Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяви ДП "ДИТЯЧЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО", м. Хмельницький, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00205-м від 19.09.2011) (багатоканальне, логотип: "33 КАНАЛ" (комбіноване))

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1107

Про заяви ДП "ДИТЯЧЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО", м. Хмельницький, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00205-м від 19.09.2011) (багатоканальне, логотип: "33 КАНАЛ" (комбіноване))

Розглянувши заяви ДП "ДИТЯЧЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО", м. Хмельницький (місцезнаходження: вул. Кам'янецька, 21-б, м. Хмельницький, 29000, генеральний директор Ольга Анатоліївна Дядюх), про переоформлення у зв'язку зі зміною логотипа та програмної концепції мовлення і щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00205-м від 19.09.2011 (багатоканальне регіональне мовлення у багатоканальній телемережі MX-5 (4 канали у Хмельницькій обл.), обсяг мовлення - по 24 години на добу), керуючись статтями 12, 24, 28, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за N 41/24818, уточнення переліку пов'язаних осіб, зазначення інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера) та уточнення інформації щодо місцезнаходження головних станцій багатоканальної телемережі, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 00205-м від 19.09.2011 ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДИТЯЧЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО", м. Хмельницький, у зв'язку зі зміною логотипа та програмної концепції мовлення, зазначивши у ліцензії:

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "33 КАНАЛ" (комбіноване);

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення.

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення НР N 00205-м від 19.09.2011 ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДИТЯЧЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО", м. Хмельницький, з урахуванням внесених змін та уточнення переліку пов'язаних осіб, зазначення інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера) та уточнення інформації щодо місцезнаходження головних станцій багатоканальної телемережі, та видати на новому бланку ліцензію на мовлення, зазначивши у ліцензії:

- вид мовлення: багатоканальне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "33 КАНАЛ" (комбіноване);

- строк дії ліцензії: 7 років;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Залуцька Катерина Олександрівна.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ДП "ДИТЯЧЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО", м. Хмельницький:

3.1. плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна логотипа - у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

3.2. плату за внесення зміни до ліцензії, яка впливає на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (багатоканальне телебачення в Хмельницькій області, згідно з додатком 2 до рішення) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - по 24 години на добу, коефіцієнтів, які враховують територіальні особливості розповсюдження програм, згідно з додатком 2* до рішення, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення;

3.3. ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення з використанням 4 каналів у Хмельницькій області багатоканальної телемережі MX -5, згідно з додатком 2* до рішення, обсяг мовлення - по 24 години на добу. Врахувати вагові коефіцієнти, які враховують територію мовлення (N = згідно з додатком 2 до рішення), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення.


* Не наводиться.

4. Здійснити видачу ліцензії на мовлення на новому бланку після сплати ліцензійного збору за переоформлення і за продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 00205-м від 19.09.2011. При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії попередня ліцензія НР N 00205-м від 19.09.2011 вважається недійсною.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали