Додаткова копія: Про заяви ТОВ НВП "ТЕНЕТ", м. Одеса, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 0684-п від 06.04.2009)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2019 року N 439

Про заяви ТОВ НВП "ТЕНЕТ", м. Одеса, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 0684-п від 06.04.2009)

Розглянувши заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕНЕТ", м. Одеса (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Велика Арнаутська, буд. 2-а, м. Одеса, 65012; генеральний директор Єлісєєв Олег Васильович; директор Альохін Ігор Юрійович), про переоформлення у зв'язку зі збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 130 каналів, загальної кількості програм програмної послуги до 127, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору (перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) та про продовження строку дії ліцензії провайдера програмної послуги НР N 0684-п від 06.04.2009, керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297 (зі змінами), офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію провайдера програмної послуги НР N 0684-п від 06.04.2009 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕНЕТ", м. Одеса, у зв'язку зі збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 130 каналів, загальної кількості програм програмної послуги до 129, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору (перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), шляхом видачі ліцензії провайдера програмної послуги на новому бланку на підставі наданої інформації:

- загальна кількість програм програмної послуги - 127, із них вітчизняних програм - 82;

- місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу - вул. Велика Арнаутська, буд. 2-а, м. Одеса.

2. Продовжити строк дії ліцензії провайдера програмної послуги НР N 0684-п від 06.04.2009 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕНЕТ", м. Одеса.

3. Відповідно до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) в ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ НВП "ТЕНЕТ", м. Одеса, зазначити:

- власники (співвласники) - Єлісєєв Олег Васильович, Топілін Євген Геннадійович;

- кінцеві бенефіціарні власники (контролери) - Єлісєєв Олег Васильович, Топілін Євген Геннадійович;

- територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі (територія надання програмної послуги) - м. Одеса;

- перелік програм універсальної програмної послуги затверджений рішенням Національної ради від 24.11.2016 N 2472 (Перелік N 2472) (зі змінами);

- загальна концепція (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам): мінімальна частка програм вітчизняного виробництва в загальній кількості програм, що ретранслюються в мережі - 65 %;

- технологія розповсюдження програм - IPTV;

- строк дії ліцензії - 10 років.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ НВП "ТЕНЕТ", м. Одеса:

4.1. плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення ресурсу багатоканальної телемережі, загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору (перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

4.2. ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії провайдера програмної послуги, врахувати: територію розповсюдження програм - м. Одеса; кількість програм - 127, кількість вітчизняних програм - 82, ваговий коефіцієнт, який враховує територію надання програмних послуг: N = 225, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

5. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ НВП "ТЕНЕТ", м. Одеса, ліцензію провайдера програмної послуги на новому бланку, строк дії ліцензії - до 06.04.2029.

6. При видачі ТОВ НВП "ТЕНЕТ", м. Одеса, ліцензії провайдера програмної послуги з продовженим строком дії бланк ліцензії провайдера програмної послуги НР N 0684-п від 06.04.2009 вважається недійсним та вилучається.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали