ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 859

Київ

Про заходи з організації дорожнього руху, роботи громадського транспорту загального користування, паркування та інших питань дорожньо-транспортного комплексу міста Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", в межах функцій органу місцевого самоврядування, з метою належної організації дорожнього руху, перевезення пасажирів громадським транспортом загального користування, паркування автобусів організованих груп уболівальників та інших питань дорожньо-транспортного комплексу м. Києва під час підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу:

1. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу спільно з:

1.1. Комунальним підприємством "Київдорсервіс" забезпечити внесення змін згідно з додатком 1 (окрім пунктів 1, 1.1, 1.2.) до цього розпорядження в організацію дорожнього руху та встановлення відповідних тимчасових дорожніх знаків, у тому числі наданих УЄФА, засобів регулювання та обмеження дорожнього руху в центральній частині м. Києва та їх демонтаж після завершення чемпіонату.

1.2. Комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" забезпечити у дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року):

1.2.1. Безкоштовне паркування автобусів організованих груп уболівальників на паркувальних майданчиках, визначених у додатку 3 до цього розпорядження, забезпечивши безперешкодний рух громадського транспорту, та паркування автомобілів в зоні зупинок громадського транспорту у відповідності до вимог Правил дорожнього руху.

1.2.2. Безкоштовне паркування транспортних засобів уболівальників на паркувальних майданчиках на в'їздах у м. Київ, визначених у додатку 4 до цього розпорядження, забезпечивши безперешкодний рух громадського транспорту, та паркування автомобілів в зоні зупинок громадського транспорту у відповідності до вимог Правил дорожнього руху.

1.2.3. Чергування двох евакуаторів (позмінно) у центральній частині міста для примусового переміщення працівниками Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві транспортних засобів, які здійснюють стоянку з порушенням Правил дорожнього руху та заважають руху громадського транспорту і пішоходів, визначити місця дислокації зазначених евакуаторів та графік їх роботи за узгодженням з Управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві.

1.3. Комунальним підприємством "Київський метрополітен":

1.3.1. У дні проведення у м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року) забезпечити закриття входу/виходу станцій метрополітену "Олімпійська" і "Палац спорту" за 4 години до початку матчів та на 1 годину після закінчення матчів станцій "Олімпійська", "Палац спорту" і після закінчення футбольних матчів в залежності від пасажиропотоку, в разі необхідності, передбачати обмеження на вхід пасажирів на станції "Площа Льва Толстого".

1.3.2. З 7 червня по 2 липня 2012 року на період роботи офіційної фан-зони на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності забезпечити роботу станції метрополітену "Майдан Незалежності" як пересадочну станцію з лінії на лінію.

1.3.3. З 7 червня по 2 липня 2012 року на період роботи офіційної фан-зони на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності забезпечити продовження роботи з перевезення пасажирів на 1 годину, а в дні проведення матчів (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року) та 13 червня 2012 року (заходи на офіційній фан-зоні) - на 2 години.

1.4. Комунальним підприємством "Київпастранс" і Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з 7 червня по 2 липня 2012 року для належного здійснення перевезень пасажирів забезпечити безперебійну роботу рухомого складу на маршрутах після завершення футбольних матчів та заходів на офіційній фан-зоні, а також організувати перевезення існуючими маршрутами, які проходять біля станцій метрополітену після проходження останніх поїздів метрополітену.

1.5. Комунальним підприємством "Київпастранс" і Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити внесення змін у роботу автобусних маршрутів загального користування, які працюють у звичайному режимі, у режимі маршрутного таксі та тролейбусних маршрутів згідно з додатком 5 до цього розпорядження.

1.6. Комунальним підприємством "Київпастранс" і Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити внесення відповідних змін у схеми руху автобусних маршрутів загального користування, які працюють у режимі маршрутного таксі, з урахуванням додатку 1 до цього розпорядження.

1.7. Комунальними підприємствами "Київський метрополітен", "Київпастранс" і Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.7.1. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року) забезпечити збільшення кількості рухомого складу відповідно до пасажиропотоку, звернувши особливу увагу на маршрути, шляхи слідування яких пролягають поруч з НСК "Олімпійський" та офіційною фан-зоною;

1.7.2. Забезпечити завчасне інформування пасажирів про зміни у режимі роботи станцій метрополітену та схемах руху наземного громадського транспорту загального користування.

2. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Створити комісію з розгляду звернень щодо надання перепусток для заїзду транспортних засобів, зазначених у додатку 2 до цього розпорядження, в зону закриття транспортного руху в центральній частині м. Києва на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу;

2.2. Забезпечити виготовлення і надання перепусток у відповідності з додатком 2 до цього розпорядження;

2.3. Погодити зразки перепусток з Управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві.

3. Шевченківській, Печерській та Голосіївській районним в місті Києві державним адміністраціям створити комісії з розгляду звернень громадян стосовно надання підтвердження проживання в зонах закриття транспортного руху у відповідності з додатком 2 до цього розпорядження.

4. Визначити рекомендовані маршрути руху між основними об'єктами фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в м. Києві згідно з додатком 6 до цього розпорядження.

5. Просити Головне управління МВС України в м. Києві на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу:

5.1. Забезпечити закриття руху транспорту згідно зі змінами в організації дорожнього руху, зазначеними у додатку 1 та п. 5.3 додатка 4 до цього розпорядження;

5.2. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу сприяти забезпеченню паркування автобусів організованих груп уболівальників на паркувальних майданчиках, визначених у додатку 3 до цього розпорядження, та паркування транспортних засобів уболівальників на паркувальних майданчиках на в'їздах у м. Київ, визначених у додатку 4 до цього розпорядження;

5.3. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу забезпечити допуск у зону закриття транспортного руху, визначену в п. 2 додатку 1 до цього розпорядження, транспортних засобів цільових груп УЄФА за акредитаційними картками, виданими УЄФА;

5.4. Забезпечити допуск транспортних засобів у зону закриття транспортного руху в центральній частині м. Києва у відповідності з додатком 2 до цього розпорядження.

5.5. Забезпечити посилений контроль за виконанням водіями автотранспорту вимог Правил дорожнього руху вздовж трас маршрутів громадського транспорту, на яких забезпечується перевезення пасажирів до основних об'єктів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в м. Києві та за маршрутом автобусів-шаттлів "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - станція метрополітену "Бориспільська".

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.05.2012 N 859


Зміни в організації дорожнього руху в м. Києві на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

1. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за участі збірної команди Швеції (11 червня, 15 червня і 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах - також 24 червня і 1 липня 2012 року) у зв'язку з проведенням громадських акцій уболівальників зі Швеції на пл. Лесі Українки та їх маршів за маршрутом: від пл. Лесі Українки (останній уболівальник залишає пл. Лесі Українки не пізніше 18.30 год.) по вул. Кутузова, вул. Московській, Кловському узвозу (останній уболівальник проходить перетин вул. Московської та Кловського узвозу не пізніше 19.30 год.), вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до Північних воріт стадіону НСК "Олімпійський":

1.1. З 13.30 год. до 19.15 год. рух транспорту на бульв. Лесі Українки закривається в обох напрямках на ділянці від вул. Кутузова до вул. І. Кудрі;

1.2. З 18.15 год. до закінчення проходження маршу закривається рух транспорту на вул. Кутузова, вул. Московській (на ділянці від вул. Цитадельної до Кловського узвозу), Кловському узвозі (на ділянці від вул. Московської до вул. Мечникова), вул. Мечникова, вул. Басейній (на ділянці від вул. Шовковичної до вул. Еспланадної).

2. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, які припадають на робочі дні (11 червня, 15 червня, 19 червня 2012 року), закривається рух транспорту з 06.00 год., а у дні проведення матчів, які припадають на вихідні дні (24 червня та 1 липня 2012 року), закривається рух транспорту з 10.00 год. до часу закінчення матчу (23.30 год. - за умови відсутності додаткового часу матчу) та протягом наступних трьох годин на таких вулицях:

2.1. Вул. Червоноармійська (на ділянці від вул. І. Федорова до бульв. Т. Шевченка);

2.2. Вул. І. Федорова (на ділянці від вул. Червоноармійської до вул. Предславинської);

2.3. Вул. Димитрова (на ділянці від вул. Червоноармійської до вул. Анрі Барбюса);

2.4. Вул. Анрі Барбюса (на ділянці від вул. І. Федорова до вул. Димитрова);

2.5. Пров. Лабораторний (на ділянці від вул. Літньої до Федерації футболу України);

2.6. Вул. Фізкультури (на ділянці від вул. Горького до НСК "Олімпійський");

2.7. Вул. Жилянська (на ділянці від вул. Горького до вул. Шота Руставелі);

2.8. Вул. Саксаганського (на ділянці від вул. Горького до вул. Еспланадної);

2.9. Вул. Шота Руставелі;

2.10. Вул. Еспланадна;

2.11. Вул. Рогнідинська;

2.12. Бессарабська площа (при цьому проїзд по вул. Басейній та Крутому узвозу залишається відкритим);

2.13. Вул. Скоропадського;

2.14. Бульв. Лесі Українки (на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса);

2.15. Пров. Госпітальний;

2.16. Вул. Госпітальна.

2.17. Вул. Терещенківська на ділянці від бульв. Т. Шевченка до вул. Льва Толстого, крім тролейбусів та автобусів великої та надвеликої місткості звичайного режиму руху.

3. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, які припадають на робочі дні (11 червня, 15 червня, 19 червня 2012 року), з 06.00 год., а у дні проведення матчів, які припадають на вихідні дні (24 червня та 1 липня 2012 року), з 10.00 год. до часу закінчення матчу (23.30 год. - за умови відсутності додаткового часу матчу) та протягом наступних трьох годин напрям одностороннього руху транспорту на вул. І. Федорова (на ділянці від вул. Горького до вул. Червоноармійської) змінюється на протилежний, тобто напрям руху транспорту від вул. Червоноармійської до вул. Горького.

4. З 05.06.2012 по 03.07.2012 заборонити на ділянці дороги від станції метрополітену "Червоний хутір" до Харківської площі руху автотранспорту, в тому числі і автобусних маршрутів загального користування, крім автобусів-шаттлів маршруту "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - станція метрополітену "Бориспільська" та спеціальних і оперативних автомобілів по забезпеченню роботи автобусів-шаттлів.

5. Заїзд на територію стадіону осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, VIP-осіб і команд-учасниць матчів, а також заїзд осіб з обмеженими фізичними можливостями в паркінг на Троїцькій площі та виїзд у зворотному напрямку здійснюватиметься від вул. І. Федорова по вул. Червоноармійській і вул. Фізкультури:

5.1. Для заїзду і виїзду осіб, щодо яких здійснюється державна охорона виділяється ділянка вул. Червоноармійської з правої сторони (у напрямку пл. Льва Толстого) шириною у півтори смуги для руху, для VIP-осіб і команд-учасниць матчів - наступна ділянка вул. Червоноармійської шириною у дві смуги руху, для заїзду в паркінг на Троїцькій площі транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями - ділянка вул. Червоноармійської з лівої сторони (у напрямку пл. Льва Толстого) шириною у півтори смуги для руху;

5.2. Вул. Фізкультури розмежовується на дві рівні частини, права частина (у напрямку стадіону) видаляється для автомобілів осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, ліва - для заїзду на стадіон VIP-осіб і команд-учасниць матчів, а також для заїзду в паркінг на Троїцькій площі транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями;

5.3. Смуги руху на вул. Червоноармійській відмежовуються фізичними перепонами окремо для транспортних засобів осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, транспортних засобів VIP-осіб і команд-учасниць матчів, транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також від тротуарів;

5.4. Смуги руху на вул. Фізкультури розмежовуються фізичними перепонами на дві рівні частини: права смуга (в напрямку стадіону) - для транспортних засобів осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, ліва - для транспортних засобів VIP-осіб, команд-учасниць матчів і осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крім того, проїзна частина вул. Фізкультури відмежовується фізичними перепонами від тротуарів;

5.5. Для недопущення пішоходів, які будуть рухатись до стадіону на вул. Червоноармійській зі сторони пл. Льва Толстого, у режимну зону проїзна частина вул. Червоноармійської розмежовується фізичними перепонами в поперечному розрізі за вул. Фізкультури (у напрямку пл. Льва Толстого);

5.6. З метою уникнення зустрічних потоків транспортних засобів виїзд автомобілів, які заїхали на територію стадіону або паркінгу на Троїцькій площі, передбачений по виділених смугах руху вул. Фізкультури і вул. Червоноармійської у зворотному напрямку тільки після закінчення матчу.

6. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року) закрити рух транспорту, крім громадського транспорту загального користування та транспорту спеціального призначення на вул. Терещенківській на ділянці від бульв. Т. Шевченка до вул. Льва Толстого.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.05.2012 N 859


Заїзд транспортних засобів у зону закриття транспортного руху в центральній частині м. Києва на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

1. Заїзд у зону закриття транспортного руху, вказану в п. 2 додатка 1 до цього розпорядження, та у зону закриття транспортного руху навколо Офіційної фан-зони, визначену розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.03.2012 N 512 "Про проведення заходу "Офіційна фан-зона турніру УЄФА ЄВРО 2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та по вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)" (Розпорядження N 512) забезпечується:

1.1 для транспортних засобів швидкої медичної допомоги, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства надзвичайних ситуацій України - без перепусток;

1.2 для автомобілів мешканців будинків, розташованих у вищевказаних зонах закриття транспортного руху - за умови пред'явлення паспорту громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання у вказаних межах;

1.3 у випадку відсутності в паспорті громадянина України відмітки про реєстрацію місця проживання в зонах закриття транспортного руху, підтвердження місця проживання в цій межі здійснюється відповідною районною в місті Києві державною адміністрацією за письмовим зверненням громадянина;

1.4 за наявності письмового підтвердження райдержадміністрації, Головним управлінням транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) громадянину надається перепустка для заїзду його транспортного засобу в одну з вищевказаних зон закриття транспортного руху;

1.5 для транспортних засобів аварійних служб; прибиральної техніки; транспортних засобів підприємств, установ і організацій, розташованих у вищевказаних зонах закриття транспортного руху, робота яких унеможливлюється без постійного транспортного забезпечення; транспортних засобів, які обслуговують Офіційну фан-зону; оперативних чергових автомобілів структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій і комунальних підприємств, які безпосередньо задіяні в забезпеченні заходів, пов'язаних з проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, у вищевказаних зонах закриття транспортного руху, - за перепусткою, виданою Головним управлінням транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за рішенням комісії, створеної у відповідності до п. 2.1 цього розпорядження.

2. Надання перепусток для транспортних засобів, які обслуговують Офіційну фан-зону, здійснюється за зверненням генерального оператора Офіційної фан-зони ТОВ "Холідей-Сервіс".

3. Перепустки виготовляються трьох типів:

3.1 для заїзду в зону закриття транспортного руху, вказану в п. 2 додатка 1 до цього розпорядження;

3.2 для заїзду в зону закриття транспортного руху навколо Офіційної фан-зони, визначену розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.03.2012 N 512 "Про проведення заходу "Офіційна фан-зона турніру УЄФА ЄВРО 2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та по вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)" (Розпорядження N 512);

3.3 для заїзду в зони закриття транспортного руху, вказані в пп. 3.1 і 3.2 цього додатка.

4. Рішення щодо надання перепусток для транспортних засобів, не передбачених цим розпорядженням, у випадках нагальної необхідності зайду у вищевказані зони закриття транспортного руху, приймається комісією Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), створеною у відповідності до п. 2.1 цього розпорядження.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 3
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.05.2012 N 859


Паркування автобусів організованих груп уболівальників

1. Для паркування автобусів організованих груп уболівальників у дні проведення у м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року) організовуються тимчасові паркувальні майданчики на наступних вулицях:

1.1 для команди "А":

1.1.1 вул. Боженка (від вул. Володимире - Либідської до вул. Лабораторної з обох сторін; від вул. Лабораторної до вул. І. Федорова з обох сторін; від вул. І. Федорова до вул. Димитрова) - 88 автобусів;

1.1.2 вул. Димитрова (від вул. Горького до вул. Боженка з обох сторін) - 29 автобусів.

1.2 Для команди "Б":

1.2.1 бульв. Лесі Українки (від вул. М. Задніпровського до Печерського мосту та від Печерського мосту до вул. Кутузова) - 100 автобусів;

1.3 резервні паркувальні майданчики:

1.3.1 Набережне шосе (від ст. метро "Дніпро" до Пішохідного мосту; від Пішохідного мосту до Річкового вокзалу; від буд. N 2 до Пішохідного мосту; від Пішохідного мосту до ринку "Рибалка") - 423 автобуси;

1.3.2 майданчик біля Річкового порту - 31 автобус;

1.3.3 майданчик біля Музею Великої Вітчизняної війни - 30 автобусів;

1.3.4 пл. Героїв Великої Вітчизняної війни (проїзна частина) - 31 автобус.

2. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за участю збірної команди Швеції (11 червня, 15 червня і 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах - також 24 червня і 1 липня 2012 року) у зв'язку з проведенням громадських акцій уболівальників зі Швеції на пл. Лесі Українки та їх маршів за маршрутом від пл. Лесі Українки по вул. Кутузова, вул. Московській - Кловському узвозу, вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до Північних воріт стадіону НСК "Олімпійський" паркувальні майданчики для команди "Б" надаються для автобусів організованих груп уболівальників збірної команди Швеції.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 4
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.05.2012 N 859


Паркування транспортних засобів уболівальників на паркувальних майданчиках на в'їздах у м. Київ

Для паркування транспортних засобів уболівальників у дні проведення у м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року) організовуються тимчасові паркувальні майданчики на в'їздах у місто:

1. Житомирський напрямок:

1.1 просп. Перемоги, 137 - 50 машиномісць;

1.2 пл. Героїв Бреста - 100 машиномісць;

1.3 просп. Перемоги (від Кільцевої дороги до ст. метрополітену "Житомирська"; від ст. метрополітену "Житомирська" до ст. метрополітену "Святошин"; від ст. метрополітену "Святошин" до ст. метрополітену "Нивки"; від ст. метрополітену "Нивки" до ст. метрополітену "Берестейська"; від ст. метрополітену "Берестейська" до ст. метрополітену "Шулявська"; від ст. метрополітену "Шулявська" до ст. метрополітену "Політехнічний інститут"; від ст. метрополітену "Політехнічний інститут" до вул. Шолуденка) - 1415 машиномісць.

2. Ковельський напрямок:

2.1 просп. Академіка Палладіна, 23 - 100 машиномісць;

2.2 вул. Салютна, 2-б (майданчик N 2 виставкового центру "Київекспоплаза")* - 400 машиномісць.

3. Овруцький напрямок:

3.1 Велика Кільцева дорога від просп. Мінського до тупика по просп. Маршала Рокоссовського - 450 машиномісць.

4. Чернігівський напрямок:

4.1 Броварський просп. (від ст. метрополітену "Лісова" до ст. метрополітену "Чернігівська" з обох сторін; від ст. метрополітену "Чернігівська" до ст. метрополітену "Дарниця" з обох сторін) - 723 машиномісця;

4.2 Броварський просп., 15 (Міжнародний виставковий центр)* - 800 машиномісць.

5. Харківський напрямок:

5.1 вул. Поліська - 64 машиномісця;

5.2 просп. П. Григоренка, 43 (ТЦ "Метро")* - 300 машиномісць;

5.3 вул. Ревуцького (від буд. N 31 до буд. N 27 - з повним перекриттям проїзної частини у двох напрямках; від буд. N 37/12 до буд. N 31 - з повним перекриттям проїзної частини у двох напрямках) - 592 машиномісця; буд. N 31 - з повним перекриттям проїзної частини у двох напрямках) - 592 машиномісця;

5.4 Дніпровська набережна, 18 (ТОВ "ЄвроБазар на Осокорках")* - 236 машиномісць.

6. Дніпропетровський напрямок:

6.1 Столичне шосе, 104-а (Центральний Київський міський авторинок)* - 1000 машиномісць.

7. Одеський напрямок:

7.1 просп. Академіка Глушкова (від Одеській площі до зупинки громадського транспорту "Льодовий стадіон"; від зупинки громадського транспорту "Льодовий стадіон" до просп. 40-річчя Жовтня; від вул. Васильківської до Київського іподрому; від Київського іподрому до Одеської площі) - 315 машиномісць;

7.2 вул. Васильківська (від просп. Академіка Глушкова до вул. Ломоносова; від вул. Ломоносова до Амурської площі.; від Амурської площі до буд. N 25; від буд. N 25 до буд. N 15/14; від буд. N 15/14 до буд. N 1; від ст. метрополітену "Голосіївська" до вул. Стельмаха; від вул. Стельмаха до вул. Жуковського; від вул. Жуковського до вул. Ломоносова; від вул. Ломоносова до просп. Академіка Глушкова) - 594 машиномісця;

7.3 вул. Грінченка, 18 (ПрАТ "Комплекс "Либідський")* - 700 машиномісць.


* - За згодою власника надати безкоштовно у тимчасове користування КП "Київтранспарксервіс".

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 5
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.05.2012 N 859


Зміни у роботі автобусних маршрутів загального користування, які працюють у звичайному режимі, у режимі маршрутного таксі та тролейбусних маршрутів на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

1. У дні проведення у м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року):

1.1. Рух автобусів маршруту N 55 тимчасово організовується по трасі: від Ленінградської площі до вул. І. Мазепи (станція метрополітену "Арсенальна") за постійною схемою - далі вул. Московська - вул. Кутузова - далі за постійною схемою.

1.2. Рух автобусів маршруту N 69 тимчасово організовується по трасі: від вул. Литвиненко-Вольгемут до вул. Жилянської за постійною схемою - далі вул. Короленківська - вул. Тарасівська - вул. Саксаганського - далі за постійною схемою.

1.3. Рух автобусів маршруту N 5 в напрямку Центрального залізничного вокзалу організовується по трасі: від вул. Ізюмської до вул. Боженка за постійною схемою - далі вул. Короленківська - вул. Тарасівська - вул. Саксаганського - далі за постійною схемою.

1.4. Тимчасово закрити рух тролейбусів по маршруту N 14 "Ботанічний сад - Залізничний вокзал".

1.5. Тимчасово закрити рух тролейбусів по маршруту N 40 "Кадетський гай - вул. Жилянська".

1.6. Тимчасово організувати рух тролейбусів по маршруту N 14-к "Ботанічний сад - пров. Щорса" по трасі: вул. Бастіонна - бульв. Лесі Українки - розворот в районі пров. Щорса - бульв. Лесі Українки - вул. Бастіонна.

1.7. Тимчасово організувати рух тролейбусів по маршруту N 8-А "Аеропорт "Київ" (Жуляни) - вул. Терещенківська" по трасі: просп. Повітрофлотський - просп. Перемоги - бульв. Т. Шевченка - вул. Терещенківська - вул. Льва Толстого - вул. Володимирська - бульв. Т. Шевченка - просп. Перемоги - просп. Повітрофлотський.

1.8. Тимчасово організувати рух автобусів по маршруту N 14-к "Залізничний вокзал - вул. Тарасівська" по трасі: вул. С. Петлюри - вул. Жилянська - вул. Короленківська - вул. Тарасівська - вул. Саксаганського - вул. С. Петлюри.

1.9. Тимчасово організувати рух автобусів по маршруту N 40-Тр "Кадетський гай - вул. Горького" по трасі: вул. Пулюя - вул. Ернста - вул. Народного ополчення - просп. Повітрофлотський - вул. Солом'янська - вул. Протасів Яр - вул. Федорова - вул. Горького - вул. Володимиро-Либідська - вул. Боженка - вул. Федорова - вул. Протасів Яр - вул. Солом'янська - просп. Повітрофлотський - вул. Народного ополчення - вул. Ернста - вул. Пулюя.

1.10. Тимчасово внести зміни в трасу руху тролейбусів маршруту N 3, організувавши їх роботу по трасі: Залізничний масив - вул. Волгоградська -вул. Солом'янська - просп. Повітрофлотський - вул. Лукашевича - просп. Повітрофлотський - вул. Солом'янська - вул. Волгоградська.

1.11. Тимчасово внести зміни в траси руху тролейбусів маршрутів NN 5, 8, 17, організувавши їх роботу в напрямку вул. Червоноармійської до бульв. Т. Шевченка за постійними схемами далі вул. Терещенківська - вул. Льва Толстого - далі за постійними схемами.

2. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за участю збірної команди Швеції (11 червня, 15 червня і 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах також 24 червня і 1 липня 2012 року) у зв'язку з проведенням громадських акцій уболівальників зі Швеції на пл. Лесі Українки та їх маршів за маршрутом від пл. Лесі Українки по вул. Кутузова, вул. Московській, Кловському узвозу, вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до "Північних воріт" стадіону НСК "Олімпійський":

2.1. Вносяться відповідні тимчасові зміни у роботу автобусних маршрутів загального користування та тролейбусних маршрутів з урахуванням змін в організації дорожнього руху, передбачених у п. 1 додатка 1 до цього розпорядження.

2.2. З 13.00 год. до 19.30 год. тимчасово призупинити роботу тролейбусів на маршрутах N 14-к "Ботанічний сад - пров. Щорса", N 38 "станція метрополітену "Видубичі" - музей історії Великої Вітчизняної війни".

2.3. З 13.00 год. до 19.30 год. тимчасово організувати рух автобусів маршруту N 62 на окремих ділянках по трасам:

- Ботанічний сад - вул. Бастіонна - бульв. Лесі Українки (розворот в районі вул. І. Кудрі) - бульв. Лесі Українки - вул. Кіквідзе - Залізничне шосе - станція метрополітену "Видубичі";

- Контрактова площа - вул. Сагайдачного - Володимирський узвіз - Європейська площа - вул. М. Грушевського - вул. І. Мазепи - вул. Лаврська - музей історії Великої Вітчизняної війни.

2.4. З 17.00 год. до 19.30 год. тимчасово призупинити рух автобусів маршруту N 55 "Ленінградська площа - станція метрополітену "Арсенальна".

3. У дні проведення у м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року):

3.1. Рух автобусного маршруту загального користування у режимі маршрутного таксі N 553 "вул. Попудренка - станція метрополітену "Палац Спорту" організовується від вул. Попудренка до станції метрополітену "Кловська".

3.2. Рух автобусних маршрутів загального користування у режимі маршрутного таксі N 171 "вул. Волгоградська - станція метрополітену "Палац Спорту", N 411 "вул. Симиренка - станція метрополітену "Палац Спорту", N 427 "просп. Відрадний - станція метрополітену "Палац Спорту" організовуються від вул. Волгоградської - вул. Симиренка - просп. Відрадний до вул. Тарасівської; (розворот автобусів здійснюється на вул. Жилянській - вул. Тарасівській - вул. Саксаганського).

3.3. Рух автобусних маршрутів загального користування у режимі маршрутного таксі N 412 "вул. Набережно-Корчуватська - площа Льва Толстого", N 412-к "вул. Квітки-Основ'яненко - площа Льва Толстого", N 156 "Лікарня N 1 (Феофанія) - вул. Басейна", N 563 "Кібцентр - вул. Саксаганського" організовуються відповідно від вул. Набережно-Корчуватської, вул. Квітки-Основ'яненка, Лікарні N 1 (Феофанія), Кібцентру до станції метрополітену "Либідська".

3.4. Рух автобусних маршрутів загального користування у режимі маршрутного таксі N 507 "вул. І. Сірка - Південний залізничний вокзал, N 539 "вул. Ракетна (с. Жовтневе) - Центральний залізничний вокзал" організувати по вул. Червоноармійській - вул. Федорова - вул. Боженка -вул. Тарасівській - вул. Саксаганського і далі за постійною схемою (в зворотному напрямку шлях слідування залишається без змін).

3.5. Рух автобусних маршрутів загального користування у режимі маршрутного таксі N 231 "вул. Кадетський гай - вул. Терещенківська", N 404 "вул. Волгоградська - станція метрополітену "Площа Льва Толстого", N 570 "вул. Ушинського - станція метрополітену "Площа Льва Толстого", N 199 "станція метрополітену "Палац "Україна" - вул. Ушакова" організовується до перетину вул. Пушкінської з бульв. Т. Шевченка (розворот автобусів здійснюється на вул. Пушкінській - бульв. Т. Шевченка).

3.6. Рух автобусного маршруту загального користування у режимі маршрутного таксі N 450 організовується "станція метрополітену "Дружби Народів" - вул. Курганівська - вул. Бастіонна - Печерський міст - бульв. Лесі Українки - розворот на перетині з вул. І. Кудрі - бульв. Дружби народів - вул. Червоноармійська - вул. Федорова - вул. Протасів Яр - вул. Солом'янська - Солом'янська площа - просп. Повітрофлотський - Повітрофлотський шляхопровід - площа Перемоги - бульв. Т. Шевченка до перетину з вул. Пушкінською; в зворотному напрямку: бульв. Т. Шевченка (від перетину з вул. Пушкінською) - площа Перемоги - Повітрофлотський шляхопровід - просп. Повітрофлотський - Солом'янська площа - вул. Солом'янська - вул. Протасів Яр - вул. Боженка - вул. Димитрова - вул. Горького - бульв. Дружби народів - станція метрополітену "Дружби Народів".

3.7. Рух автобусних маршрутів загального користування у режимі маршрутного таксі N 230 "вул. Ірпінська - вул. Хрещатик", N 429 "вул. Тулузи - вул. Хрещатик" організовується за схемою вихідного дня на весь період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

3.8. Рух автобусного маршруту загального користування у режимі маршрутного таксі N 548 організувати за маршрутом "вул. Метрологічна - станція метрополітену "Виставковий центр".

4. У дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за участі збірної Швеції (11 червня, 15 червня, 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах також 24 червня та 1 липня 2012 року) у зв'язку з проведенням громадських акцій уболівальників зі Швеції на пл. Лесі Українки та їх маршів за маршрутом від пл. Лесі Українки по вул. Кутузова, вул. Московській, Кловському узвозу, вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до "Північних воріт" НСК "Олімпійський" вносяться тимчасові зміни у роботу автобусних маршрутів загального користування у режимі маршрутного таксі, а саме: N 238 "станція метрополітену "Видубичі" - Контрактова площа", N 466 "вул. Ревуцького - Європейська площа", N 470 "вул. Ягідна - музей Великої Вітчизняної війни", N 444 "вул. Заболотного - станція метрополітену "Арсенальна", N 520 "станція метрополітену "Либідська" - музей Великої Вітчизняної війни", N 527 "вул. Попудренка (станція метрополітену "Лісова") - вул. Овруцька (до вул. Нагірної)", N 553 "вул. Попудренка - станція метрополітену "Палац Спорту" з урахуванням змін в організації дорожнього руху, передбачених у пункті 1 додатка 1 до цього розпорядження.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 6
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.05.2012 N 859


Рекомендовані маршрути руху між основними об'єктами фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в м. Києві

1. Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (далі - Аеропорт "Бориспіль") - стадіон НСК "Олімпійський" (далі - Стадіон): Аеропорт "Бориспіль" - Бориспільське шосе - просп. Бажана - Південний міст - Наддніпрянське шосе - бульв. Дружби народів - пл. Дзержинського - вул. Червоноармійська - Стадіон.

2. Стадіон - Аеропорт "Бориспіль": Стадіон - вул. Червоноармійська - вул. І. Федорова - вул. Горького - пл. Дзержинського - бульв. Дружби народів - Наддніпрянське шосе - Південний міст - просп. Бажана - Бориспільське шосе - Аеропорт "Бориспіль".

3. Конча-Заспа - Стадіон: Конча-Заспа - Столичне шосе - Наддніпрянське шосе - бульв. Дружби народів - пл. Дзержинського - вул. Червоноармійська - Стадіон.

4. Стадіон - Конча-Заспа: Стадіон - вул. Червоноармійська - вул. І. Федорова - вул. Горького - пл. Дзержинського - бульв. Дружби народів - Наддніпрянське шосе - Столичне шосе - Конча-Заспа.

5. Готель "Опера" - Стадіон: готель "Опера" - вул. Б. Хмельницького - вул. Михайла Коцюбинського - бульв. Т. Шевченка - вул. Комінтерну - вул. Жилянська - вул. Горького - вул. Лабораторна - вул. Червоноармійська - Стадіон.

6. Стадіон - готель "Опера": Стадіон - вул. Червоноармійська - вул. І. Федорова - вул. Короленківська - вул. Тарасівська - вул. Саксаганського - пл. Перемоги - бульв. Т. Шевченка (з розворотом на рівні пров. Ч. Бєлінського) - вул. О. Гончара - вул. Б. Хмельницького - готель "Опера".

7. Готель "Діарсо" - Стадіон: готель "Діарсо" - Кільцева дорога - просп. Леся Курбаса - просп. Космонавта Комарова - вул. Борщагівська - вул. Жилянська - вул. Горького - вул. Лабораторна - вул. Червоноармійська - Стадіон;

8. Стадіон - готель "Діарсо": Стадіон - вул. Червоноармійська - вул. І. Федорова - вул. Горького - бульв. Дружби народів - Московська пл. - просп. 40-річчя Жовтня - просп. Академіка Глушкова - Кільцева дорога - готель "Діарсо".

9. Готель "Хаят" - Стадіон:

9.1 для виконання в дні, вільні від проведення матчів: готель "Хаят" - Володимирський проїзд - вул. Велика Житомирська - Софійська пл. - вул. Володимирська - вул. Жилянська - вул. Горького - вул. І. Федорова - вул. Червоноармійська - Стадіон;

9.2 для виконання в дні проведення матчів: готель "Хаят" - Володимирський проїзд - вул. Михайлівська - вул. Хрещатик - Європейська пл. - Володимирський узвіз - Боричів узвіз - Набережне шосе - бульв. Дружби народів - пл. Дзержинського - вул. Червоноармійська - Стадіон.

10. Стадіон - готель "Хаят": Стадіон - вул. Червоноармійська - вул. І. Федорова - вул. Горького - пл. Дзержинського - бульв. Дружби народів - Набережне шосе - Боричів узвіз - Володимирський узвіз - Європейська площа - вул. Хрещатик - вул. Михайлівська - вул. Велика Житомирська - вул. Володимирська - Софійська пл. - готель "Хаят".

11. Готель "Інтерконтиненталь" - Стадіон (для виконання в дні проведення матчів): готель "Інтерконтиненталь" - вул. Велика Житомирська - вул. Володимирська - Володимирський проїзд - вул. Михайлівська - вул. Хрещатик - Європейська пл. - Володимирський узвіз - Боричів узвіз - Набережне шосе - бульв. Дружби народів - пл. Дзержинського - вул. Червоноармійська - Стадіон.

12. Стадіон - готель "Інтерконтиненталь": Стадіон - вул. Червоноармійська - вул. І. Федорова - вул. Горького - пл. Дзержинського -бульв. Дружби народів - Набережне шосе - Боричів узвіз - Володимирський узвіз - Європейська пл. - вул. Хрещатик - вул. Михайлівська - вул. Велика Житомирська - готель "Інтерконтиненталь".

13. Аеропорт "Бориспіль" - готель "Хаят": Аеропорт "Бориспіль" - Бориспільське шосе - просп. М. Бажана - Південний міст - Наддніпрянське шосе - Набережне шосе - Боричів узвіз - Володимирський узвіз - Європейська пл. - вул. Хрещатик - вул. Михайлівська - вул. Велика Житомирська - вул. Володимирська - Софійська пл. - готель "Хаят".

14. Готель "Хаят" - Аеропорт "Бориспіль": готель "Хаят" - Софійська пл. - Володимирський проїзд - вул. Михайлівська - вул. Хрещатик - Європейська пл. - Володимирський узвіз - Боричів узвіз - Набережне шосе - Наддніпрянське шосе - Південний міст - просп. Бажана - Бориспільське шосе - Аеропорт "Бориспіль".

15. Аеропорт "Бориспіль" - готель "Інтерконтиненталь": Аеропорт "Бориспіль" - Бориспільське шосе - просп. М. Бажана - Південний міст - Наддніпрянське шосе - Набережне шосе - Боричів узвіз - Володимирський узвіз - Європейська пл. - вул. Хрещатик - вул. Михайлівська - вул. Велика Житомирська - готель "Інтерконтиненталь".

16. Готель "Інтерконтиненталь" - Аеропорт "Бориспіль": готель "Інтерконтиненталь" - вул. Велика Житомирська - вул. Володимирська - Володимирський проїзд - вул. Михайлівська - вул. Хрещатик - Європейська пл. - Володимирський узвіз - Боричів узвіз - Набережне шосе - Наддніпрянське шосе - Південний міст - просп. Бажана - Бориспільське шосе-Аеропорт "Бориспіль".

17. Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) (далі - Аеропорт "Київ") - готель "Хаят": Аеропорт "Київ" (Жуляни) - Повітрофлотський просп. - вул. Ф. Ернста - вул. Народного ополчення - Севастопольська пл. - Повітрофлотський просп. - просп. Перемоги - пл. Перемоги - бульв. Тараса Шевченка (з розворотом на рівні пров. Ч. Бєлінського) - вул. О. Гончара - вул. Богдана Хмельницького - вул. Володимирська - пл. Софійська - готель "Хаят".

18. Готель "Хаят" - Аеропорт "Київ" (Жуляни): готель "Хаят" - Софійська пл. - вул. Володимирська - бульв. Т. Шевченка - пл. Перемоги - просп. Перемоги - просп. Повітрофлотський - Аеропорт "Київ" (Жуляни).

19. Аеропорт "Київ" (Жуляни) - готель "Опера": Аеропорт "Київ" (Жуляни) - Повітрофлотський просп. - вул. Ф. Ернста - вул. Народного ополчення - Севастопольська пл. - Повітрофлотський просп. - просп. Перемоги - пл. Перемоги - бульв. Т. Шевченка (з розворотом на рівні пров. Ч. Бєлінського) - вул. О. Гончара - вул. Б. Хмельницького - готель "Опера".

20. Стадіон - Аеропорт "Київ" (Жуляни): Стадіон - вул. Червоноармійська - вул. І. Федорова - вул. Протасів Яр - вул. А. Головка - Червонозоряний просп. - Севастопольська пл. - Повітрофлотський просп. - Аеропорт "Київ" (Жуляни).

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали