ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2011 р. N 29

Про заходи з виконання в області Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2011 - 2015 роки

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 року N 1088 "Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2011 - 2015 роки":

1. Затвердити заходи з виконання в області Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2011 - 2015 роки (далі - Заходи), що додаються.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, начальникам структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальним за виконання Заходів інформувати про проведену роботу управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації щороку до 20 березня року, що настає за звітним періодом.

3. Управлінню міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації (Мормітко В. Г.) щороку до 1 квітня року, що настає за звітним періодом, узагальнювати подану інформацію для подальшого інформування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Мовчана І. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
26.01.2011 N 29

ЗАХОДИ
з виконання в області Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2011 - 2015 роки

1. Розробити та подати на розгляд комісії з конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва проекти відповідно до вимог розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 квітня 2006 року N 122 "Про затвердження комісії з конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва".

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Щорічно до 1 грудня

2. Провести конкурсний відбір проектів (програм) транскордонного співробітництва не пізніше ніж до 1 січня наступного року, протягом якого передбачається здійснити фінансування проекту співробітництва з державного бюджету та подати експертні висновки разом з проектами до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України не пізніше, ніж 15 лютого, що передує року, протягом якого передбачається надання державної фінансової підтримки.

Комісія з конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва

3. Створити та забезпечити функціонування українських ділянок транскордонних біосферних резерватів, водно-болотних угідь міжнародного значення, об'єктів всесвітньої природної спадщини.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області

Протягом 2011 - 2015 років

4. Забезпечити розвиток рекреаційної інфраструктури та організацію транскордонних туристичних маршрутів. Стимулювати створення інформаційної інфраструктури транскордонного туризму та забезпечення її розвитку.

Управління культури і туризму облдержадміністрації

Протягом 2011 - 2015 років

5. Сприяти активізації транскордонного співробітництва у сфері надзвичайних ситуацій; створення автоматизованих пунктів вимірювання якості повітря та контролю за рівнем транскордонного забруднення повітря на великі відстані.

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області

Протягом 2011 - 2015 років

6. Забезпечити активізацію співробітництва у рамках існування перспективних єврорегіонів.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

Протягом 2011 - 2015 років

7. Забезпечити постійне оновлення та розширення інформаційної бази веб-сторінок з питань транскордонного співробітництва.

Управління облдержадміністрації: у справах преси та інформації, міжнародного співробітництва та євроінтеграції

Протягом 2011 - 2015 років

8. Провести навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань транскордонного співробітництва за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги та інших джерел.

Головне управління економіки облдержадміністрації, центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області

Протягом 2011 - 2015 років

9. Запровадити систему моніторингу ефективності програм прикордонного співробітництва в рамках Європейського інструменту сусідства та партнерства на 2007 - 2013 роки.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

Протягом 2011 - 2015 років

10. Створити мережу інформаційних центрів транскордонного співробітництва.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

2011 рік

11. Провести культурні та освітні заходи, що спрямовані на розвиток транскордонного співробітництва.

Управління облдержадміністрації: культури і туризму, освіти і науки, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Протягом 2011 - 2015 років

12. Провести на території України міжнародні спеціалізовані семінари, конференції, виставки і ярмарки із залученням іноземних і вітчизняних організацій для вивчення та популяризації новітніх технологій надання туристичних послуг і забезпечити участь у відповідних заходах, що проводяться у прикордонних регіонах інших держав.

Управління облдержадміністрації: культури і туризму, міжнародного співробітництва та євроінтеграції

Протягом 2011 - 2015 років

13. Здійснювати в рамках транскордонного співробітництва обмін учнями, студентами, викладачами і науковцями.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Протягом 2011 - 2015 років

14. Організувати та провести у рамках транскордонного співробітництва конференції, семінари і симпозіуми у навчальних закладах.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Протягом 2011 - 2015 років

15. Надати підтримку у налагодженні та здійсненні співпраці між українськими та іноземними закладами охорони здоров'я, медичними навчальними закладами у рамках реалізації двосторонніх проектів, що спрямовані на підвищення якості і доступності надання медичних послуг, удосконалення системи медичної освіти.

Управління облдержадміністрації: охорони здоров'я та курортів, освіти і науки, міжнародного співробітництва та євроінтеграції

Протягом 2011 - 2015 років

16. Забезпечити активізацію співробітництва між українськими та іноземними суб'єктами та учасниками транскордонного співробітництва шляхом проведення спеціалізованих інформаційних семінарів, соціально-психологічних тренінгів з використанням індивідуальних методик з метою підвищення рівня зайнятості та заохочення незайнятих громадян до провадження підприємницької діяльності.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Вінницький обласний центр зайнятості

Протягом 2011 - 2015 років

17. Забезпечити фінансову участь Української Сторони в реалізації проектів транскордонного співробітництва в рамках виконання програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства на 2007 - 2013 роки.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

Протягом 2011 - 2015 років

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали