НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 травня 2012 року N 766

Про заяву КП КМР "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1088-м від 02.08.2004)

Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ", м. Київ (юридична адреса: вул. Хрещатик, буд. 36, м. Київ, 01001; фактична адреса: вул. Хрещатик, буд. 5-в, м. Київ, 01001; т. в. о. директора Світлана Володимирівна Криворучко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1088-м від 02.08.2004 (супутникове мовлення, телебачення; обсяг мовлення - 24 години на добу, мова - українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною назви телеорганізації, власника та складу редакційної ради, керуючись статтями 12, 23, 24, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1088-м від 02.08.2004 Державного комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Київ", м. Київ, у зв'язку зі зміною назви телеорганізації, власника та складу редакційної ради.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ", м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви телеорганізації, власника та складу редакційної ради - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Зобов'язати КП КМР "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ", м. Київ, протягом трьох місяців привести статутні документи у відповідність до норми п. 4 ст. 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" і проінформувати про виконання Національну раду.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ", м. Київ, переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 02.08.2014.

5. При видачі КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ", м. Київ, переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 1088-м від 02.08.2004 вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали