Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву "КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ТРО "КОН-ТАКТ", м. Конотоп Сумської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "Кон-такт")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року N 2268

Про заяву "КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ТРО "КОН-ТАКТ", м. Конотоп Сумської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "Кон-такт")

Розглянувши заяву "КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ТРО "КОН-ТАКТ", м. Конотоп Сумської обл. (місцезнаходження: просп. Миру, 6, м. Конотоп, Сумська обл., 41600; директор Аліна Вікторівна Іващенко), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТКК "Зурбаган", м. Конотоп Сумської обл. (кабельне мовлення, обсяг мовлення - 10 годин на добу у відрізках часу мовлення), керуючись статтями 22, 23, 24, 27, 28, 31, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати "КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "КОН-ТАКТ", м. Конотоп Сумської обл., ліцензію на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТКК "Зурбаган", м. Конотоп Сумської обл., зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - кабельне;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "Кон-такт";

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- оператор телекомунікацій - згідно з додатком 2* до рішення;

- провайдер програмної послуги - згідно з додатком 2* до рішення;

- канал мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- ресурс багатоканальної телемережі - згідно з додатком 2* до рішення;

- територія розповсюдження програм - згідно з додатком 2* до рішення;

- місцезнаходження головної станції - згідно з додатком 2* до рішення;

- строк дії ліцензії - 10 років;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Семеніхін Артем Юрійович.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати "КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ТРО "КОН-ТАКТ", м. Конотоп Сумської обл., ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальної телемережі) - згідно з додатком 2* до рішення) з урахуванням обсягу мовлення - згідно з додатком 1* до рішення, вагового коефіцієнта, який враховує територію мовлення N = 25 для м. Конотопа, прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення.


* Не наводиться.

3. Після сплати ліцензійного збору видати "КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ТРО "КОН-ТАКТ", м. Конотоп Сумської обл., ліцензію на мовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали