НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2017 року N 587

Про заяву ФОП УДОВІКИ Т. А., м. Бровари Київської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 00266-п від 29.08.2014)

Розглянувши заяву ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ УДОВІКИ ТИМУРА АНАТОЛІЙОВИЧА, м. Бровари Київської обл. (місце проживання суб'єкта господарювання: вул. Аркадія Голуба, буд. 5-б, кв. 58, м. Бровари Київської обл., 07400; керівник Удовіка Тимур Анатолійович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00266-п від 29.08.2014 у зв'язку зі зміною місця проживання суб'єкта господарювання на підставі перейменування назви вулиці, збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 77 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги" (Рішення N 1187), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити додаток (дата видачі додатка 20.11.2015) до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00266-п від 29.08.2014 ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ УДОВІКИ ТИМУРА АНАТОЛІЙОВИЧА, м. Бровари Київської обл., у зв'язку зі зміною місця проживання суб'єкта господарювання на підставі перейменування назви вулиці, збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 77 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), зазначивши:

- загальна кількість програм програмної послуги - 77, із них вітчизняних програм - 66.

2. Затвердити ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ УДОВІЦІ Т. А., м. Бровари Київської обл., перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком до рішення.

3. Затвердити ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ УДОВІЦІ Т. А., м. Бровари Київської обл., загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком до рішення.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 N 1014 (Постанова N 1014)), нарахувати ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ УДОВІЦІ Т. А., м. Бровари Київської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна місця проживання суб'єкта господарювання на підставі перейменування назви вулиці, збільшення загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

5. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ УДОВІЦІ Т. А., м. Бровари Київської обл., додаток до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00266-п від 29.08.2014.

6. При видачі переоформленого додатка до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00266-п від 29.08.2014 ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ УДОВІКИ Т. А., м. Бровари Київської обл., додаток (дата видачі додатка 20.11.2015) вважається недійсним та вилучається.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко

 

Додаток
до рішення Національної ради
13.04.2017 N 587

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ
(принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ - ПІДПРИЄМЦЕМ УДОВІКОЮ Т. А., м. Бровари Київської обл., у складі програмної послуги в м. Броварах Київської обл. у межах території розташування багатоканальної телемережі

Перелік програм універсальної програмної послуги* (умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді):

N з/п

Програма

1.

ТОВ "ТРК "Купол"

2.

ТРК "Сатурн" у формі ТОВ / ТОВ "ТРК "Академія"

3.

ТОВ "Медіамережі"

4.

КП КМР "ТК "Київ"

5.

Національна телекомпанія України ("ЦК")

6.

Національна телекомпанія України ("UA: ПЕРШИЙ")

7.

Національна телекомпанія України ("стилізована літера "К")

8.

ДП "Парламентський телеканал "Рада"

9.

Національна телекомпанія України ("Перший канал Українського радіо")**

10.

Національна телекомпанія України (Другий канал - "Промінь")**

11.

Національна телекомпанія України (Третій канал - "Радіо "Культура")**


* при використанні цифрової технології програми поширюються у відкритому вигляді

** для цифрової технології

Загальна кількість програм програмної послуги - 77, кількість вітчизняних програм - 66.

 

Начальник управління контролю
та аналізу телерадіомовлення

Р. Кіфлюк

Заступник начальника управління
радіочастотного ресурсу та
технічного контролю

Д. Кардаш

Начальник управління ліцензування

Л. Запорожець
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали