Додаткова копія: Про заяву КП "ТРК "АКЦЕНТ", м. Шостка Сумської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Радіо "Акцент")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 року N 2294

Про заяву КП "ТРК "АКЦЕНТ", м. Шостка Сумської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Радіо "Акцент")

Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКЦЕНТ", м. Шостка Сумської обл. (місцезнаходження: вул. Свободи, буд. 51, м. Шостка Сумської обл., 41100; директор Коваленко Ірина Олексіївна), про видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКЦЕНТ", м. Шостка Сумської обл., ліцензію на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - проводове;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "Радіо "Акцент";

- територія розповсюдження програм - м. Шостка та Шосткинський район Сумської області;

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 7080;

- оператор телекомунікацій - Сумська філія ПАТ "Укртелеком", вул. Іллінська, буд. 2, м. Суми;

- адреса радіовузла зв'язку - вул. Садовий бульвар, буд. 7, м. Шостка Сумської області;

- адреса студії - вул. Свободи, буд. 51, м. Шостка Сумської області;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень згідно з відрізками часу: понеділок - п'ятниця: 06:30 - 06:45;

- строк дії ліцензії - 10 років.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати КП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКЦЕНТ", м. Шостка Сумської обл., ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) на території м. Шостки та Шосткинського району Сумської області, обсяг мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень у відрізках часу мовлення. Врахувати вагові коефіцієнти, які враховують територію мовлення: N = 25 для м. Шостки, N = 15 для м. Шосткинського району Сумської області, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору видати КП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКЦЕНТ", м. Шостка Сумської обл., ліцензію на мовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали