НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 23 червня 2012 року N 884

Про заяву КП "Редакція районної газети "Нива" та районного радіомовлення" Чернігівського району Запорізької області, смт Чернігівка Запорізької обл., щодо анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0869 від 14.05.2003)

Розглянувши заяву Комунального підприємства "Редакція районної газети "Нива" та районного радіомовлення" Чернігівського району Запорізької області, смт Чернігівка Запорізької обл. (юридична та фактична адреси: вул. Леніна, 416-а, смт Чернігівка, Запорізька обл., 71202; редактор Вікторія Валеріївна Марченко), щодо анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0869 від 14.05.2003 (проводове мовлення на мережі УР-1, територія розповсюдження - смт Чернігівка та район, обсяг мовлення - 8 год. 07 хв./тиждень, мова - українська), керуючись п. 1 ч. 2 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтею 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Анулювати ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0869 від 14.05.2003 Комунального підприємства "Редакція районної газети "Нива" та районного радіомовлення" Чернігівського району Запорізької області, смт Чернігівка Запорізької обл.

2. Вилучити КП "Редакція районної газети "Нива" та районного радіомовлення" Чернігівського району Запорізької області, смт Чернігівка Запорізької обл., із Державного реєстру телерадіоорганізацій України.

3. Зобов'язати КП "Редакція районної газети "Нива" та районного радіомовлення" Чернігівського району Запорізької області, смт Чернігівка Запорізької обл., повернути до Національної ради ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0869 від 14.05.2003 протягом десяти днів з дати прийняття цього рішення.

4. Управлінню науково-технічного і частотного розвитку письмово у триденний термін з моменту прийняття цього рішення повідомити оператора телекомунікацій зазначеного ліцензіата про анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0869 від 14.05.2003.

5. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління науково-технічного і частотного розвитку та контрольно-аналітичне управління.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали