ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.05.2012 р. N 341-од

Про заходи з підготовки та проведення Дня Європи в області у 2012 році

На виконання резолюції Першого віце-прем'єр-міністра України ХОРОШКОВСЬКОГО В. І. від 15.03.2012 N 343162/191/1-09 та з метою забезпечення підготовки і проведення в області Дня Європи:

1. Затвердити заходи з підготовки та проведення Дня Європи в області у 2012 році (далі - заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради забезпечити реалізацію заходів та про хід їх виконання інформувати управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності обласної державної адміністрації до 5 червня 2012 року.

3. Управлінню зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію та в установленому порядку Міністерство закордонних справ України до 10 червня 2012 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 квітня 2011 року N 268 "Про заходи з підготовки та проведення Дня Європи в області у 2011 році".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації ГОЛОВАЧА М. Й.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
10.05.2012 N 341-од


ЗАХОДИ
з підготовки та проведення Дня Європи в області у 2012 році

1. Забезпечити проведення:

- у вищих навчальних закладах області семінарських занять, лекцій за участю викладачів з університетів країн ЄС;

- громадських читань та публічних дебатів з питань європейської інтеграції в університетах міста Тернополя.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка, Тернопільським національним технічним університетом ім. І. Пулюя

Протягом травня 2012 року


2. У навчальних закладах області провести для учнів молодших класів виставку малюнків на тему: "Українські барви на європейську тематику", конкурси шкільних стінгазет "Євро - 2012" нашими очима"; для учнів старших класів низку уроків англійською, німецькою, французькою, польською мовами на тему: "Hello Europe", громадські читання на тему: "Тернопільська область: шлях у Європу", інформаційно-просвітницькі години, бесіди, усні журнали, вікторини на теми: "Україна на шляху до Європи", "Життя європейських країн".

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчий комітет Тернопільської міської ради

Протягом травня 2012 року


3. У дитячих бібліотеках області організувати книжкові виставки "Держави - члени ЄС", в наукових обласних бібліотеках та центральних районних бібліотеках - читацькі конференції на теми: "Угода про асоціацію між Україною та ЄС", "Регіональний аспект європейської інтеграції".

Управління культури обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації

Протягом травня 2012 року


4. Провести в парку ім. Т. Г. Шевченка концертно-розважальну програму "Європейські іменини - 2012" за участю творчих колективів Тернопільської філії Європейського університету та вищих навчальних закладів міста Тернополя.

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради, вищі навчальні заклади міста Тернополя

19 травня 2012 року


5. Організувати та провести на комунальному підприємстві "Тернопільський міський стадіон" шоу "Євромарафон 2012+РІА".

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради

13 травня 2012 року


6. Забезпечити широке висвітлення підготовки та проведення Дня Європи в обласних засобах масової інформації і мережі Інтернет (на офіційній сторінці облдержадміністрації).

Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації, управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, сектор інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації

Протягом травня 2012 року


7. Провести на комунальному підприємстві "Тернопільський міський стадіон" першість міста з міні-футболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Тернополя в рамках проведення "Євро - 2012".

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради

21 - 24 травня 2012 року


 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали