Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяви ТОВ "ТРК РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл., щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00187-м від 15.09.2011) (багатоканальне, логотип: "РАІ")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1108

Про заяви ТОВ "ТРК РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл., щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00187-м від 15.09.2011) (багатоканальне, логотип: "РАІ")

Розглянувши заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. (місцезнаходження: вул. Січових Стрільців, 27, м. Бурштин Івано-Франківської обл., 77111, генеральний директор Андрій Іванович Русиняк), щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР N 00187-м від 15.09.2011 (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, обсяг мовлення - по 24 години на добу) у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, програмної концепції мовлення, адреси: Русиняк Андрій Іванович, Русиняк Лілія Ярославівна, Русиняк Володимир Іванович, Русиняк Ірина Богданівна та щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00187-м від 15.09.2011, керуючись статтями 12, 28, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи Форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (із змінами), зазначення інформації про пов'язаних осіб, кінцевого бенефіціарного власника, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл., додатки 1, 2 (дата видачі додатків 20.08.2014), 4 (дата видачі додатка 16.11.2015) до ліцензії на мовлення НР N 00187-м від 15.09.2011 у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, програмної концепції мовлення, адреси: Русиняк Андрій Іванович, Русиняк Лілія Ярославівна, Русиняк Володимир Іванович, Русиняк Ірина Богданівна.

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, обсяг мовлення - по 24 години на добу), з урахуванням внесених змін, зазначення інформації про пов'язаних осіб, кінцевого бенефіціарного власника, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення: багатоканальне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "РАІ";

- строк дії ліцензії: 7 років;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ;

- кінцеві бенефіціарні власники (контролери): Русиняк Андрій Іванович, Русиняк Володимир Іванович, Русиняк Лілія Ярославівна, Русиняк Ірина Богданівна.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл.:

- плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна складу редакційної ради, адреси: Русиняк Андрій Іванович, Русиняк Лілія Ярославівна, Русиняк Володимир Іванович, Русиняк Ірина Богданівна - в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

- плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5 згідно з додатком 2* до рішення) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - по 24 години на добу, коефіцієнтів, які враховують територіальні особливості розповсюдження програм, згідно з додатком 2 до рішення, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення згідно з додатком 1* до рішення;

- ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії на мовлення (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, обсяг мовлення - по 24 години на добу). Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = згідно з додатком 2* до рішення, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1* до рішення.


* Не наводиться.

4. Враховуючи внесені зміни, здійснити видачу ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл., ліцензії на мовлення на новому бланку з продовженим строком дії за умови сплати ліцензійного збору за переоформлення і продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 00187-м від 15.09.2011.

При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії попередня ліцензія НР N 00187-м від 15.09.2011 вважається недійсною.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали