НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 12 жовтня 2011 року N 2412

Про заяву ДП ТРК "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного ТОВ "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл., щодо переоформлення ліцензії (НР N 2070 від 28.01.2005) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Дочірнього підприємства Телерадіокомпанії "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного товариства з обмеженою відповідальністю "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Івана Франка, 132, м. Мукачеве, Закарпатська обл., 89600; директор Володимир Омелянович Шубець), щодо переоформлення ліцензії НР N 2070 від 28.01.2005 (ефірне телебачення з використанням 48 ТВК у м. Хусті, Р = 0,1 кВт, загальний обсяг мовлення становить 6 годин на добу у відрізках часу, мова - українська не менше 80 %, територіальна категорія мовлення: місцеве) у зв'язку зі зміною директора, редакційної ради, організаційно-правової форми власності та назви ТРО, програмної концепції мовлення, сітки мовлення, банківських реквізитів та у зв'язку зі збільшенням території розповсюдження програм на підставі фактичної експлуатації РЕЗ-мовлення, керуючись статтями 23, 27, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію НР N 2070 від 28.01.2005 Телерадіокомпанії "Мукачево ("М-студіо")", м. Мукачеве Закарпатської обл., у зв'язку зі зміною директора, редакційної ради, організаційно-правової форми власності та назви ТРО, програмної концепції мовлення, сітки мовлення та у зв'язку зі збільшенням території розповсюдження програм на підставі фактичної експлуатації РЕЗ-мовлення, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення: ефірне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "MS";

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1 до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2 до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - згідно з додатком 3 до рішення.

2. Оператор телекомунікацій - ДП Телерадіокомпанія "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного товариства з обмеженою відповідальністю "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Дочірньому підприємству Телерадіокомпанії "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного товариства з обмеженою відповідальністю "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл., плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які:

1) не впливають на розмір ліцензійного збору: організаційно-правової форми власності та назви ТРО, сітки мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2) впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення, збільшення території розповсюдження програм на підставі фактичної експлуатації РЕЗ-мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (ефірне мовлення з використанням 48 ТВК у м. Хусті, P = 1,0 кВт) з урахуванням раніше сплаченої суми, загального обсягу мовлення - 6 годин на добу у відрізках часу, коефіцієнта, який враховує територіальні особливості розповсюдження програм n = 30, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Дочірньому підприємству Телерадіокомпанії "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного товариства з обмеженою відповідальністю "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл., переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 28.01.2012.

5. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 2070 від 28.01.2005 ТРК "Мукачево ("М-студіо")", м. Мукачеве Закарпатської обл., вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне, бухгалтерської служби, правового забезпечення та науково-технічного і частотного розвитку.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток 1
до рішення Національної ради
12.10.2011 N 2412

Програмна концепція мовлення Дочірнього підприємства Телерадіокомпанії "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного товариства з обмеженою відповідальністю "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл.

I. "Мова (мови), якою (якими) вестимуться передачі": українська не менше 85 %;

II. Частка програм власного виробництва: 3 години 51 хвилина на добу, 64 %;

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва): 3 години 51 хвилина на добу, 64 %;

IV. Максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва: 2 години 9 хвилин на добу, 36 %;

V. Формат (відповідно до програмної концепції): інформаційно-розважальний. Фільмопоказ;

VI. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N
з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на добу
(год. хв./добу)

Обсяг власного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг національного продукту
(год. хв./ добу)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./ добу)

Програми та передачі, які передбачається ретранслювати
(год. хв./добу)

1

2

3

4

5

6

7

1

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі

1 година 25 хвилин

1 година 25 хвилин

1 година 25 хвилин

-

-

2

Культурно-мистецькі передачі

50 хвилин

2 хвилини

2 хвилини

48 хвилин

-

3

Науково-просвітницькі передачі

23 хвилини

-

-

23 хвилини

-

4

Розважально-музичний
(в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо...)

1 година 20 хвилин

1 година 20 хвилин

1 година 20 хвилин

-

-

5

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6

Дитячі передачі

34 хвилини

6 хвилин

6 хвилин

28 хвилин

-

7

Фільмопоказ (для телебачення)

30 хвилин

-

-

30 хвилин

-

8

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

42 хвилини

42 хвилини

42 хвилини

-

-

елементи оформлення ефіру

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

анонси

12 хвилин

12 хвилин

12 хвилин

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: збільшення на 30 %.

 

Заступник начальника
контрольно-аналітичного управління

О. Кривша

 

Додаток 2
до рішення Національної ради
12.10.2011 N 2412

Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення Дочірнього підприємства Телерадіокомпанії "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного товариства з обмеженою відповідальністю "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл.

Територіальна категорія мовлення: місцеве

N
з/п

Місцезнаходження передавача

Частота / канал мовлення

Потужність передавача (кВт)

Територія розповсюдження програм

1.

м. Хуст,
гора Товста, РРЛ

48 ТВК

0,1

м. Хуст (міськрада) та Хустський район

 

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку

Т. Мироненко

 

Додаток 3
до рішення Національної ради
12.10.2011 N 2412

Періодичність, час, обсяги та сітка мовлення Дочірнього підприємства Телерадіокомпанії "Мукачево ("М-студіо")" виробничо-комерційного товариства з обмеженою відповідальністю "Продюсер", м. Мукачеве Закарпатської обл.

Загальний обсяг мовлення становить 6 годин на добу. Мовлення здійснюється у відрізках часу:

понеділок - неділя:

12:00 - 14:00;

16:00 - 18:00;

20:00 - 22:00.

 

Заступник начальника
контрольно-аналітичного управління

О. Кривша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали