НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 березня 2018 року N 362

Про заяви ПП "АВІС", смт Макарів Київської обл., щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (HP N 1218-м від 21.05.2011) (ефірне, логотип: "АВІС")

Розглянувши заяви ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АВІС", смт Макарів Київської обл. (місцезнаходження: вул. Димитрія Ростовського, 36, смт Макарів Київської обл., 08001; директор Юрій Олександрович Вареник), щодо переоформлення ліцензії на мовлення HP N 1218-м від 21.05.2011 (ефірне місцеве телебачення з використанням 22 ТВК у смт Макарові, потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 4 години на добу у відрізках часу мовлення) у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, місцезнаходження ТРО, передавача, Федяєвої Н. М. (член редакційної ради) та продовження строку дії ліцензії на мовлення HP N 1218-м від 21.05.2011, керуючись статтями 12, 24, 28, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення HP N 1218-м від 21.05.2011 ПП "АВІС", смт Макарів Київської обл., у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, місцезнаходження ТРО, передавача та Федяєвої Н. М. (член редакційної ради).

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення HP N 1218-м від 21.05.2011 ПП "АВІС", смт Макарів Київської обл., з урахуванням внесених змін та видати ліцензію на мовлення на новому бланку з використанням 22 ТВК у смт Макарові, потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 4 години на добу у відрізках часу мовлення, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення: ефірне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "АВІС";

- строк дії ліцензії: 7 років (до прийняття Національною радою окремого рішення про перехід на цифрове мовлення або вимкнення аналогового телевізійного мовлення у регіоні);

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 4 години на добу згідно з додатком 1* до рішення;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Вареник Юрій Олександрович.

3. Оператор телекомунікацій - ПП "АВІС", смт Макарів Київської обл.

4. Зобов'язати ПП "АВІС", смт Макарів Київської обл., у 10-денний термін з дати прийняття рішення надати інформацію про осіб, які обрані до складу редакційної ради, з урахуванням вимог частини четвертої статті 27 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (ідентифікаційні дані).

5. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, після виконання пункту 4 цього рішення, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПП "АВІС", смт Макарів Київської обл.:

- плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення, місцезнаходження ТРО, передавача та Федяєвої Н. М. - в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

- ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії на мовлення з використанням 22 ТВК у смт Макарові, потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 4 години на добу у відрізках часу мовлення. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = 5 (для смт Макарова), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1* до рішення, зменшення ліцензійного збору на 80 %.


* Не наводиться.

6. Враховуючи внесені зміни, здійснити видачу ліцензії на мовлення на новому бланку за умови сплати ліцензійного збору за переоформлення і продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення HP N 1218-м від 21.05.2011. При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії ліцензія HP N 1218-м від 21.05.2011 вважається недійсною.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали