ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.02.2017 р. N 89-од

Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю

Відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 2016 року N 553/2016 "Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю" (Указ N 553/2016), Державної цільової програми "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів" на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2012 р. N 706 (Постанова N 706), та з метою покращення прав і задоволення потреб інвалідів на рівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності згідно з Конвенцією про права інвалідів:

зобов'язую:

1. Районні державні адміністрації, виконавчі комітети Бережанської, Кременецької, Тернопільської, Чортківської міських рад спільно з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями забезпечити:

1) імплементацію та реалізацію Конвенції ООН про права інвалідів;

2) доступ інвалідів до об'єктів громадського та цивільного призначення, благоустрою, транспортної інфраструктури, дорожнього сервісу, транспорту, інформації та зв'язку, а також з урахуванням їх індивідуальних можливостей, здібностей та інтересів - до освіти, праці, культури, туризму, фізичної культури та спорту, обов'язкового врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення під час будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту, капітального ремонту об'єктів громадського та цивільного призначення, об'єктів благоустрою, дорожньо-транспортної інфраструктури, а також закупівлі транспортних засобів загального користування, зокрема шкільних автобусів, запровадження включення вимог щодо потреб осіб з інвалідністю до тендерної документації та договорів про закупівлю відповідних товарів, робіт і послуг, договорів із розробки проектної та іншої документації.

2. Районні державні адміністрації, виконавчі комітети Бережанської, Кременецької, Тернопільської, Чортківської міських рад із залученням громадських об'єднань, які опікуються питаннями осіб з інвалідністю, вжити заходів:

1) з проведення аналізу стану виконання зобов'язань за Конвенцією про права осіб з інвалідністю та за результатами аналізу вжити додаткових заходів щодо активізації роботи з реалізації положень названої Конвенції; про проведену роботу інформувати департамент соціального захисту населення облдержадміністрації до 10 травня 2017 року;

2) щодо надання соціальних послуг, зокрема соціальних послуг денного догляду, догляду вдома та підтриманого проживання, шляхом соціального замовлення; про проведену роботу інформувати департамент соціального захисту населення облдержадміністрації до 20 жовтня 2017 року.

3. Відповідальних виконавців інформувати про проведену роботу департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 20 січня упродовж 2018 - 2021 років.

4. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та про стан реалізації розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію щороку до 30 січня упродовж 2018 - 2021 років.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 січня 2013 року N 35 "Про стан дотримання прав людей з інвалідністю" (Розпорядження N 35-од).

6. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації ЮРИКУ Ю. З.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали