Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТБ "ГАЛИЧИНА", м. Івано-Франківськ, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 01180-м від 19.09.2011) (багатоканальне, логотип: "Галка в короні з печатки Ярослава Осмомисла")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1109

Про заяву ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТБ "ГАЛИЧИНА", м. Івано-Франківськ, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 01180-м від 19.09.2011) (багатоканальне, логотип: "Галка в короні з печатки Ярослава Осмомисла")

Розглянувши заяву ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ "ГАЛИЧИНА", м. Івано-Франківськ (місцезнаходження: вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76004; генеральний директор Ігор Богданович Дебенко), щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 01180-м від 19.09.2011 (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX -5, 5 каналів, обсяг мовлення - по 24 години на добу), керуючись статтями 12, 31, 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення НР N 01180-м від 19.09.2011 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ "ГАЛИЧИНА", м. Івано-Франківськ (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, 5 каналів, обсяг мовлення - по 24 години на добу), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення: багатоканальне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "Галка в короні з печатки Ярослава Осмомисла";

- строк дії ліцензії: 7 років;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу.

2. Оператор телекомунікацій - ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ "ГАЛИЧИНА", м. Івано-Франківськ, ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії на мовлення (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа MX-5, 5 каналів, обсяг мовлення - по 24 години на добу). Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = згідно з додатком 2* до рішення, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1* до рішення.


* Не наводиться.

4. Здійснити видачу ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ "ГАЛИЧИНА", м. Івано-Франківськ, ліцензії на мовлення на новому бланку НР N 01180-м з продовженим строком дії за умови сплати ліцензійного збору за продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 01180-м від 19.09.2011. При видачі ліцензії з продовженим строком дії попередня ліцензія на мовлення НР N 01180-м від 19.09.2011 вважається недійсною.

5. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Сич Олександр Максимович.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали