НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 вересня 2011 року N 2308

Про заяву ДО "Новгород-Сіверська регіональна державна ТРК "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0637-м від 03.07.2008)

Розглянувши заяву Державної організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Леніна, буд. 1-а, м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., 16000; генеральний директор Валентина Петрівна Артюшкова), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0637-м від 03.07.2008 (проводове мовлення: перший канал проводового мовлення (УР-1)) у зв'язку зі зміною назви, зменшенням кількості домогосподарств до 1775, збільшенням обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною оператора телекомунікацій, назви посади керівника та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0637-м від 03.07.2008 Новгород-Сіверської державної міської телерадіокомпанії "Сіверська" Чернігівської обласної телерадіокомпанії, м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., у зв'язку зі зміною назви, зменшенням кількості домогосподарств до 1775, збільшенням обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною оператора телекомунікацій, назви посади керівника та програмної концепції мовлення, згідно з додатком до рішення, зазначивши:

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 1775;

- оператор телекомунікацій - ЦЕХ телекомунікаційних послуг N 16 Чернігівської філії ВАТ "Укртелеком", вул. Леніна, буд. 34, м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл.;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень, згідно з відрізком часу: понеділок - п'ятниця: 06.30 - 06.45.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ДО "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви, зменшення кількості домогосподарств, зміна оператора телекомунікацій, назви посади керівника, програмної концепції мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. за додатковий обсяг мовлення 5 хв. на тиждень - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Новгород-Сіверський та Новгород-Сіверський р-н Чернігівської обл.) з урахуванням коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та знижку для державних ТРО - 90 %.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ДО "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - по 03.07.2018.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення, ліцензія НР N 0637-м від 03.07.2008 Новгород-Сіверської державної міської телерадіокомпанії "Сіверська" Чернігівської обласної телерадіокомпанії, м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
28.09.2011 N 2308

Програмна концепція мовлення ДО "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:
1 година 15 хвилин на тиждень, 100 %;
(години та хвилини на тиждень, відсоток від загального обсягу мовлення)

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
1 година 15 хвилин на тиждень, 100 %;
(години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення)

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):
інформаційний-розважальний;
(інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний,
дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний,
інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний... тощо)

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N
з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

25 хвилин

25 хвилин

25 хвилин

-

-

2

Культурно-мистецькі передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

3

Науково-просвітницькі передачі

11 хвилин

11 хвилин

11 хвилин

-

-

4

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

12 хвилин

12 хвилин

12 хвилин

-

-

5

Підбірка музичних творів
/для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7

Фільмопоказ
/для телебачення/

-

-

-

-

-

8

Інше:

 

 

 

 

 

Реклама

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

Елементи оформлення ефіру

3 хвилини

3 хвилини

3 хвилини

-

-

Анонси

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

Телеторгівля

-

-

-

-

-

 

Заступник начальника
контрольно-аналітичного
управління

О. Кривша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали