Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяви ТОВ "ТРК "УКРАЇНА", м. Маріуполь Донецької обл., щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00218-м від 30.08.2011) (багатоканальне, логотип: "ДОНБАС")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1104

Про заяви ТОВ "ТРК "УКРАЇНА", м. Маріуполь Донецької обл., щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00218-м від 30.08.2011) (багатоканальне, логотип: "ДОНБАС")

Розглянувши заяви ТОВ "ТРК "УКРАЇНА", м. Маріуполь Донецької обл. (місцезнаходження: вул. Харлампіївська, 17/25, м. Маріуполь, Донецька обл., 87515; директор Вікторія Євгенівна Корогод), про переоформлення у зв'язку зі зміною місцезнаходження ТРО, адреси студії, організаційно-технічних зобов'язань, уточненням відомостей про пов'язаних осіб та про докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення у зв'язку з перейменуванням окремих населених пунктів та районів і щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00218-м від 30.08.2011 (багатоканальне регіональне телебачення, багатоканальна телемережа МХ-5 у Донецькій області - 7 каналів, обсяг мовлення - по 24 години на добу), керуючись статтями 12, 24, 28, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за N 41/24818, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 00218-м від 30.08.2011 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНА", м. Маріуполь Донецької обл., у зв'язку зі зміною місцезнаходження ТРО, адреси студії, організаційно-технічних зобов'язань, уточненням відомостей про пов'язаних осіб та про докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення у зв'язку з перейменуванням окремих населених пунктів та районів.

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення НР N 00218-м від 30.08.2011 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНА", м. Маріуполь Донецької обл., та видати на новому бланку ліцензію на мовлення, зазначивши у ліцензії:

- вид мовлення: багатоканальне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "ДОНБАС";

- строк дії ліцензії: 7 років;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Ахметов Рінат Леонідович.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТРК "УКРАЇНА", м. Маріуполь Донецької обл.:

3.1. плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна місцезнаходження ТРО, адреси студії, організаційно- технічних зобов'язань, уточнення відомостей про пов'язаних осіб та про докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення у зв'язку з перейменуванням окремих населених пунктів та районів - у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

3.2. ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення з використанням 7 каналів у Донецькій області багатоканальної телемережі MX-5, згідно з додатком 2* до рішення, обсяг мовлення - по 24 години на добу. Врахувати вагові коефіцієнти, які враховують територію мовлення (N = згідно з додатком 2 до рішення), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення.


* Не наводиться.

4. Здійснити видачу ліцензії на мовлення на новому бланку після сплати ліцензійного збору за переоформлення і за продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 00218-м від 30.08.2011. При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії попередня ліцензія НР N 00218-м від 30.08.2011 вважається недійсною.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали