Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяви ТОВ "КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 1423-м від 15.09.2011) (багатоканальне, логотип: "ТАК TV")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1110

Про заяви ТОВ "КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 1423-м від 15.09.2011) (багатоканальне, логотип: "ТАК TV")

Розглянувши заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв (місцезнаходження: вул. Даля, 11-а, м. Миколаїв, 54002; директор Гліб Олександрович Головченко), щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1423-м від 15.09.2011 (багатоканальне місцеве мовлення, MX-5, 5 каналів у Миколаївській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу) у зв'язку зі зміною власників, кінцевого бенефіціарного власника, пов'язаних осіб, програмної концепції мовлення, перейменуванням вулиці (вул. Леніна) та продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 1423-м від 15.09.2011, керуючись статтями 12, 24, 28, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1423-м від 15.09.2011 ТОВ "КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, у зв'язку зі зміною власників, програмної концепції мовлення, територіальної категорії мовлення, перейменуванням вулиці (вул. Леніна).

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення НР N 1423-м від 15.09.2011 ТОВ "КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, з урахуванням внесених змін та видати ліцензію на мовлення на новому бланку (багатоканальне регіональне мовлення, MX-5, 5 каналів у Миколаївській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення: багатоканальне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "ТАК TV";

- строк дії ліцензії: 7 років;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу.

- кінцеві бенефіціарні власники (контролери): Головченко Гліб Олександрович, Головченко Вячеслав Олександрович.

3. Оператор багатоканальної телемережі - ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв:

- плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які:

- не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна власників, територіальної категорії мовлення, перейменування вулиці (вул. Леніна) - в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

- впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору ліцензії на мовлення (багатоканальне регіональне мовлення, MX-5, 5 каналів у Миколаївській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу). Врахувати раніше сплачену суму, ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = згідно з додатком 2* до рішення, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1* до рішення;

- ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії на мовлення (багатоканальне регіональне мовлення, MX-5, 5 каналів у Миколаївській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу). Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = згідно з додатком 2* до рішення, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1* до рішення.


* Не наводиться.

5. Враховуючи внесені зміни, здійснити видачу ліцензії на мовлення на новому бланку за умови сплати ліцензійного збору за переоформлення і продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 1423-м від 15.09.2011. При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії ліцензія НР N 1423-м від 15.09.2011 вважається недійсною.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали