НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 березня 2018 року N 402

Про заяви ТОВ "ТРК МІСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ", м. Одеса, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (HP N 00410-м від 14.03.2008) (кабельне, логотип: "GNews")

Розглянувши заяви ТОВ "ТРК МІСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ", м. Одеса (місцезнаходження: вул. Пастера, 60, м. Одеса, 65023; директор Валентина Вікторівна Соколова), про переоформлення у зв'язку зі зміною кінцевого бенефіціарного власника, програмної концепції мовлення і щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення HP N 00410-м від 14.03.2008 (кабельне місцеве телебачення у багатоканальних телемережах ТК "Чорне море" ТОВ, м. Одеса, компанії "Сателіт" ТОВ, м. Одеса, ТОВ "Сана-плюс", м. Одеса, ТОВ "Центр-ТВ", м. Одеса, обсяг мовлення - по 24 години на добу), керуючись статтями 28, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 р. за N 41/24818, враховуючи зазначення пов'язаних осіб, перейменування населеного пункту на території розповсюдження програм (м. Іллічівськ на м. Чорноморськ), Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення HP N 00410-м від 14.03.2008 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРК МІСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ", м. Одеса, у зв'язку зі зміною кінцевого бенефіціарного власника, програмної концепції мовлення, зазначивши в ліцензії:

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Гусєв Ігор.

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення HP N 00410-м від 14.03.2008 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРК МІСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ", м. Одеса, у багатоканальних телемережах ТК "Чорне море" ТОВ, м. Одеса, компанії "Сателіт" ТОВ, м. Одеса, ТОВ "Сана-плюс", м. Одеса, ТОВ "Центр-ТВ", м. Одеса, з урахуванням уточнення пов'язаних осіб, зазначивши у ліцензії:

- вид мовлення - кабельне;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "GNews";

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу;

- строк дії ліцензії: 10 років;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Гусєв Ігор.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТРК МІСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ", м. Одеса:

3.1. плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна кінцевого бенефіціарного власника, програмної концепції мовлення - у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

3.2. ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальної телемережі) - згідно з додатком 2* до рішення) з урахуванням обсягу мовлення - по 24 години на добу, з урахуванням вагового коефіцієнта, який враховує територію мовлення (N = по 50 для Київського, Малиновського, Приморського, Суворовського районів м. Одеси, N = 25 для м. Чорноморська), прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення.


* Не наводиться.

4. Здійснити видачу ліцензії на мовлення на новому бланку після сплати ліцензійного збору за продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення HP N 00410-м від 14.03.2008. При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії попередня ліцензія HP N 00410-м від 14.03.2008 вважається недійсною.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали