ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.03.2011 р. N 137

Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період нересту риби у 2011 році

Відповідно до Закону України "Про тваринний світ" та з метою збереження і збільшення рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області:

1. Провести у період заборони промислового, спортивного і любительського вилову риби дво- та тримісячники з охорони рибних запасів та інших водних живих ресурсів - "Нерест - 2011".

2. Затвердити План заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період весняно-літньої заборони на вилов риби, що додається.

3. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення:

3.1. Розробити і затвердити разом з районними підрозділами Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, обласної організації товариства мисливців і рибалок плани заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період дії весняно-літньої заборони на вилов риби.

3.2. Надавати всебічну допомогу інспекторам органів рибоохорони і державної екологічної інспекції у Вінницькій області з проведення заходів щодо боротьби з браконьєрським виловом риби.

4. Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області (Чернілевський І. О.), Державній екологічній інспекції у Вінницькій області (Дубовий Ю. В.), управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Василюк С. М.), Державній організації "Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА" (Коваленко Л. Г.) провести у місцевих засобах масової інформації відповідну роз'яснювальну роботу з питань збереження і збільшення водних живих ресурсів.

5. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Василюк С. М.), управлінню МВС України у Вінницькій області (Нонік В. В.), Державній екологічній інспекції у Вінницькій області (Дубовий Ю. В.), Головному управлінню ветеринарної медицини у Вінницькій області (Сидорук Г. С.), обласній організації товариства мисливців і рибалок (Мерц А. І.) про виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, інформувати відділ контролю апарату облдержадміністрації до 15 липня 2011 року.

6. Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області (Чернілевський І. О.) узагальнити інформацію про стан виконання цього розпорядження та інформувати облдержадміністрацію до 1 серпня 2011 року.

7. Це розпорядження набирає чинності з моменту офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 19 березня 2010 року N 127 "Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період нересту риби у 2010 році".

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Чернія В. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
25.03.2011 N 137

ПЛАН
заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період весняно-літньої заборони на вилов риби

N
з/п

Заходи

Термін виконання

Виконавці

1

2

3

4

1.

Створити обласну та районні робочі міжвідомчі групи з питань охорони та відтворення водних живих ресурсів, залучивши до їх роботи, державну екологічну інспекцію у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області, обласну організацію українського товариства мисливців і рибалок, керівників рибодобувних організацій, інші зацікавлені органи виконавчої влади та громадськість.

До 1 квітня 2011 року

Облдержадміністрація, райдержадміністрації, Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області

2.

Організувати роботу аналітичної групи зі збору та аналізу інформації стосовно виконання спільних заходів з охорони рибних запасів в період весняно-літньої заборони та з підготовки аналітичних довідок.

До 15 квітня 2011 року

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області

3.

Після завершення першого, другого та третього місяців весняно-літньої заборони на лов водних живих ресурсів провести аналіз роботи усіх установ, задіяних у проведенні заходів, та надати інформацію обласній державній адміністрації.

Щомісяця за період заборони

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області

4.

Організувати проведення спільних нарад представників природоохоронних та правоохоронних органів для ознайомлення з оперативним станом на водоймах та відпрацювання спільних заходів на період весняно-літньої заборони.

До 1 квітня 2011 року

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області

5.

Створити постійно діючі оперативні групи з числа працівників Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, обласної організації українського товариства мисливців і рибалок.

До 1 квітня 2011 року

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, обласна організація українського товариства мисливців і рибалок

6.

Забезпечити виїзд оперативних груп на період нересту риби, закріпивши за ними спецавтотранспорт і технічні засоби, для посилення рибоохоронної роботи згідно з графіком, що додається.

Квітень - червень 2011 року

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, обласна організація українського товариства мисливців і рибалок

7.

Провести на водоймах області операцію "Нерест - 2011" із залученням інспекторів держрибоохорони, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, органів внутрішніх справ, місцевих засобів масової інформації та громадськості. Результати операції висвітлювати в періодичних виданнях, по радіо та телебаченню.

Квітень - червень 2011 року

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, обласна організація українського товариства мисливців і рибалок, Державна організація "Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА"

8.

Посилити державний ветеринарно-санітарний контроль на ринках за реалізацією живої риби, інших водних живих ресурсів.

Квітень - червень 2011 року

Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області

9.

Забезпечити, в межах чинного законодавства, проведення операції "Ринок" в період заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів. Здійснити рейдові перевірки ринків та місць торгівлі в населених пунктах області з метою недопущення незаконної торгівлі забороненими знаряддями лову, рибою і рибопродуктами, особливо цінних видів риб, що занесені до Червоної книги України - осетрових, іншими водними живими ресурсами. Першочергову увагу звернути на виявлення джерел постачання незаконно добутої риби.

Квітень - червень 2011 року

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, Управління МВС України у Вінницькій області, Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області

10.

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації у рибогосподарських водних об'єктах, якості та безпеки живої риби, інших водних живих ресурсів, дозволяти суб'єктам господарювання здійснювати діяльність з вирощування риби та інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх ділянках) за наявності позитивної ветеринарно-санітарної оцінки, зазначеної у ветеринарно-санітарному паспорті рибогосподарського водного об'єкта.

Постійно

Райдержадміністрації, Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області, Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області

11.

Посилити контроль щодо перевезення риби, інших водних живих ресурсів на магістральних трасах та інших шляхах у період заборони на їх вилов. З метою виявлення фактів перевезення незаконно виловленої і придбаної приватним шляхом риби, практикувати спільні чергування працівників управління ДАІ УМВС України у Вінницькій області, інспекторів рибоохорони та Державної екологічної інспекції у Вінницькій області на автошляхах, які ведуть до районів інтенсивного рибальства.

Квітень - червень 2011 року

Управління ДАІ УМВС України у Вінницькій області, Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, державна екологічна інспекція у Вінницькій області

12.

Перевірити, відповідно до чинного законодавства, дотримання користувачами рибогосподарських водойм області вимог чинного законодавства в частині відтворення рибних запасів, виконання рибоводно-меліоративних робіт.

Квітень - червень 2011 року

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

13.

Організувати на місцевому телебаченні проведення телепередач, "круглих столів" за участю керівників і спеціалістів Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, обласної організації українського товариства мисливців і рибалок з актуальних питань, пов'язаних з охороною рибних запасів та регулювання рибальства, незаконного продажу приватними особами цінних видів риби та ікри.

Квітень - червень 2011 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, державна екологічна інспекція у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, Державна організація "Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА", обласна організація товариства мисливців та рибалок

14.

З метою поліпшення профілактичної роботи, питання охорони рибних запасів та боротьби з браконьєрством широко висвітлювати у місцевих засобах масової інформації.

Протягом нерестового періоду

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, управління МВС України у Вінницькій області, Державна організація "Вінницька обласна державна телерадіокомпанія "ВІНТЕРА", управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

 

Додаток
до Плану заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період весняно-літньої заборони на лов риби

ГРАФІ К
виїздів оперативних груп та забезпечення їх автотранспортом на період нересту риби у 2011 році

Назва організації

квітень

травень

червень

02.04

06.04

09.04

13.04

16.04

20.04

23.04

27.04

30.04

04.05

07.05

11.05

14.05

18.05

21.05

25.05

28.05

01.06

04.06

08.06

11.06

15.06

18.06

22.06

25.06

29.06

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області

2 ч. авт.

1ч.

1 ч.

2 ч авт.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

2 ч. авт.

1ч.

1 ч.

2 ч. авт.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

2 ч. авт.

1 ч.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

1 ч

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

1 ч

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

1 ч.

2 ч. авт.

1 ч.

1 ч.

1 ч

2 ч. авт.

УМВС України у Вінницькій області

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

2 ч.

Обласна організація УТМР

 

 

1ч. авт.

 

 

 

1 ч. авт.

 

 

 

1ч. авт.

 

 

 

1ч. авт.

 

 

 

1ч. авт.

 

 

 

1 ч. авт.

 

 

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали