Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяви ТОВ "ТРК "ВІККА", м. Черкаси, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00274-м від 12.09.2011) (багатоканальне, логотип: "ВІККА")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1113

Про заяви ТОВ "ТРК "ВІККА", м. Черкаси, щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00274-м від 12.09.2011) (багатоканальне, логотип: "ВІККА")

Розглянувши заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІККА", м. Черкаси (місцезнаходження: вул. Юрія Іллєнка, 27, м. Черкаси, 18005, генеральний директор Юлія Олександрівна Погостінська), щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР N 00274-м від 12.09.2011 (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, 8 каналів у Черкаській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу) у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, програмної концепції мовлення, відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00274-м від 12.09.2011, керуючись статтями 12, 28, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.201 8 (чисельність наявного населення України), враховуючи Форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (із змінами), зазначення інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника, переліку пов'язаних осіб, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІККА", м. Черкаси, додатки 2 (дата видачі додатка 01.09.2016), 4 (дата видачі додатка 06.10.2014) до ліцензії на мовлення НР N 00274-м від 12.09.2011 у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, програмної концепції мовлення.

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІККА", м. Черкаси (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, 8 каналів у Черкаській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу), з урахуванням внесених змін, зазначенням інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника, переліку пов'язаних осіб, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення: багатоканальне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "ВІККА";

- строк дії ліцензії: 7 років;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу.

3. Оператор телекомунікацій - ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ.


* Не наводиться.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІККА", м. Черкаси:

- плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які:

- не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна складу редакційної ради - в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

- впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору ліцензії на мовлення (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, 8 каналів у Черкаській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу). Врахувати раніше сплачену суму, ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = згідно з додатком 2 до рішення, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1 до рішення;

- ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії на мовлення (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, 8 каналів у Черкаській обл., обсяг мовлення - по 24 години на добу). Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = згідно з додатком 2 до рішення, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1 до рішення.

5. Враховуючи внесені зміни, здійснити видачу ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІККА", м. Черкаси, ліцензії на мовлення на новому бланку НР N 00274-м з продовженим строком дії за умови сплати ліцензійного збору за переоформлення і продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 00274-м від 12.09.2011. При видачі ліцензії з продовженим строком дії попередня ліцензія на мовлення НР N 00274-м від 12.09.2011 вважається недійсною.

6. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Бродська Світлана Миколаївна.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали