НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 травня 2012 року N 762

Про заяву Лозівської радіокомпанії, м. Лозова Харківської обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0459 від 25.09.2002) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Лозівської радіокомпанії, м. Лозова Харківської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Лозовського, буд. 10-а, м. Лозова Харківської обл., 64602; директор-редактор Тетяна Геннадіївна Алфьорова), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0459 від 25.09.2002 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною власників, керівних та наглядових органів, банківських реквізитів, оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 6541, збільшенням обсягу мовлення до 45 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0459 від 25.09.2002 Лозівської радіокомпанії, м. Лозова Харківської обл., у зв'язку зі зміною власників, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 6541, збільшенням обсягу мовлення до 45 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, згідно з додатком до рішення, зазначивши:

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 4 Харківської філії ПАТ "Укртелеком", вул. Комінтерну, 7, м. Лозова Харківської обл.;

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 6541;

- адреса студії - вул. Лозовського, 10-а, м. Лозова Харківської обл.;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 45 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок, середа, п'ятниця: 0630 - 0645.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Лозівській радіокомпанії, м. Лозова Харківської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна власників, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшення кількості домогосподарств, зміна відрізків часу та програмної концепції мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. за додатковий обсяг мовлення 3 хвилини на тиждень - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Лозова та Лозівський р-н Харківської обл.) з урахуванням коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальних одиниць: для м. Лозової N = 25, для Лозівського р-ну N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Лозівській радіокомпанії, м. Лозова Харківської обл. ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 25.09.2012.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 0459 від 25.09.2002 Лозівської радіокомпанії, м. Лозова Харківської обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
29.05.2012 N 762


Програмна концепція мовлення Лозівської радіокомпанії, м. Лозова Харківської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:
45 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
45 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):
інформаційно-просвітницький;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний...тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень (год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту (год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту (год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати (год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

18 хвилин

18 хвилин

18 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

6 хвилин

6 хвилин

6 хвилин

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

12 хвилин

12 хвилин

12 хвилин

-

-

4.

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

3 хвилини

3 хвилини

3 хвилини

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

3 хвилини

3 хвилини

3 хвилини

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

-

-

-

-

-

елементи оформлення ефіру

3 хвилини

3 хвилини

3 хвилини

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-


 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали