ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.11.2011 р. N 481

Про заходи з підготовки інфраструктури області до початку проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до статей 2, 16, 20, 31, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 9 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 5 Закону України "Про транспорт", Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року N 198, на виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 року N 357 (Постанова N 357), з метою своєчасного забезпечення підготовки інфраструктурних об'єктів області до належного стану до початку проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Чемпіонат):

1. Службі автомобільних доріг в області (А. Посполітак) у встановленому законодавством порядку:

1.1. До 1 червня 2012 року забезпечити завершення виконання робіт з реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг М-07 Київ - Ковель - Ягодин і Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне.

1.2. До 1 червня 2012 року вжити заходів з ліквідації ямковості, відновлення горизонтальної розмітки на проїзній частині автомобільних доріг М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на Бухарест), Н-17 Львів - Радехів - Луцьк, Р-14 Луцьк - Ківерці - Маневичі - Любешів - КПП Дольськ, Р-15 Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква, забезпечити облаштування автопавільйонів, заїзних кишень та посадкових майданчиків, ліквідацію стихійних звалищ та видалення дерев і чагарників у смузі відводу вздовж вищезгаданих доріг та доріг, визначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження.

1.3. У місячний термін визначити та узгодити з головним управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ю. Куц) кількість та місце розташування додаткових майданчиків для відпочинку водіїв і автотуристів уздовж автомобільних доріг М-07 Київ - Ковель - Ягодин і Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне та забезпечити їх влаштування до 1 червня 2012 року.

1.4. Установити контейнери для сміття в місцях зупинок міжміського громадського транспорту вздовж автомобільних доріг, указаних у підпунктах 1.1 та 1.2 пункту 1 цього розпорядження.

1.5. Спільно з райдержадміністраціями, виконкомами міських (міст обласного значення) рад, управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації, власниками закладів розміщення та ресторанного господарства забезпечити встановлення вздовж шляхів пересування учасників та вболівальників Чемпіонату дорожніх знаків українською та англійською мовами, що інформуватимуть про розміщення готелів, санаторіїв, лікувально-профілактичних закладів, баз відпочинку, садиб сільського туризму, ресторанів, а також таких, що інформуватимуть про небезпеку виходу на автомобільні дороги диких тварин.

1.6. Спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства (Б.Колісник) облаштувати громадські вбиральні у місцях зупинок міжміського громадського транспорту вздовж автомобільних доріг державного значення та на території рекреаційних зон. Провести знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев у смугах відводу автошляхів, а також забезпечити видалення самосійних і порослевих дерев.

2. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства спільно з державною екологічною інспекцією в області (А. Гетьманчук) у встановленому порядку до 1 квітня 2012 року виготовити та встановити вздовж автомобільних доріг інформаційні плакати (білборди) щодо збереження навколишнього природного середовища, зокрема про недопущення засмічення лісу, збереження рослинного та тваринного світу.

3. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (І. Ващенюк):

3.1. До 1 травня 2012 року провести підготовку та підвищення кваліфікації з питань надання екстреної медичної допомоги медичних працівників служби швидкої медичної допомоги та лікувально-профілактичних закладів, розташованих уздовж автомобільних доріг пересування учасників та вболівальників Чемпіонату.

3.2. До 1 червня 2012 року спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації (М.Попович) сформувати групи студентів, які вільно володіють іноземними мовами, для забезпечення роботи диспетчерських станцій та відділень швидкої медичної допомоги міст та районів, розташованих на шляху слідування учасників і вболівальників Чемпіонату.

3.3. До 1 червня 2012 року спільно з головним фінансовим управлінням облдержадміністрації (І. Никитюк) вирішити питання придбання реанімобілів з повною комплектацією для обласного центру медицини катастроф при обласній клінічній лікарні та обласного дитячого територіального медичного об'єднання.

4. Райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад:

4.1. До 1 травня 2012 року провести доукомплектування приймальних відділень підпорядкованих лікувально-профілактичних закладів лікарськими засобами, виробами медичного призначення і медичним обладнанням відповідно до табелів оснащення та поновити автопарк служби швидкої медичної допомоги.

4.2. Забезпечити організацію роботи бригад швидкої медичної допомоги у визначених місцях тимчасового перебування по підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах у межах 10-хвилинної доступності на ділянках міжміських автодоріг, що використовуватимуться під час проведення Чемпіонату.

4.3. До 1 грудня 2012 року провести пооб'єктне комісійне обстеження стану придорожньої інфраструктури населених пунктів (паркани, огорожі, вуличне освітлення, пам'ятники, обеліски) та вжити заходи з приведення її у належний стан до 1 червня 2012 року.

4.4. Залучити територіальні громади, установи й організації незалежно від форм власності та громадян до робіт з благоустрою власних та прилеглих територій, місць загального користування, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів шляхом проведення толок, місячників з благоустрою, ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

4.5. Провести індивідуальну інформаційно-роз'яснювальну роботу з окремими громадянами з питання перенесення складування будівельних матеріалів і дров на присадибні ділянки зі смуг відводу доріг.

5. Любомльській (О. Дзядук) і Володимир-Волинській (В. Скуба) райдержадміністраціям на час проведення Чемпіонату забезпечити організацію цілодобової роботи тимчасових медичних пунктів у міжнародних пунктах пропуску "Ягодин" і "Устилуг".

6. Управлінню Державтоінспекції УМВС України в області (В. Підгаєцький) забезпечити безпеку дорожнього руху на автошляхах області на час проведення Чемпіонату.

7. Обласній санітарно-епідеміологічній станції (Н. Янко) посилити державний санітарний нагляд за об'єктами (готелі, мотелі, заклади торгівлі та ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, станції технічного обслуговування, автозаправні станції), розташованими вздовж автомобільних доріг, зазначених у підпунктах 1.1 і 1.2 пункту 1 цього розпорядження, із застосуванням необхідних лабораторно-інструментальних досліджень у період підготовки та під час проведення Чемпіонату.

8. Рекомендувати Ягодинській митниці (Р. Микитюк) спільно з управлінням МНС України в області (В. Грушовінчук) до 1 січня 2012 року забезпечити облаштування постійних протипожежних постів безпеки у міжнародних пунктах пропуску "Ягодин" та "Устилуг".

9. Райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад до 1 квітня 2012 року за участю представників усіх структур, задіяних у підготовці області до проведення Чемпіонату, провести повторне комісійне обстеження інфраструктурних об'єктів з метою виявлення недоліків у проведеній роботі та їх усунення до початку проведення Чемпіонату.

10. Виконавцям про конкретні результати роботи інформувати головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Л. Кирильчук) до 10 січня, 10 квітня, 10 травня і 10 червня 2012 року, якому узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації до 15 числа відповідного місяця 2012 року.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації С. Ющика.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали