засобів масової інформації, телерадіокомпаній усіх форм власності щодо недопущення випадків розміщення інформації, виходу теле- і радіопередач, які містять ознаки розпалювання політичного радикалізму.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

Постійно.


11. Посилити контроль за недопущенням розповсюдження літератури, що містить ознаки розпалювання політичного радикалізму.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Постійно.


12. Заохочувати кращих журналістів, публікації й теле- та радіопередачі яких сприяють вихованню толерантного світогляду.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

Постійно.


13. При формуванні замовлення передбачити спеціальні рубрики у телевізійних та радіопередачах, спрямовані на протидію проявам політичного радикалізму та виховання толерантного світогляду.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

Постійно.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали